Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 12:25 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 515 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 35  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: sob dub 20, 2013 11:24 pm 
Online

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1952
Dagmara píše:
Vše co krmí kvasinku,tím i rakovinu,vyřadit.Sladké ovoce,tmavý chléb i celozrnný rohlík.Nastudujte si vlákno o kvasinkách

Pokud vyřadíte z jídelníčku vše co krmí kvasinku i rakovinu, tedy využitelné sacharidy, dostanete se do stavu zvaného ketóza, kdy se energie čerpá výhradně z podkožních zásob, potažmo tuků a bílkovin přijímaných v potravě. Rakovinné buňky se narozdíl od normálních buněk nedokáží přepnout na používání ketolátek.

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: úte dub 23, 2013 6:25 pm 
Offline

Registrován: pon lis 14, 2011 6:37 pm
Příspěvky: 27
nevěděla jsem přesně, o co se jedná, tak jsem našla:
Ketóza je přirozený stav
při kterém tělo energeticky „jede“ téměř výhradně na vlastní tuk. Tímto stavem se brání nedostatku sacharidů . Tělo začne při nízké hladině cukru v krvi z mastných kyselin v játrech vyrábět ketony, kterými nahrazuje cukry.
Do ketózy přivedete tělo příjmem velmi nízkého množství sacharidů a malého množství bílkovin. K tomu přidejte tuk pro nasycení a výrobu ketonů, vydržte pár dnů a máte ketózu. Do ketózy dostanete tělo při spotřebě méně jak 50g sacharidů denně.
Někteří méně informovaní lidé, ale i lékaři, si stále pletou přirozenou ketózu s diabetickým stavem kterému se říká ketoacidóza. Ten má úplně jiné příčiny, většinou extrémní nedostatek inzulínu u diabetiků typu 1. V tomto nebezpečném stavu je stav ketonů v těle desetkrát vyšší než u běžné ketózy, a hladina cukru v krvi je na maximech.
Přírodní ketóza, do které se lze dostat nízkým příjmem sacharidů je naprosto bezpečná. Do dnes existují národy, které žijí naprosto přirozeně v ketóze. Tělo při ní má stabilní, kontrolovanou hladiny cukru a ketonů v krvi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: čtv kvě 02, 2013 8:42 pm 
Offline

Registrován: pon lis 14, 2011 6:37 pm
Příspěvky: 27
Dobrý den, koupila jsem papírky a pokud nemám v moči ketony, tak jím nebo piju příliš sacharidů? Mám být z důvodu prodělaného onemocnění v ketoze stále? jak jsem již psala, v zaměstnání musím absolvovat pravidelné lékařské prohlídky a lékařka zvýšené ketony komentovala negativně, tak abych uměla správně argumentovat. Děkuji


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: čtv kvě 09, 2013 7:46 pm 
Offline

Registrován: pon dub 09, 2012 11:49 am
Příspěvky: 49
Založil jsem nové téma : Rakovina - Salvestrol a jeho zdroje .
Prosím všechny diskutující, kteří o Salvestrolu něco vědí, podělte se o info na tomto novém tématu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: sob kvě 18, 2013 8:52 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Zuzu píše:
Dobrý den, koupila jsem papírky a pokud nemám v moči ketony, tak jím nebo piju příliš sacharidů? Mám být z důvodu prodělaného onemocnění v ketoze stále? jak jsem již psala, v zaměstnání musím absolvovat pravidelné lékařské prohlídky a lékařka zvýšené ketony komentovala negativně, tak abych uměla správně argumentovat. Děkuji

Tak stále, to je otázka i když je jasné, že mnoho lidí tak žije celý život, čili by to nemělo nijak vadit, pokud vám ten způsob stravování bude vyhovovat, což je otázkou zvyku. Argumentace u lékaře je jednoduchá, prostě jsem v tomto stavu záměrně a je mě tak dobře, nepotřebuji to řešit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: úte čer 11, 2013 10:22 pm 
Offline

Registrován: pon říj 25, 2010 1:04 pm
Příspěvky: 45
Dobrý den pane Jardo. Poslední dobou cítím bolest v levém podpaží a nad prsem. Bolí to na omak i při zvednutí ruky. Žádné změny v prsu ani hmatatelnou bulku jsem nezaznamenala. Ale vzhledem k tomu, že má rodina je rakovinou doslova prolezlá ( karcinom prsu, vaječníků, leukémie), mám trochu strach. Trochu mě uklidnuje, že pH mám v pořádku, přesně tak, jak ho popisujete. Přesto se chci zeptat, zda je možné, aby v těle s dlouhodobě správným pH probíhalo nějaké zhoubné bujení? A dále, co si myslíte o genetických testech na rakovinu, mají smysl nebo jsou to jen vyhozené peníze? Díky za odpovědi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pon čer 17, 2013 7:15 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
zazněly tu velmi rozumné věci ... názory i zkušenosti ... ale každý dle svého ... neglobalisovat a nepaušalisovat, ano?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: úte črc 09, 2013 4:49 pm 
Offline

Registrován: úte črc 09, 2013 4:43 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den,
Vím,že je to trochu od věci,ale chtěla jsem se zeptat,jestli byste mi nemohl poradit,jak se správně stravovat při rakovině prsu? Moje maminka se léčí už 3 roky. Mohl byste mi prosím poradit se stravou a i možná s vlivem stresu a emocí na tuto nemoc? Děkuji moc.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: úte črc 09, 2013 7:21 pm 
Offline

Registrován: ned říj 02, 2011 6:10 pm
Příspěvky: 1085
Bydliště: Praha
Klára S. píše:
Dobrý den,
Vím,že je to trochu od věci,ale chtěla jsem se zeptat,jestli byste mi nemohl poradit,jak se správně stravovat při rakovině prsu? Moje maminka se léčí už 3 roky. Mohl byste mi prosím poradit se stravou a i možná s vlivem stresu a emocí na tuto nemoc? Děkuji moc.

Klaro, jako spravnou stravu bych velice doporucoval protirakovinovou dietu dr Budwigove, viz muj preklad zakladniho navodu viewtopic.php?p=37863#p37863. Tato dieta funguje jako lecba rakoviny, rada lidi se s jeji pomoci z rakoviny vylecila, a rovnez jako jeji prevence.
Drzim palce, Pavel

_________________
Oliver Wendel Holmes, Harvard University: pevne verim, ze kdyby cela medicina, tak jak je nyni aplikovana, mohla byt potopena na dno more, bylo by to lepsi pro lidstvo a to nejhorsi pro ryby.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: úte črc 09, 2013 7:28 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Pozitivní zkušenost je s operací (pokud jest tumor lokální) a odmítnutím chemoterapie jakéhokoliv druhu. Pít čerstvé šťávy ze zeleniny a lupení. A půsty, nádory se dají "vyhladovět".


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: stř črc 10, 2013 10:12 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
lev píše:
Dobrý den pane Jardo. Poslední dobou cítím bolest v levém podpaží a nad prsem. Bolí to na omak i při zvednutí ruky. Žádné změny v prsu ani hmatatelnou bulku jsem nezaznamenala. Ale vzhledem k tomu, že má rodina je rakovinou doslova prolezlá ( karcinom prsu, vaječníků, leukémie), mám trochu strach. Trochu mě uklidnuje, že pH mám v pořádku, přesně tak, jak ho popisujete. Přesto se chci zeptat, zda je možné, aby v těle s dlouhodobě správným pH probíhalo nějaké zhoubné bujení? A dále, co si myslíte o genetických testech na rakovinu, mají smysl nebo jsou to jen vyhozené peníze? Díky za odpovědi.

Jak vám ty testy pomohou se rakovině bránit? Asi spíše vyvolají strach a ten rak přímo miluje, tedy zde vidím celou věc kontraproduktivní. Při správném fungování organizmu je rakovina spíše výjimkou, ale objevit se pochopitelně může. Vždy je dobré si u rakoviny prsu hlídat hormony a stav jódu a také nezanedbat dodávku správných aminokyselin, vitamínů a minerálů. Většinou je za touto chorobou dlouhodobý stres a deficity uvedených látek.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: úte črc 30, 2013 6:31 pm 
Offline

Registrován: pon říj 25, 2010 1:04 pm
Příspěvky: 45
Jarda píše:
Jak vám ty testy pomohou se rakovině bránit? Asi spíše vyvolají strach a ten rak přímo miluje, tedy zde vidím celou věc kontraproduktivní. Při správném fungování organizmu je rakovina spíše výjimkou, ale objevit se pochopitelně může. Vždy je dobré si u rakoviny prsu hlídat hormony a stav jódu a také nezanedbat dodávku správných aminokyselin, vitamínů a minerálů. Většinou je za touto chorobou dlouhodobý stres a deficity uvedených látek.

Jak si mam hlidat jod, vim. Ale jak si hlidat hormony a ktere to vlastne jsou? Pokud je na to tady nejake vlakno, muzete hodit link? Diky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: sob srp 03, 2013 12:50 pm 
Offline

Registrován: pon úno 28, 2011 12:37 pm
Příspěvky: 76
lev píše:
Jak si mam hlidat jod, vim. Ale jak si hlidat hormony a ktere to vlastne jsou? Pokud je na to tady nejake vlakno, muzete hodit link? Diky

Jedním z nejlepších zdrojů jódu jsou syrové žloutky od slepic krmených trávou. Mimo jiné jsou takové žloutky i výborným zdrojem kvalitních omega 3 kyselin.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: sob srp 03, 2013 5:28 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Klára S. píše:
Dobrý den,
Vím,že je to trochu od věci,ale chtěla jsem se zeptat,jestli byste mi nemohl poradit,jak se správně stravovat při rakovině prsu? Moje maminka se léčí už 3 roky. Mohl byste mi prosím poradit se stravou a i možná s vlivem stresu a emocí na tuto nemoc? Děkuji moc.

Rakovina je stav, ne nemoc a je tedy třeba řešit jak tělo, tak ducha a nikdy nejde poradit univerzální postup, protože každý má jiné rozhození ideálního stavu. Jsou sice celkem úspěšné diety a postupy, ale nikdy nefungují na každého. Dokonce i pouze syrová strava může teoreticky problém prohlubovat, pokud je špatně nastavena. Hledejte spíše souznění ducha a těla, to funguje vždy a jednoznačně minimalizovat jakoukoliv nepřirozenou stravu a stres.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: sob srp 03, 2013 5:47 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
lev píše:
Jak si mam hlidat jod, vim. Ale jak si hlidat hormony a ktere to vlastne jsou? Pokud je na to tady nejake vlakno, muzete hodit link? Diky

Toto téma zde dosud moc řešeno není, ale jde o testování kortizolu, DHEA, progesteronu, testosteronu a estradiolu ze slin, což celkem spolehlivě naznačí jaké problémy se v hormonální rovnováze vyskytují a máte možnost stav ovlivnit. Tento test se zde bohužel zatím běžně neprovádí, ale koncem srpna se mě to snad povede spustit a tato služba bude všem dostupná. Dokonce se mě již povedlo udělat pár zkušebních testů u klientů a výsledkem jsem byl docela překvapen, nepovedlo se najít jediného který by měl vše v pořádku.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 515 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 35  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz