Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 10:39 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 515 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 35  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: čtv dub 07, 2011 11:12 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Zorca píše:
Dobrý den,
pane Jardo, ta HCl, kterou jsem si objednala bude už v té ředěné 3,5% formě? A v užívání se píše 10 kapek do 50-100ml vody, vypít 20-30 min.před jídlem a 20 minut další dávku po jídle. Tím jídlem je myšleno co? I ranní šťávy? Takže, když mám první šťávu v 8 hod., dám si HCl před i po, pak mám šťávu vždy co hodinu, tak to budu každou hodinu dávat HCl,nebo jen ráno, odpoledne a večer před jídlem. Děkuji za odpověď.

Pokud je ode mě, tak ano, jinak to máte správně a šťáva není jídlo, čili opravdu pouze třikrát denně, případně i mezi jídly dle potřeby organizmu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: stř dub 13, 2011 9:52 am 
Offline

Registrován: úte lis 23, 2010 12:48 pm
Příspěvky: 56
Pane Jardo, prosím, jak mám během dne zkombinovat HCl se sodou a jídlem, aby se to nějak nerušilo? Doposud jsem brala sodu ráno buď na lačno nebo po snídani(šťáva) a pak večer před spaním. Když bych teď měla do toho přidat HCl , jak dlouho po té sodě? Teď mívám ráno po probuzení PH 6.6, pak dám sodu a pohybuji se během dne kolem 7,4-7,6 a pak dám sodu večer. Mám trochu z té HCl obavy. Nemám s jejím braním počkat až po ukončení té chemy a po návštěvě u Vás?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: čtv dub 14, 2011 9:39 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Zorca píše:
Pane Jardo, prosím, jak mám během dne zkombinovat HCl se sodou a jídlem, aby se to nějak nerušilo? Doposud jsem brala sodu ráno buď na lačno nebo po snídani(šťáva) a pak večer před spaním. Když bych teď měla do toho přidat HCl , jak dlouho po té sodě? Teď mívám ráno po probuzení PH 6.6, pak dám sodu a pohybuji se během dne kolem 7,4-7,6 a pak dám sodu večer. Mám trochu z té HCl obavy. Nemám s jejím braním počkat až po ukončení té chemy a po návštěvě u Vás?

Kyselina chlorovodíková je přirozená látka, která musí být v žaludku obsažena, jinak nefunguje nic. Pokud máte krkací test negativní, tak ji musíte dodávat a s ničím se netluče, akorát ji nesmíte dávat s tou sodou najednou, ale již hodinový odstup bohatě vyhovuje. Navíc v těle působí velice zásadotvorně, čili pak možná nebudete muset dávat tu sodu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pon dub 18, 2011 9:48 am 
Offline

Registrován: úte lis 23, 2010 12:48 pm
Příspěvky: 56
Já mám pořád z té HCl obavy, ještě když je to žíravina. Nemůže mi to poleptat sliznici? Už tak ji mám tou chemkou zasaženou. Děkuji za odpověď.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pon dub 18, 2011 5:59 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Zorca píše:
Já mám pořád z té HCl obavy, ještě když je to žíravina. Nemůže mi to poleptat sliznici? Už tak ji mám tou chemkou zasaženou. Děkuji za odpověď.

Tak to v malém vyzkoušejte a zjistíte, že jde o stejnou kyselost jako u citronády.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pon dub 18, 2011 9:21 pm 
Offline

Registrován: úte lis 23, 2010 12:48 pm
Příspěvky: 56
Jo, já jsem to dva dny pila, a chutná to jako citron, ale měla jsem strach, co to udělá uvnitř. Takže nemusím mít obavy?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: úte dub 19, 2011 7:29 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Zorca píše:
Jo, já jsem to dva dny pila, a chutná to jako citron, ale měla jsem strach, co to udělá uvnitř. Takže nemusím mít obavy?

Tak, když jste ji už dva dni pila, tak si přeci dokážete odpovědět sama. Buď jste cítila nějaké nepříjemnosti a pak by vám to asi dobře nedělalo, nebo to bylo ok a pak není důvod ji nebrat. Uvnitř dělá svoji práci a dostane se do buněk v celém těle, čímž paradoxně klesá překyselení a celkově se nahodí imunita, což vám určitě neuškodí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: úte dub 19, 2011 8:03 pm 
Offline

Registrován: úte lis 23, 2010 12:48 pm
Příspěvky: 56
Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: sob čer 18, 2011 12:58 pm 
Offline

Registrován: úte lis 23, 2010 12:48 pm
Příspěvky: 56
Dobrý den, pane Jardo. Můžete mi prosím říct, co znamenají zvýšené chloridy v krvi? Mám je zvýšené. Nemůže to způsobovat betain nebo soda kterou beru? Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: ned čer 19, 2011 8:37 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Zorca píše:
Dobrý den, pane Jardo. Můžete mi prosím říct, co znamenají zvýšené chloridy v krvi? Mám je zvýšené. Nemůže to způsobovat betain nebo soda kterou beru? Děkuji.

Tak příčin tam může být více, ale i ty co uvádíte připadají v úvahu. Hyperchloremie může například vznikat z nadbytečného přívodu chloridů, nebo nadbytek hormonů aldosteronu či kortizolu je příčinou zvýšené hladiny chloridů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: ned čer 19, 2011 11:01 am 
Offline

Registrován: úte lis 23, 2010 12:48 pm
Příspěvky: 56
Děkuji. A co s tím? Dá se to nějak snížit? Někde jsem četla, že většinou je zvýšen i sodík a ten mám na nejvyšší hodnotě. Přitom solím málo a jsem převážně stále na zelenině, případně pohance, apod.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: ned čer 19, 2011 8:18 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Zorca píše:
Děkuji. A co s tím? Dá se to nějak snížit? Někde jsem četla, že většinou je zvýšen i sodík a ten mám na nejvyšší hodnotě. Přitom solím málo a jsem převážně stále na zelenině, případně pohance, apod.

To je pak otázka, jak jste na tom u ostatních minerálů, hlavně draslíku, protože ten zase sodík snižuje a není tedy problém si ten sodík dodáváním draslíku snížit.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pon čer 20, 2011 8:28 pm 
Offline

Registrován: úte lis 23, 2010 12:48 pm
Příspěvky: 56
děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: ned črc 03, 2011 11:24 am 
Offline

Registrován: úte lis 23, 2010 12:48 pm
Příspěvky: 56
Dobrý den, pane Jardo. Tak jsem dokončila veškerou chemickou léčbu včetně ozářek. Během ozářek jsem shodila další 3 kg a mám nízký obsah všech krvinek (jak se dalo čekat). V současné době se cítím dobře(jen trochu únava). MUDr. mi na můj pokles váhy řekl, že je to tím, že nejím maso a živ.bílkoviny, a že tím, že tělu zároveň dodávám tolik antioxidantů v podobě zeleniny neguji celou léčbu!!!Napsal mi to i do karty, že můj pokles váhy způsobuje špatný jídelníček. Já nadále ráno konzumují zeleninové šťávy(2 x 300ml), zeleninové polévky, pohanku, občas ov.vločky, fazole. Musím najet zpět na patlanici, protože tu jsem teď nějakou dobu vypustila(nemohla jsem ji už ani vidět).Taky začnu dodávat HCl, protože betain mi už došel. Dále beru denně hořčík(400mg)+ v rozprašovači. C (1 káv.lžičku+1káv.sody), B complex, Q10, chlorelu, wobenzym(ruka mi otekla po ozářkách, hlavně palec a ukazováček), musím koupit selen a E.Chci si zajít na vyčištění střeva a pak dělat klystýry.Je to pro začátek detoxikace dostačující? Ještě jsem se chtěla zeptat: když si odšťavím mrkev, petržel, celer..je možno tu drť, když je řádně očištěna použít do polévky, omáčky, apod.jako vlákninu nebo je to už bezcenná hmota?
Jo a úžasně mi miznou ty moje skvrny na rukách-pamatujete, jak jste mi říkal, že je to špatnou funkcí jater? Nevěřila jsem tomu moc a myslela jsem, že je to fakt stářím a dědičné, ale opravdu mi miznou rychle - asi ty šťávy.Takže jdu pokračovat v boji. Věřím, že to vše zvládnu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pon črc 04, 2011 10:00 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Zorca píše:
Dobrý den, pane Jardo. Tak jsem dokončila veškerou chemickou léčbu včetně ozářek. Během ozářek jsem shodila další 3 kg a mám nízký obsah všech krvinek (jak se dalo čekat). V současné době se cítím dobře(jen trochu únava). MUDr. mi na můj pokles váhy řekl, že je to tím, že nejím maso a živ.bílkoviny, a že tím, že tělu zároveň dodávám tolik antioxidantů v podobě zeleniny neguji celou léčbu!!!Napsal mi to i do karty, že můj pokles váhy způsobuje špatný jídelníček. Já nadále ráno konzumují zeleninové šťávy(2 x 300ml), zeleninové polévky, pohanku, občas ov.vločky, fazole. Musím najet zpět na patlanici, protože tu jsem teď nějakou dobu vypustila(nemohla jsem ji už ani vidět).Taky začnu dodávat HCl, protože betain mi už došel. Dále beru denně hořčík(400mg)+ v rozprašovači. C (1 káv.lžičku+1káv.sody), B complex, Q10, chlorelu, wobenzym(ruka mi otekla po ozářkách, hlavně palec a ukazováček), musím koupit selen a E.Chci si zajít na vyčištění střeva a pak dělat klystýry.Je to pro začátek detoxikace dostačující? Ještě jsem se chtěla zeptat: když si odšťavím mrkev, petržel, celer..je možno tu drť, když je řádně očištěna použít do polévky, omáčky, apod.jako vlákninu nebo je to už bezcenná hmota?
Jo a úžasně mi miznou ty moje skvrny na rukách-pamatujete, jak jste mi říkal, že je to špatnou funkcí jater? Nevěřila jsem tomu moc a myslela jsem, že je to fakt stářím a dědičné, ale opravdu mi miznou rychle - asi ty šťávy.Takže jdu pokračovat v boji. Věřím, že to vše zvládnu.

To asi opravdu tu léčbu negujete a to je špatně, protože je možné, že se uzdravíte. Jinak to asi špatně neděláte i když určitě by jste mohla být i tvrdší, ale i tak děláte docela dost. Ta drť je vlastně pouze vláknina, která špatná určitě není, ale živin už z ní mnoho nedostanete. Pokud se vám rovnají játra, tak jsou vaše šance slušné a není důvod cokoliv zásadního na postupech měnit


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 515 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 35  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz