Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 10:52 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 515 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 35  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: sob črc 02, 2016 5:59 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
miram píše:
Doktorka me sdelila, ze se jedna o dva nadory a ne pouze o jeden (5,3 cm a 2,5 cm), takze to v breznu nejak prehlidli. Rostou oba dva napric prsem, nerostou pry od spodu smerem nahoru (nevysetlila me jaky je v tom rozdil, jestli je to tedy pro me horsi, kterym smerem se ubiraji a nebo lepsi). Co to presne je, to ukaze az biopsie.

Nerad lidi straším, ale biopsie je přesně to co by člověk raději podstupovat neměl, tím se zpravidla rakovina rozdráždí a rozšíří do celého těla. Uvědomte si že nádor je vlastně zapouzdřená skládka bordelu a jakékoliv zásahy do zapouzdřeného nádoru ten bordel uvolní dál, což již tělo zvládat nemusí.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: sob črc 02, 2016 6:04 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
miram píše:
Dr. Schneider se odvolává na různé výzkumy uskutečněné v Maďarsku a Německu, při kterých se rakovinné tumory aplikováním denní dávky 250 g nakrájené červené řepy nebo 300 až 500 ml její šťávy zmenšily, a dokonce i zmizely. Tohoto účinku se podařilo dosáhnout i převařenou a koncentrovanou šťávou, kterou žaludek lépe snáší.

http://www.magazinzdravi.cz/cervena-repa-20090121

Tak červenou řepou se nic pokazit nedá, to je dar z nebes a čistí celé tělo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: sob črc 02, 2016 6:07 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
miram píše:
Podle teto informace zjistuji, ze mam bud velmi malo zeleza a nebo se me ve streve spatne vstrebava. Nikdy me to predtim nedoslo, konzumuju cervenou repu uz delsi dobu (2 roky) a prisla jsem na to uplnou nahodou vcera. Pokud se clovek vycura do toaletni misy, tak to klame, tam je videt pouze trochu naruzovela voda a to clovek prehlizi, mysli si, ze je to normalni. Ale vcera jsem vypila na ex 400ml teto stavy, s nicim jinym jsem ji tentokrat nemixovala a pak jsem si chtela pomerit pH, vycurala jsem se do prusvitneho kelimku ...nestacila jsem zirat. Ta barva byla tmavejsi, nez je cranberry juice. Vkladam foto. Vlevo je urina, vpavo je original cranberry juice. Pila jsem vcera cely den vodu jako o dusu, abych to co nejdriv dostala ven.
Pisou tady, ze to cervena repa resi, ale na to se spolehat moc nemuzu, vzdyt ji pojidam denne uz takovou dlouhou dobu a kde nic, tu nic. Pane Jardo co s tim delat, jak tomu mam jinak pomoct? Ty testy stale jeste nemam, moje doktorka me tam minuly tyden odmitla poslat, pry az po biopsii, takze pristi tyden. Nechapu, proc se tomu tak brani.

Podle výzkumu, který se uskutečnil na univerzitě v Sheffieldu (Velká Británie), se červená moč nebo stolice po snědení červené řepy objevuje u 10–14 % populace, a to nejčastěji u osob, které trpí nedostatkem železa nebo mají problémy s jeho absorpcí ve střevech. Pokud tedy někdo po konzumaci červené řepy zjistí, že jeho moč nebo stolice má červenou barvu, měl by to chápat jako upozornění, že v jeho těle došlo k nedostatku železa či že se tento prvek ve střevech špatně vstřebává. Toto zjištění by ale nemělo vzbudit v dotyčném člověku obavy, protože červená řepa na problém nejen upozorní, ale pomáhá jej i řešit. Má totiž antianemické účinky a reguluje funkci trávicí soustavy.
http://www.magazinzdravi.cz/cervena-repa-20090121

Tak je to pravděpodobné že to železo je rozházené, proto jsem vám psal že si máte nechat vyšetřit celý metabolizmus železa, což je 5 položek. Jinak řepy se bát nemusíte, ta je součástí všech úspěšných protirakovinných diet.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: sob črc 02, 2016 6:08 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
miram píše:
Je mozne tuto zbarvenou moc pouzit jako klystyr a nebo radeji ne? Vi to nekdo?

V tom problém nehledejte, klidně ano.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: sob črc 02, 2016 6:27 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Batles píše:
Ahoj, žádné tajnosti nedělám \":D\"
Hranatou dřevěnou tužkou dělat masáže prsu hlavně v té oblasti, kde je nádor. Prudce se zvyšuje průtok lymfy i krevní plazmy \":D\"
Prostě válet ji jako váleček sem tam vrrrr vrrrrr, pokud se tkáň příjemně nerozehřeje, nebo nezčervená a dříve nebo později dojde k citelnému zmenšování.
Samozřejmě že je potřeba likvidovat raka i zevnitř, no tužka je ale skvělý urychlovač. DMSO také, jde li použít i s MMS1 jako masáže.
Samozřejmě pokud tam není otevřená rána.
Tužku doporučím vždy všem ženám, u kterých zjistím lipogranulemu a pod. ve zvýšeném stupni.
Je docela "švandovní" vidět, když si některá žena masíruje takto jen jeden prs a druhý ne. Je to při kontrolním měření krásně vidět.
Jsou to osobní zkušenosti s lidmi....
Hezký den všem,
Batles

Tak jistě, to musí fungovat velice dobře, jako místní prohřátí a další postupy, které pohnou s krví a lymfou, ale toto je excelentně jednoduché. DMSO určitě, to tlumí zánět i samo o sobě a případně se dá i používat v nějaké čisté formě orálně třeba v džusu, nebo kdo se bojí tak dávat MSM.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: sob črc 02, 2016 6:52 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
miram píše:
Triple Negative Breast Cancer - (agresivni, 3 stadium) ...to je moje diagnoza

Breast carcinoma markers:
- ER (SP-1):negative, 0%
- PR (1E2): negative, 0%
- HER2 (4B5): 0, not overexpressed

Pane Jardo, da se tento druh rakoviny lecit alternativne a nebo ne? Co byste delal vy, kdybyste byl na mem miste? Lekar me tvrdi, ze me tady nepomuzou zadne mrkvove stavy, zdrava strava, doplnky, ani MMS
a DMSO. Snazi se me presvedcit o tom, ze jedina cesta je chemoterapie a pry pokud se vcas nerozhoupu
a neuverim mu, tak ze zemru.

Tak lékař vám přeci nebude tvrdit že se to dá léčit jinak než vám nabízí on, to by musel upadnout těsně před tím na hlavu. Podle mě to není o tom zda se zrovna tento druh rakoviny dá, nebo nedá léčit alternativně, to je spíše o tom zda vy na to máte, nebo ne, jinak jak snadno načtete na netu není prakticky nic co by nešlo řešit úpravou stravy a přístupu k životu. Uvědomte si, že největší problém z hlediska šance na vyléčení představuje vždy sám nemocný, protože má blbě nastavené myšlení.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: ned črc 03, 2016 10:15 pm 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Já s tou tužkou nerozumím jedné věci. Pro popisovaném způsobu se nádor i jeho okoli určite pekne prokrvi. Čemu nerozumím je, jestli je přivedení většího množství krve do nadoru zadouci. Jestli není lepší spis se snazit nador co nejvíc ,,odriznout" od jeho výživy aby jeho buňky stradaly.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pon črc 04, 2016 10:53 am 
Offline

Registrován: ned led 31, 2016 5:12 pm
Příspěvky: 61
miram píše:
nebo na ten muj druh rakoviny proste nesedi MMS a DMSO?

MMS je podvod a jenom Vám tu rakovinu urychlí. To byla zásadní chyba, že jste to svinstvo brala. Jediná šance, jak porazit rakovinu, je podle mého názoru buď hladovka nebo ketogenní dieta.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pon črc 04, 2016 11:04 am 
Offline

Registrován: pát led 29, 2016 11:42 am
Příspěvky: 297
Polívková píše:
MMS je podvod a jenom Vám tu rakovinu urychlí.

Můžete to prosím upřesnit/vysvětlit? Já MMS moc často neberu, možná tak jednou za dva roky a vždy jen pár dní, ale přijde mi celkem užitečné na věci typu lokální záněty apod., obzvášť v kombinaci s DMSO. Viditelně funguje. Máte nějaké informace o škodlivosti navzdory tomu, že na některé problémy zabírá?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: čtv črc 14, 2016 6:02 am 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Polívková píše:
MMS je podvod a jenom Vám tu rakovinu urychlí. To byla zásadní chyba, že jste to svinstvo brala. Jediná šance, jak porazit rakovinu, je podle mého názoru buď hladovka nebo ketogenní dieta.

Tak jako spousta jinych skodlivych latek, ktere se v urcitem mnozstvi uzivaji jako lek, ma oxid chloricity zrejme pro organismus vic pozitivnich nez negativnich ucinku. Znam osobne lidi, kteri to piji uz dlouho, na netu se da dohledat hodne pripadu, kdy to lidem pomohlo. Taky konim, psum, kockam a dokonce i vcelam. Problem asi bude, ze to na kazdeho ucinkuje jinak a musi si najit tu svoji hranici. Rozhodne to tedy stoji za zvazeni a takto kategoricky bych to nevidel. Taky zalezi na forme. Stare mms uz dnes moc lidi nepouziva. Spis cds2. Kalcker o tom vydal novou knihu. Pred par dny vysla v cestine. Ja si ji rozhodne koupim a prectu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pát srp 12, 2016 1:10 pm 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Dagmar-já u jsem z té spousty rozporuplných informací, které se snažím prověřovat z více stran, fakt úplně pitomý. Nabídek na pomoc tisíc, každá jiná a každá zaručená. Snažím se nějak za pochodu řešit svoje i manželčiny problémy a mám z toho už hlavu jak kopačák. Občas už ani nevím co jsem četl a co ne a tak to potom dopadá. \":-)\" Tak se omlouvám za zbytečný příspěvek. Smáznul jsem to, ať to tam nezabírá místo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pát srp 12, 2016 2:25 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 08, 2011 9:46 am
Příspěvky: 259
kov píše:
Dagmar-já u jsem z té spousty rozporuplných informací, které se snažím prověřovat z více stran, fakt úplně pitomý. Nabídek na pomoc tisíc, každá jiná a každá zaručená. Snažím se nějak za pochodu řešit svoje i manželčiny problémy a mám z toho už hlavu jak kopačák. Občas už ani nevím co jsem četl a co ne a tak to potom dopadá. \":-)\" Tak se omlouvám za zbytečný příspěvek. Smáznul jsem to, ať to tam nezabírá místo.

Nemusíte se omlouvat, stane se. Vím, že je mnoho informací a asi proto, že u každého je to jiné a každý vyzkoušel něco jiného. Miriam z tohoto fóra chtěla oleandr vyzkoušet a již ho měla uvařený ale neozývá se, psala jsem ji soukromou zprávu ale neodpověděla, tak nevím jak na tom je.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: ned srp 21, 2016 2:26 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
kov píše:
Dagmar-já u jsem z té spousty rozporuplných informací, které se snažím prověřovat z více stran, fakt úplně pitomý. Nabídek na pomoc tisíc, každá jiná a každá zaručená. Snažím se nějak za pochodu řešit svoje i manželčiny problémy a mám z toho už hlavu jak kopačák. Občas už ani nevím co jsem četl a co ne a tak to potom dopadá. \":-)\" Tak se omlouvám za zbytečný příspěvek. Smáznul jsem to, ať to tam nezabírá místo.

Tak musíte se zaměřit na příčiny problému, ne hledat různé postupy, protože každý může mít i u stejného zdravotního problému jinou příčinu jeho vzniku. Toto je zrovna ten případ, kdy může být příčinou rozvrat hormonů, otrava železem, nefunkční lymfa a mnoho dalších, tedy ne postupy, ale odhalit příčinu, pak již to jde skoro samo. Uvědomte si že myslivec také většinou nestřílí na jelena pokud ho nevidí i když určitá pravděpodobnost úspěchu by byla i při střelbě kulometem do lesa kde jelen evidentně je, ale já ho nevidím, nicméně úspěšnost bude podle všeho mizivá.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pon srp 22, 2016 8:46 pm 
Offline

Registrován: pon čer 10, 2013 2:26 pm
Příspěvky: 964
Jarda píše:
Tak musíte se zaměřit na příčiny problému, ne hledat různé postupy, protože každý může mít i u stejného zdravotního problému jinou příčinu jeho vzniku. Toto je zrovna ten případ, kdy může být příčinou rozvrat hormonů, otrava železem, nefunkční lymfa a mnoho dalších, tedy ne postupy, ale odhalit příčinu, pak již to jde skoro samo. Uvědomte si že myslivec také většinou nestřílí na jelena pokud ho nevidí i když určitá pravděpodobnost úspěchu by byla i při střelbě kulometem do lesa kde jelen evidentně je, ale já ho nevidím, nicméně úspěšnost bude podle všeho mizivá.

To s tím střílením do lesa kulometem se záměrem, že možná něco trefím, do kamene tesat. Rusové takhle sice vyhráli druhou světovou, ale přecjen to stálo dost mrtvých.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pát říj 21, 2016 8:24 am 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Pokud uzivate len, dietu dle Budwigove, pozor na jeho odrudu! Nektere odrudy lnu maji tak spatny pomer omega 3: omega 6, ze si tim muzete spis uskodit!


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 515 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 35  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz