Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát dub 19, 2024 1:15 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 515 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 35  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: úte říj 11, 2011 2:32 pm 
Offline

Registrován: úte lis 23, 2010 12:48 pm
Příspěvky: 56
Nepochopila jsem to dráždění hada????Co tím myslíte? Defekaci mám v pořádku, s tím nemám problém. A co se týče kvašení: to myslíte měřit PH nebo pozorovat co mne nadýmá. S nadýmáním také problém nemám. Jednalo se mi spíše o to, že bych chtěla zachovat ty dopolední šťávy + zeleninový salát(nebo grep s patlanici a semínky) a nevím jaké. Už tak jsem tu mrkev hodně snížila, abych se dostala na nižší množství. Vždyť ji mám už 200g ve dvou šťavách. A řepa má také dost cukrů. Takže by mi fakt zbývaly jen ty okurky a s trošičkou mrkve nebo řepy. Ale pořád z toho neudělám litr šťávy. Čím "nadstavit" to množství abych se zároveň vlezla "do peněz", protože jsem už skoro rok na nemocenské a těch peněz není. A to nechci vidět, jak to bude v zimě, kdy bude vše o moc dražší. Ta mrkev je celkem levná záležitost nebo jabka, ale tam se nechytám. Vím, že když se jedná o zdraví, tak se tak nedá kalkulovat, ale opravdu už řeším životní minimum. Až uvidím, že jste na skypu, ozvu se.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: úte říj 11, 2011 7:51 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Zorca píše:
Nepochopila jsem to dráždění hada????Co tím myslíte? Defekaci mám v pořádku, s tím nemám problém. A co se týče kvašení: to myslíte měřit PH nebo pozorovat co mne nadýmá. S nadýmáním také problém nemám. Jednalo se mi spíše o to, že bych chtěla zachovat ty dopolední šťávy + zeleninový salát(nebo grep s patlanici a semínky) a nevím jaké. Už tak jsem tu mrkev hodně snížila, abych se dostala na nižší množství. Vždyť ji mám už 200g ve dvou šťavách. A řepa má také dost cukrů. Takže by mi fakt zbývaly jen ty okurky a s trošičkou mrkve nebo řepy. Ale pořád z toho neudělám litr šťávy. Čím "nadstavit" to množství abych se zároveň vlezla "do peněz", protože jsem už skoro rok na nemocenské a těch peněz není. A to nechci vidět, jak to bude v zimě, kdy bude vše o moc dražší. Ta mrkev je celkem levná záležitost nebo jabka, ale tam se nechytám. Vím, že když se jedná o zdraví, tak se tak nedá kalkulovat, ale opravdu už řeším životní minimum. Až uvidím, že jste na skypu, ozvu se.

Tak jakékoliv pojídání obilovin, je vždy hra s ohněm a tedy logicky nebezpečná činnost, čili já tomu říkám, dráždit hada bosou nohou. To kvašení se týká opravdu nadýmání, což je většinou docela problém, zde si lidé zvyknou na to, že je to normální a nevěnují tomuto problému pozornost. U těch šťáv bych volil raději tu červenou řepu, ta sice má cukry, ale zase má i betanin, který je vyloženě super čistič a to v mrkvi není. Osobně bych se nyní zaměřil na celer a jak je to možné, tak ředkev, jak černou, tak ty veliké bílé, to je za pár korun a cukr tam není. Jinak klidně zavolejte, v tom není problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: úte říj 11, 2011 9:48 pm 
Offline

Registrován: úte lis 23, 2010 12:48 pm
Příspěvky: 56
Zatím děkuji. Ozvu se. Dnes jsem Vám několikrát volala, ale mám nějakou vadu na skypu, tak až to zpravím pokusím se s Vámi spojit. Zatím děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: stř říj 12, 2011 8:00 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Zorca píše:
Zatím děkuji. Ozvu se. Dnes jsem Vám několikrát volala, ale mám nějakou vadu na skypu, tak až to zpravím pokusím se s Vámi spojit. Zatím děkuji.

Ok, klidně zavolejte.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: ned říj 16, 2011 9:33 am 
Offline

Registrován: sob črc 30, 2011 10:15 pm
Příspěvky: 17
Ahoj, nevím, zda se již o tom někde na těchto stránkách nepíše. Pokud ano, pak "sorry".

Léčba rakoviny javorovým sirupem a zažívací sodou
#
#
# Lze rakovinu vyléčit práškem do pečiva a javorovým sirupem? Očividně ano. Tato
# informace probleskla novinovými titulky, ale stejně tak rychle byla potlačena.
# Léčba popularizovaná Jimem Kelmunem, důchodcem žijícím v Asheville v Severní
# Karolíně, znamená skutečný průlom. Říká: „Podal jsem tu směs více než 200
# pacientům, u nichž diagnostikovali rakovinou v konečném stádiu. Z toho 185 lidí
# pak kupodivu žilo ještě 15 a více let – a téměř polovina se rakoviny úplně
# zbavila.“
# Vypadá to jednoduché až k pláči, ale tato prostá léčba zažívací sodou a
# javorovým sirupem je nesmírně účinná přírodní chemoterapie, která velmi
# efektivně hubí rakovinné buňky. Přitom zcela postrádá brutální vedlejší účinky
# provázející většinu nesrovnatelně méně efektivních „standardních“
# chemoterapeutických metod. Za tepla vytvořená směs chemicky čisté jedlé sody
# (hydrogenuhličitan sodný; NaHCO3) a javorového sirupu je velmi efektivní
# prostředek proti všem druhům rakoviny. Ohřátím se na sebe pevně navážou molekuly
# sody a javorového sirupu, a takto vybavená glukóza může zamířit k rakovinovým
# buňkám. Rakovinové buňky prostě milují cukr, který přímo nezřízeně hltají. V
# tomto případě je ale na molekuly cukru navázaná silně zásaditá sodíková
# sloučenina! Kyselé rakovinové buňky absorbují s cukrem i sodu, a to je jejich
# zkáza...
# Recept: Javorový sirup a jedlá soda
# 3 díly javorového sirupu a jeden díl jedlé sody ( soda bicarbona ) smísit (
# např. 15 lžiček sirupu a pět lžiček sody ) a promíchat,dát poté v kastrůlku na
# sporák,zahřívat 5 minut nepříliš silně aby teplota sirupu nepřesáhla 40°C ,dokud
# směs poněkud nezahoustne.Na počátku může být užíváno častěji,např.3x denně jedna
# čajová lžička.Jinak stačí brát 1 čajovou lžičku 1x denně,dlouhodobě.Může být
# rozpuštěna ve vodě nebo třeba namazána na chléb.Javorový sirup může být případně
# dočasně nahrazen medem.Obecně platí: nejíst jinak žádný cukr v nápojích ani v
# pokrmech,s výjimkou trošky ovoce.Tato léčba je založena na tom, že rakovinové
# buňky milují cukr, který do sebe vtahují. Javorový sirup obsahuje čistou
# glukózu, takže tuhle podmínku dokonale splňuje. Tak se látka dostane přesně do
# centra nádoru. Jedlá soda pak dokáže díky obrovskému obsahu kyslíku rakovinový
# nádor doslova r ozbít zevnitř. A to už během prvních tří dnů. Dochází tak k
# naprosté likvidaci nádoru v jakémkoli stádiu, tedy i v konečné fázi rakoviny.
#
# Rakovina není nemoc,ale přírodou řízené prodloužení života. Rakovina není nic
# víc než poslední projev extrémního překyselení organismu a toxicity tělesných
# tekutin a tkání.Za těchto podmínek a při dysfunkci imunitního systému by tělo
# předčasně zemřelo.Proto na svou ochranu moudře začne shromažďovat vnitřní
# toxiny,obalovat je oslabenou super-kyselou tkání a zapouzdří je pod nepropustnou
# ochrannou vrstvou.,aby zabránilo jejich dalšímu šíření.S tímto důvtipným řešením
# obdrží majitel smlouvu na delší život.My ovšem tomuto procesu říkáme
# choroba.Tělo vytvoří tumor proto,aby potlačilo a uklidilo jedy,které nemůže
# jinak vyloučit a prodloužilo si život na tak dlouho,jak jen je možné,poskytujíc
# svému majiteli dostatek času na k eliminaci interní toxicity.Metastázy jsou
# poslední pokus těla ke své záchraně.Jestliže je tato interní toxicita úspč šně
# potlačena ,tělo postupně bezpečně odstraní všechny nádory a navrátí se mu
# zdraví.Pokud tento proces není úspěšný,osud majitele těla je definitivně určen a
# umírá- ne na rakovinu,ale na extrémně jedovaté léčebné postupy,intenzivní emoční
# zhroucení,zoufalství a stres.
# Zkuste své tělo z celého srdce co nejvíce milovat a co nejdříve začněte s
# detoxikací. .
#
Je to opravdu tak jednoduché???????????????????


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pon říj 31, 2011 9:17 pm 
Offline

Registrován: úte lis 23, 2010 12:48 pm
Příspěvky: 56
Dobrý večer Jardo.
Dle Vašeho návodu jsem si psala obsah sacharidů, bílkovin a tuků v jídelníčku během dne a zjistila jsem největší deficit v tucích. Měla jsem jich žalostně málo. Když se to počítá, vypadá to úplně jinak. Takže jsem teď OK. Hlad nemám. Díky za ten recept z tou zeleninou na páře + máslo,syrová list.zelenina...to mne zasytí na dlouhou dobu a je to velmi chutné. Dnes jsem mixovala tu lichořeřišnici - teda je to síla. Namixovala jsem ji tak na týden, ale nevím, jestli si tím neoddělám mlýnek. Ještě se zeptám: bere se 3x denně čajová žřička po jídle? Někde jsem to dávkování ztratila. A co mne udivilo byla chuť lichořeřišnice. Chutná úplně jako semínka z papay. Minulý týden jsem byla na onkomarkry a vše OK. \":P\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: úte lis 01, 2011 8:49 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Zorca píše:
Dobrý večer Jardo.
Dle Vašeho návodu jsem si psala obsah sacharidů, bílkovin a tuků v jídelníčku během dne a zjistila jsem největší deficit v tucích. Měla jsem jich žalostně málo. Když se to počítá, vypadá to úplně jinak. Takže jsem teď OK. Hlad nemám. Díky za ten recept z tou zeleninou na páře + máslo,syrová list.zelenina...to mne zasytí na dlouhou dobu a je to velmi chutné. Dnes jsem mixovala tu lichořeřišnici - teda je to síla. Namixovala jsem ji tak na týden, ale nevím, jestli si tím neoddělám mlýnek. Ještě se zeptám: bere se 3x denně čajová žřička po jídle? Někde jsem to dávkování ztratila. A co mne udivilo byla chuť lichořeřišnice. Chutná úplně jako semínka z papay. Minulý týden jsem byla na onkomarkry a vše OK. \":P\"

Tak vidíte, stačí pochopit souvislosti a trápení je pryč, jinak s tou lichořeřišniscí to máte správně.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pát led 20, 2012 4:36 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 8:45 pm
Příspěvky: 60
Jarda píše:
Dokonce i s tím pobytem venku nevidím problém, prostě bych si udělal třeba takové tyčinky z umletého máku, lněného semínka, kokosu, seznamu, nebo jiných tučných semínek smíchaných s kokosovým olejem na tuhé těsto, což je kalorická a proteinová bomba a k tomu klidně ty ředkvičky, nebo nějakou okurku a musíte fungovat celý den zcela bez problémů. Vodu pijte z horských pramenů, ta je lepší než ty šťávy.

dobry den, je nutne tuto seminkovou tycinku zapijet vodou, je tam lnene seminko ? Nebo radeji dodrzet pravidlo nepiti po jidle. Diky za vysvetleni


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pát led 20, 2012 10:19 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
zvanc píše:
dobry den, je nutne tuto seminkovou tycinku zapijet vodou, je tam lnene seminko ? Nebo radeji dodrzet pravidlo nepiti po jidle. Diky za vysvetleni

Pokud vůbec potravu zapíjet, tak opravdu minimálně, ale raději nezapíjet.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: sob led 21, 2012 4:52 pm 
Offline

Registrován: pon lis 14, 2011 6:37 pm
Příspěvky: 27
dobrý den, sleduji toto téma a velice mi pomohlo, zápasím se stejným problémem jako paní Zorca a kladla bych stejné otázky, proti paní Zorce mám však skluz. Prosím paní Zorcu, zda by opět napsala svůj stávající jídelníček i přípravky, které užívá. Já ani nevím kolik oleje mám zkonzumovat, stoupl mi cholesterol. Plácám se ode zdi ke zdi. Po půl roce úpravy stravy viz téma mě stále bolel žaludek a jícen, to mi kupodivu ze dne na den srovnal plasma generátor - program na astma, na který jsem vzala maminku, po té jem krvácela do stolice a to krátce po opakované očistě jater a docházení na plasmu, vysoká sedimentace a asi zánět ve střevě /kolonoskopie našla i vřídek) a nakonec pásový opar, který připisuji stresu, vypadám hůř než před tím. Může to být projev detoxikace a likvidace parazitů? Pana Zajíčka prosím, zda má vliv HCl na amalgamové plomby, moje zuby jsou nyní takové jako průsvitné a zuby s plombou mi více zčernaly. Děkuji oběma


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: sob led 21, 2012 10:12 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Zuzu píše:
dobrý den, sleduji toto téma a velice mi pomohlo, zápasím se stejným problémem jako paní Zorca a kladla bych stejné otázky, proti paní Zorce mám však skluz. Prosím paní Zorcu, zda by opět napsala svůj stávající jídelníček i přípravky, které užívá. Já ani nevím kolik oleje mám zkonzumovat, stoupl mi cholesterol. Plácám se ode zdi ke zdi. Po půl roce úpravy stravy viz téma mě stále bolel žaludek a jícen, to mi kupodivu ze dne na den srovnal plasma generátor - program na astma, na který jsem vzala maminku, po té jem krvácela do stolice a to krátce po opakované očistě jater a docházení na plasmu, vysoká sedimentace a asi zánět ve střevě /kolonoskopie našla i vřídek) a nakonec pásový opar, který připisuji stresu, vypadám hůř než před tím. Může to být projev detoxikace a likvidace parazitů? Pana Zajíčka prosím, zda má vliv HCl na amalgamové plomby, moje zuby jsou nyní takové jako průsvitné a zuby s plombou mi více zčernaly. Děkuji oběma

Tak ten projev detoxikace je možný, to se občas takto vyhodí formou vyrážek, pokud to nepobere střevo a na plomby asi HCl velký vliv mít nebude, to by jste ji musela převalovat v ústech, což doufám neděláte. Prostě je to třeba kopnout až dozadu do trubek, jako panáka fernetu a zapít vodou, což se zubů prakticky netýká.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pon bře 19, 2012 8:32 pm 
Offline

Registrován: pon lis 14, 2011 6:37 pm
Příspěvky: 27
dobrý den, po návštěvě u Vás jsem začala brát všechny přípravky (viz zdejší diskuse) najednou a bylo mi po nich spíše zle tak, že jsem je postupně vysadila, pak jsem brala sem tam něco, a během půl roku jsem zjistila, že jedno bez druhého nejde. Po masivním příjmu lněného oleje jsem začala krvácet z nosu, tak jsem přidala omega 6 a srovnalo se to. O žaludku jsem již psala, vyčetla jsem u dr. Clarkové, že pokud vytvoříte parazitům nepříjemné prostředí, začnou se zavrtávat do stěn, to mohly být zřejmě moje potíže. Přes nevyrovnané pokusy se mi postupně srovnala slinivka, žaludek, jen střeva pořád zlobí a zůstal mi vysoký cholesterol. Myslím, že mi hodně pomohl plasmagenerátor. Začala jsem pořádně brát lecitin a jod, zvýšila jsem dávky Hcl, resp. začala jsem vše požívat pravidelně, mám z ozařování přismahlou štítnou žlázu, ale léky neberu žádné, dříve jsem měla pocit, že mi Hcl škodí, teď ji beru s chutí, píšu to proto, aby ostatní, pokud to budou číst, vydrželi, ono se to poddá, prosím však o radu, co s tím cholesterolem, "zlý" cholesterol mám na 6,9, živočišné tuky skoro nejím, maso jím bílé (hřeším na nulku) a používám však ke lněnému oleji plnotučné domácí kefíry a kozí sýry. Děkuji za všechno z.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pát bře 23, 2012 9:48 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Zuzu píše:
dobrý den, po návštěvě u Vás jsem začala brát všechny přípravky (viz zdejší diskuse) najednou a bylo mi po nich spíše zle tak, že jsem je postupně vysadila, pak jsem brala sem tam něco, a během půl roku jsem zjistila, že jedno bez druhého nejde. Po masivním příjmu lněného oleje jsem začala krvácet z nosu, tak jsem přidala omega 6 a srovnalo se to. O žaludku jsem již psala, vyčetla jsem u dr. Clarkové, že pokud vytvoříte parazitům nepříjemné prostředí, začnou se zavrtávat do stěn, to mohly být zřejmě moje potíže. Přes nevyrovnané pokusy se mi postupně srovnala slinivka, žaludek, jen střeva pořád zlobí a zůstal mi vysoký cholesterol. Myslím, že mi hodně pomohl plasmagenerátor. Začala jsem pořádně brát lecitin a jod, zvýšila jsem dávky Hcl, resp. začala jsem vše požívat pravidelně, mám z ozařování přismahlou štítnou žlázu, ale léky neberu žádné, dříve jsem měla pocit, že mi Hcl škodí, teď ji beru s chutí, píšu to proto, aby ostatní, pokud to budou číst, vydrželi, ono se to poddá, prosím však o radu, co s tím cholesterolem, "zlý" cholesterol mám na 6,9, živočišné tuky skoro nejím, maso jím bílé (hřeším na nulku) a používám však ke lněnému oleji plnotučné domácí kefíry a kozí sýry. Děkuji za všechno z.

To píšete správně, základ je vydržet, protože nic není za pár dní, ani nemoc nevzniká týden a tak se tedy za týden nedá odstranit. Je to dobrá inspirace pro další tápající a pokud jde o cholesterol, vyzkoušejte vysoce protizánětlivý brutnákový olej, který obsahuje GLA a uvidíte, ten ho snižuje celkem dobře.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pon dub 02, 2012 8:17 pm 
Offline

Registrován: pon lis 14, 2011 6:37 pm
Příspěvky: 27
dobrý den, děkuji za radu, zakoupila jsem brutnákový olej, jaké budou výsledky s cholesterolem zatím nevím, ale musím Vám napsat, že mi zřejmě léčí bolavé střevo, měla jsem v levém podbřišku takové bolavé jelito, nepomáhaly lactobacily, ani plasma, s dietou potíž, když základ mého jídelníčku je také olej, ale teď to mi téměř zmizelo! Brutnákový olej je tedy pro mě ukrutně drahý, zatím jsem kupovala po 50 ml á 165 kč, vydrží mi tak na 3 dny, chtěla jsem v internetovém obchodě koupit rovnou litr, což by vyšlo podstatně levněji, teď jsem však objevila v nabídce dědka kořenáře tobolky od Medpharmy ( http://www.dedekkorenar.cz/zbozi-a-prod ... -p225.html), myslíte že by stačily? Děkuji předem za Vaše rady, děkuji z.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: stř dub 04, 2012 10:23 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Zuzu píše:
dobrý den, děkuji za radu, zakoupila jsem brutnákový olej, jaké budou výsledky s cholesterolem zatím nevím, ale musím Vám napsat, že mi zřejmě léčí bolavé střevo, měla jsem v levém podbřišku takové bolavé jelito, nepomáhaly lactobacily, ani plasma, s dietou potíž, když základ mého jídelníčku je také olej, ale teď to mi téměř zmizelo! Brutnákový olej je tedy pro mě ukrutně drahý, zatím jsem kupovala po 50 ml á 165 kč, vydrží mi tak na 3 dny, chtěla jsem v internetovém obchodě koupit rovnou litr, což by vyšlo podstatně levněji, teď jsem však objevila v nabídce dědka kořenáře tobolky od Medpharmy ( http://www.dedekkorenar.cz/zbozi-a-prod ... -p225.html), myslíte že by stačily? Děkuji předem za Vaše rady, děkuji z.

To je všechno drahé, co třeba tento http://www.naturea.cz/802-salus-brutnak ... 00-ml.html . Z nouze by se patrně dal používat i konopný olej, ale má to svoje mouchy.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 515 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 35  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz