Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 3:25 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 515 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 35  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: čtv čer 16, 2016 10:34 pm 
Offline

Registrován: pát led 29, 2016 11:42 am
Příspěvky: 297
miram píše:
Kniha uz je objedna. No a nechces si to na me zatim vyzkouset, nez me prijde? A nebo to nefunguje, pokud jsi me nikdy nepotkala osobne?

Hmm, proč ne? \":D\" Nikdy jsem to na nikom jiném nedělala, takže kdyby to nevyšlo, asi jsem to dělala špatně. Za 3 minuty jdu na to \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: čtv čer 16, 2016 10:43 pm 
Offline

Registrován: pát led 29, 2016 11:42 am
Příspěvky: 297
Hotovo! Jsem zvědavá - cítíš nějaký rozdíl?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pát čer 17, 2016 12:21 am 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Gamina píše:
Hotovo! Jsem zvědavá - cítíš nějaký rozdíl?

Ne, zatim nic, ale diky ze to zkousis. Mozna, ze bude potreba to vickrat opakovat.
Jsu tedka jako v tranzu, mladym se pred chvili narodila holcicka. \":D\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pát čer 17, 2016 8:42 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv dub 15, 2010 6:46 pm
Příspěvky: 73
Bydliště: Jižní Morava, 30 km od Brna
miram píše:
Ne, zatim nic, ale diky ze to zkousis. Mozna, ze bude potreba to vickrat opakovat.
Jsu tedka jako v tranzu, mladym se pred chvili narodila holcicka. \":D\"

Gratuluji k nové dušičce holčičce \":!:\" \":D\"
Jedna z nejlepších knih co jsem kdy četl i vzhledem k rakovinám se jmenuje Cesta od spisovatelky Brandon Bays.
Ta kniha má takovou sílu, že zasáhne každého člověka. Je psána ženou s osobními zkušenostmi s rakovinovými nádory a je tam i podrobný praktický
postup jak na to. Myslím že kniha je stále ke stažení na Uložto.
Batles


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pát čer 17, 2016 12:04 pm 
Offline

Registrován: pát led 29, 2016 11:42 am
Příspěvky: 297
[quote="miram":3nz0l79v]Ne, zatim nic, ale diky ze to zkousis. Mozna, ze bude potreba to vickrat opakovat.
Jsu tedka jako v tranzu, mladym se pred chvili narodila holcicka. \":D\"[/quote:3nz0l79v]
\":D\"

Podruhé to asi zkoušet nebudu, na tyhle věci jsem příliš skoupá i u sebe \</div

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pát čer 17, 2016 3:28 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Batles píše:
Gratuluji k nové dušičce holčičce \":!:\" \":D\"
Jedna z nejlepších knih co jsem kdy četl i vzhledem k rakovinám se jmenuje Cesta od spisovatelky Brandon Bays.
Ta kniha má takovou sílu, že zasáhne každého člověka. Je psána ženou s osobními zkušenostmi s rakovinovými nádory a je tam i podrobný praktický
postup jak na to. Myslím že kniha je stále ke stažení na Uložto.
Batles

Diky! \":D\"
Tu knihu me nejde stahnout, ale to kratke video, to me stahnout slo. Pak jsem jeste nasla tady tohle: https://vimeo.com/58364480
Musim si tu knihu rychle objednat, protoze jsu tedka moc zvedava na ten postup.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pát čer 17, 2016 3:55 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 08, 2011 9:46 am
Příspěvky: 259
Tady je ta kniha v mp3https://www.ulozto.cz/x2jjSMCz/brandon-bays-cesta-mp3-rar


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pát čer 17, 2016 6:04 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Dagmara píše:

Tady tento dokument (Dokument o metóde CESTA, Brandon Bays v Bratislave), me sel stahnout uplne
v pohode, ale ta kniha proste nejde, uz jsem to zkousela snad 15x.
Ja si tu knihu objednam, stoji pouhych $7,19 \":D\" a muze si ji precist i muj americky manzel.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pát čer 17, 2016 6:33 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
How to Kill Cancer Stem Cells - Dr. Bradford Weeks
https://www.youtube.com/watch?v=qhEAdTFP6co


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pát čer 17, 2016 7:58 pm 
Offline

Registrován: sob úno 06, 2016 6:58 pm
Příspěvky: 24
miram píše:
How to Kill Cancer Stem Cells - Dr. Bradford Weeks
https://www.youtube.com/watch?v=qhEAdTFP6co

http://www.cestabrandonbays.cz/Cesta_kniha.pdf


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: sob čer 18, 2016 7:03 pm 
Offline

Registrován: pát led 29, 2016 11:42 am
Příspěvky: 297
Zajímavá věc - pokud rostliny nejsou v bio kvalitě, tak často nevytvoří skoro žádné léčivé látky. Vytváří je totiž jako obranu proti škůdcům, no a když je někdo pilně stříká pesticidy, tak nejsou škůdci a není ani důvod se proti nim bránit. Platí to přeba i o kurkumě. Mám to z videa č. 3 ze série The Truth About Cancer: A Global Quest (je potřeba se registrovat, aby se videa zpřístupnila, a pak jsou přístupná pouze 24 hodin - posílají mailem 1 denně).

Kurkumin má tu skvělou vlastnost, že ničí rakovinné kmenové buňky - ty jsou zodpovědné za metastázy, nebo třeba za to, že se rakovina za několik let vrátí. Ty buňky totiž v těle přežívají velmi dlouho a vytvoří rakovinu novou. Trvá třeba i 10 let, než je dost velká na to, aby si jí někdo všiml. Takže bych kurkumin určitě brala i pokud by se zdálo, že nenapomáhá zmenšení nádoru. Tyhle informace jsou taky z uvedeného videa.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pon čer 20, 2016 11:59 am 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Kurkumin beru uz nejak od zacatku kvetna a ted jsem si k tomu objednala jeste pripravky, o kterych se pise tady. To je z clanku, na ktery jsi me upozornila.

Powerful Botanical Combination
The formula succeeds by hitting cancer with a powerful combination therapy. Medicinal mushrooms Trametes versicolor, Ganoderma lucidum and Phellinus linteus are shown to reduce cancer growth and invasiveness. Concentrated extracts from the botanicals Scutellaria barbata, Astragalus membranaceus and Curcuma longa induce programmed cell death (apoptosis) and can reduce cancer metastasis. The flavonoid, quercetin, reduces cancer cell proliferation and suppresses tumor growth. DIM (3, 3'-Diindolylmethane), an active component derived from eating cruciferous vegetables, reduces cancer growth, migration and invasiveness.

Jinak jsem v sobotu vysadila (po 2 tydnech) MMS a DMSO, ale nevim, jestli jsem udelala dobre. Me totiz ten spodni tumor uplne zrudl, je vybouleny a desne me to boli. Tesne nez se me to prihodilo, zacala jsem brat Mebendazol na odparazitovani a pak me to po potirani s DMSO zacalo silene svedet jeden den, musela jsem si to skrabat, to se nedalo vydrzet a na druhy den to uz zacinalo bolet, az to pak uplne zrudlo, v sobotu to bylo temer fialove, to me dost polekalo. Boli to uplne ukrutne, uz jsem 3 noci poradne nespala.
Nevim co se stalo. Mozna, ze je to nasledek po te biopsii (odkapaval me z toho nejaky bordel cely tyden), nebo me nesedl ten Mebendazol a nebo na ten muj druh rakoviny proste nesedi MMS a DMSO?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pon čer 20, 2016 3:45 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 08, 2011 9:46 am
Příspěvky: 259
miram píše:
Kurkumin beru uz nejak od zacatku kvetna a ted jsem si k tomu objednala jeste pripravky, o kterych se pise tady. To je z clanku, na ktery jsi me upozornila.

Powerful Botanical Combination
The formula succeeds by hitting cancer with a powerful combination therapy. Medicinal mushrooms Trametes versicolor, Ganoderma lucidum and Phellinus linteus are shown to reduce cancer growth and invasiveness. Concentrated extracts from the botanicals Scutellaria barbata, Astragalus membranaceus and Curcuma longa induce programmed cell death (apoptosis) and can reduce cancer metastasis. The flavonoid, quercetin, reduces cancer cell proliferation and suppresses tumor growth. DIM (3, 3'-Diindolylmethane), an active component derived from eating cruciferous vegetables, reduces cancer growth, migration and invasiveness.

Jinak jsem v sobotu vysadila (po 2 tydnech) MMS a DMSO, ale nevim, jestli jsem udelala dobre. Me totiz ten spodni tumor uplne zrudl, je vybouleny a desne me to boli. Tesne nez se me to prihodilo, zacala jsem brat Mebendazol na odparazitovani a pak me to po potirani s DMSO zacalo silene svedet jeden den, musela jsem si to skrabat, to se nedalo vydrzet a na druhy den to uz zacinalo bolet, az to pak uplne zrudlo, v sobotu to bylo temer fialove, to me dost polekalo. Boli to uplne ukrutne, uz jsem 3 noci poradne nespala.
Nevim co se stalo. Mozna, ze je to nasledek po te biopsii (odkapaval me z toho nejaky bordel cely tyden), nebo me nesedl ten Mebendazol a nebo na ten muj druh rakoviny proste nesedi MMS a DMSO?

Nerozumím tomu proč nechcete vyzkoušet ten oleandr. Do týdne se zastaví růst nádorů a pak se ztrácejí. Zkusila jste kontaktovat ty stránky co tu uvádím? Pomocí oleandru vyléčili muže s nádorem mozku, kterému zbýval měsíc života


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pon čer 20, 2016 5:23 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Dagmara píše:
Nerozumím tomu proč nechcete vyzkoušet ten oleandr. Do týdne se zastaví růst nádorů a pak se ztrácejí. Zkusila jste kontaktovat ty stránky co tu uvádím? Pomocí oleandru vyléčili muže s nádorem mozku, kterému zbýval měsíc života

Napsala jsem vam sz.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: sob črc 02, 2016 5:54 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
[quote="miram":bo2vvxwz]Dobry den pane Jardo, muzete se prosim vas podivat na tady ty vysledky krve? Lekar tvrdi, ze mam vsechno v uplnem poradku, ale ja tam vidim, ze nektere polozky nejsou v norme. Dekuji!
Jinak jsem v pondeli navstivila lekarku a poprosila jsem ji, jestli me muze poslat na ty testy ...hormony, homocystein, atd, jenze ona to s usmevem odmitla. Rekla me, ze nejdriv si mam zajit na sono a magnetickou rezonanci, okamzite me tam objednala a jeste ten den me to vysetreni udelali. Vysledky ji prijdou zitra, takze tam zajdu a poprosim ji znovu o ty testy. Na biopsii me objednala ke svemu dobremu kamaradovi (Dr. Pennebacker), je to chirurg a urcite me bude nutit k operaci.
To me jedine znervozni. http://www.healthgrades.com/physician/d ... cker-2sfgt
Uz se me zdalo, ze me ty uzliny prestavaji tak silene moc bolet, (i to prso se zklidnilo a vubec me v tom necukalo, nepichalo, je dodnes klidne) a ze tento curcumin

Naposledy upravil Jarda dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
gclid=CKjNteSd5MwCFdhJgQoddw4Jlg&


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 515 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 35  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz