Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát bře 29, 2024 2:33 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 515 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 35  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: úte říj 30, 2012 1:50 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 08, 2011 9:46 am
Příspěvky: 259
Danuše píše:
Dobrý den pane Zakíček,

vystrašená opravdu jsem, ale již jsem si to srovnala v hlavě a šla jsem do boje s mou nemocnou částí těla. Mám na vás však pár dotazů. Již měsíc jsem na syrové stravě. Ph se mi podařilo díky stravě a sodě upravit. Ráno kolem 6,5, behěm dne 7,4 -7,6 a pak večer kolem 7. Chci se však zeptat zda při rakovině prsu je možné jíst i sladké ovoce.- jablka, banány atd. Všude čtu že jsou zasadité, i když vy někde píšetře že jsou sladké a moc by se pojídat neměly. Můžete mi to trochu vysvětlitco je potřeba udělat.Na syrově stravě bych chtěla 2 měsíce vydržet a pak přidat nějaké jídlo vařené v páře. Dále se chci zeptat zda je možné si občas vzít tmavý chléb nebo celozrnný rohlík. Děkuji za poskytnuté informace. Během 14 dnů bych chtěla jít na odběr krve a vyšetření na onkomarkry a dále sodík atd. jak jsme se domlouvali. Pak bych se ozvala a doladila další postup.

Vše co krmí kvasinku,tím i rakovinu,vyřadit.Sladké ovoce,tmavý chléb i celozrnný rohlík.Nastudujte si vlákno o kvasinkách


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: úte říj 30, 2012 7:22 pm 
Offline

Registrován: úte lis 23, 2010 12:48 pm
Příspěvky: 56
Dobrý den, pane Jardo. Ozývám se po nějaké době, abych informovala, jak pokračuji s léčbou. Celkově se cítím výborně. Dodržuji stravu, jím patlanici, udržuji správné PH, beru doplňky, čaje,
medituji...Chodím na onkolu na pravidelné kontroly - zatím vše OK, ikdyž: markry mám v normálních mezích C153 před operaci a chemou 17,6 po chemě 6.9, 12,4. Po půl roce od ukončení léčby 10, pak za 3 měsíce 9,8. 11,6 a teď 8.6. Norma je tuším do 22. Ale druhý marker CEA mne znepokojuje (možná zbytečně, ale přesto), protože ikdyž ho mám v normě, po každém čtvrtroku poskočí. Před chemou byl 1.5, po chemě 0.5. Po půl roce od skončení léčby 1, pak za 3 měsíce 1,6, 1,6 a teď 1,7. Vím, že to mám v normě (je do 5), ale bojím se toho, že to stoupá. Mám to nějak řešit? Přitvrdit v něčem léčbu? Kontroly na onkole mne vždy na týden rozhodí. A někteří doktoři, škoda mluvit. Vyměnili mi tamoxifen za jiné léky, které jsem nesnášela. Otékala jsem z nich a měla šílené deprese (doposud jsem nevěděla, co to je). Když jsem přišla k MUDrovi, divil se, co po něm chci. Prý je to prkotina proti mé nemoci. Mám si prý uvědomit, že jsem smrtelně nemocná a podle toho se chovat. Mám si uvědomit, že nic už nebude jako dřív a že moje diagnoza je špatná. Mám počítat, že na 99% se mi nemoc vrátí. To mi řekl a léky nevyměnil.(Ještě, že to není můj lékař, pouze zaskakoval, protože bych si asi hodila mašli). Moje doktorka mi léky vyměnila zpět za tamoxifen. Také jsem byla na kontrole ohledně osteoporozy. Za 4 roky se mi prý osteoporoza zhoršila o 40%. Mudr mi napsala léky na obnovu kostni dřeně - BONVIVA-biofosfonáty. Bere se 1x měsíčně. Po 1 tabletě šílené bolesti kosti, kloubů, vysoká , tak jsem s nima střelila do koše a nechci už je ani vidět. S doktory je vůbec veselo \":-(\" pokud nemusím, tak se jim vyhýbám. Za 14 dní nastupuji na rekonstrukci prsu, tak snad to bude OK. Ještě jednou prosím o zodpovězení dotazu, jestli mám nějak přitvrdit. Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: ned lis 18, 2012 10:33 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Danuše píše:
Dobrý den pane Zakíček,

vystrašená opravdu jsem, ale již jsem si to srovnala v hlavě a šla jsem do boje s mou nemocnou částí těla. Mám na vás však pár dotazů. Již měsíc jsem na syrové stravě. Ph se mi podařilo díky stravě a sodě upravit. Ráno kolem 6,5, behěm dne 7,4 -7,6 a pak večer kolem 7. Chci se však zeptat zda při rakovině prsu je možné jíst i sladké ovoce.- jablka, banány atd. Všude čtu že jsou zasadité, i když vy někde píšetře že jsou sladké a moc by se pojídat neměly. Můžete mi to trochu vysvětlitco je potřeba udělat.Na syrově stravě bych chtěla 2 měsíce vydržet a pak přidat nějaké jídlo vařené v páře. Dále se chci zeptat zda je možné si občas vzít tmavý chléb nebo celozrnný rohlík. Děkuji za poskytnuté informace. Během 14 dnů bych chtěla jít na odběr krve a vyšetření na onkomarkry a dále sodík atd. jak jsme se domlouvali. Pak bych se ozvala a doladila další postup.

Tak správně vám to píše členka Dagmara, vše co krmí kvasinky raději nejíst, tím se může rakovina krmit a to dobře není. Z ovoce připouštím papáyu, borůvky a avokádo a z obilí raději nic, nebo pseudoobiloviny a ještě velice střídmě.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: ned lis 18, 2012 10:43 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Zorca píše:
Dobrý den, pane Jardo. Ozývám se po nějaké době, abych informovala, jak pokračuji s léčbou. Celkově se cítím výborně. Dodržuji stravu, jím patlanici, udržuji správné PH, beru doplňky, čaje,
medituji...Chodím na onkolu na pravidelné kontroly - zatím vše OK, ikdyž: markry mám v normálních mezích C153 před operaci a chemou 17,6 po chemě 6.9, 12,4. Po půl roce od ukončení léčby 10, pak za 3 měsíce 9,8. 11,6 a teď 8.6. Norma je tuším do 22. Ale druhý marker CEA mne znepokojuje (možná zbytečně, ale přesto), protože ikdyž ho mám v normě, po každém čtvrtroku poskočí. Před chemou byl 1.5, po chemě 0.5. Po půl roce od skončení léčby 1, pak za 3 měsíce 1,6, 1,6 a teď 1,7. Vím, že to mám v normě (je do 5), ale bojím se toho, že to stoupá. Mám to nějak řešit? Přitvrdit v něčem léčbu? Kontroly na onkole mne vždy na týden rozhodí. A někteří doktoři, škoda mluvit. Vyměnili mi tamoxifen za jiné léky, které jsem nesnášela. Otékala jsem z nich a měla šílené deprese (doposud jsem nevěděla, co to je). Když jsem přišla k MUDrovi, divil se, co po něm chci. Prý je to prkotina proti mé nemoci. Mám si prý uvědomit, že jsem smrtelně nemocná a podle toho se chovat. Mám si uvědomit, že nic už nebude jako dřív a že moje diagnoza je špatná. Mám počítat, že na 99% se mi nemoc vrátí. To mi řekl a léky nevyměnil.(Ještě, že to není můj lékař, pouze zaskakoval, protože bych si asi hodila mašli). Moje doktorka mi léky vyměnila zpět za tamoxifen. Také jsem byla na kontrole ohledně osteoporozy. Za 4 roky se mi prý osteoporoza zhoršila o 40%. Mudr mi napsala léky na obnovu kostni dřeně - BONVIVA-biofosfonáty. Bere se 1x měsíčně. Po 1 tabletě šílené bolesti kosti, kloubů, vysoká , tak jsem s nima střelila do koše a nechci už je ani vidět. S doktory je vůbec veselo \":-(\" pokud nemusím, tak se jim vyhýbám. Za 14 dní nastupuji na rekonstrukci prsu, tak snad to bude OK. Ještě jednou prosím o zodpovězení dotazu, jestli mám nějak přitvrdit. Děkuji.

Především si musíte věřit a držet si pokud možno dobrou a pozitivní náladu. Setkání s některým "odborníkem" může člověka poškodit v několika rovinách a těžko se to bere zpět. Jinak čím méně budete brát léků - myšleno jedů, tím lépe pro vás, tělo se rychleji vyčistí od bordelu. Na tu osteoporózu vyzkoušejte vitamín K2 a stroncium. Jedna z dalších možností je bentonit a to jak vnitřně, tak na obklady, ten vytáhne z těla neuvěřitelné množství bordelu a klidně vám ho mohu poslat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: stř pro 12, 2012 7:39 pm 
Offline

Registrován: úte lis 23, 2010 12:48 pm
Příspěvky: 56
Děkuji za odpověď i návrhy. Ten bentonit, můžete mi dát nějaký odkaz? Jak se bere, kolik, kolik stojí, apod.
Mockrát děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pon pro 24, 2012 11:39 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Zorca píše:
Děkuji za odpověď i návrhy. Ten bentonit, můžete mi dát nějaký odkaz? Jak se bere, kolik, kolik stojí, apod.
Mockrát děkuji.

Zatím jde o nové zboží a v nabídce není, kilo stojí 150,-Kč a bere se první den kávová lžička do jídla, nebo vypít rozmíchané ve vodě. Pokud není druhý den stolice příliš tvrdá, dáte dvě lžičky a takto stoupáte do stavu kdy je stolice perfektně formovaná a samovyklouzávací. Jako horní mez denní dávky vidím tři vrchovaté polévkové lžíce, ale to asi nebude potřeba.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: úte led 29, 2013 10:22 pm 
Offline

Registrován: pon lis 14, 2011 6:37 pm
Příspěvky: 27
Dobrý den všem, také docházím již pátým rokem na onkologii na kontroly, vzhledem k tomu, že se to z medicinskeho hlediska bere jako zlomový rok, nervy pracují, navíc se mi poslední dva roky zhoršovaly markery, já už byla v "červených" číslech, proto jsem začala hledat a zkoušet všechno možné, díky panu Jardovi a zdejším stránkám jsem poslední rok a půl cpala všechny prášky do šuplíku, a vida, markery se mi přesto snižují, již po dvě půlroční kontroly, domnívám se, že velkou roli v mém případě kromě všeho zde uváděného hraje ostropestřec, po kterém se markery začaly vracet zpět (mixuju, zalévám olejem a jím po lžících). Teď v zimě jsem po dohodě s lékařkou všechny prášky vrátila na onkologii, paní doktorka mi po mém přiznání řekla, že to nevidí jako velký problém, že tyto léky vidí pouze jako podpůrnou léčbu (tamofixen apod.) Kámen ze srdce, ten strach, když se člověk vykašle na klasickou léčbu. Někdo to vtipně přirovnal, k životu na sudu se střelným prachem a nevíte, kdy to bouchne.
Dotaz na pana Jardu, radil jste mi s vysokým cholesterolem - doplnit taurin, carnitin a lecitin, opravdu to zafungovalo, z 11,8 mi klesnul na 6, ale jak přípravky přestanu brát, je to zpátky. To znamená, že je něco někde špatně. Mám brát stále? děkuji za vše


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: sob úno 02, 2013 12:34 pm 
Offline

Registrován: úte lis 23, 2010 12:48 pm
Příspěvky: 56
Dobrý den, pane Jardo. V úterý 29.2. jsem začala brát MMS. Začala jsem pomalu, dle návodu. 1.den 10 x 1 kapka , druhý den 10x2k, 3.den 10x3k,4.den jsem přidala MMS2 5xčtvrt kapsle 0, dnes zkouším půl kapsle. Zatím vše OK. Jen mne trochu pálí jazyk a v puse. MMS ředím 3%HCl, které mám od Vás v poměru 1:1. Chtěla bych se zeptat, jestli to něco může udělat s krevním obrazem, případně s ledvinami. Přece jen jsem po chemách a ozářkách a hodnoty hemoglobinu, bílých krvinek a železa mám spíše v nižších hodnotách, ikdyž v normě. Jsem teď vždy během dne braní MMS taková bledá, vyblitá. Mohu užívat kašičku s ostropeřce po jídle během dne? Jak ochránit jinak

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: čtv úno 14, 2013 10:24 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Zuzu píše:
Dobrý den všem, také docházím již pátým rokem na onkologii na kontroly, vzhledem k tomu, že se to z medicinskeho hlediska bere jako zlomový rok, nervy pracují, navíc se mi poslední dva roky zhoršovaly markery, já už byla v "červených" číslech, proto jsem začala hledat a zkoušet všechno možné, díky panu Jardovi a zdejším stránkám jsem poslední rok a půl cpala všechny prášky do šuplíku, a vida, markery se mi přesto snižují, již po dvě půlroční kontroly, domnívám se, že velkou roli v mém případě kromě všeho zde uváděného hraje ostropestřec, po kterém se markery začaly vracet zpět (mixuju, zalévám olejem a jím po lžících). Teď v zimě jsem po dohodě s lékařkou všechny prášky vrátila na onkologii, paní doktorka mi po mém přiznání řekla, že to nevidí jako velký problém, že tyto léky vidí pouze jako podpůrnou léčbu (tamofixen apod.) Kámen ze srdce, ten strach, když se člověk vykašle na klasickou léčbu. Někdo to vtipně přirovnal, k životu na sudu se střelným prachem a nevíte, kdy to bouchne.
Dotaz na pana Jardu, radil jste mi s vysokým cholesterolem - doplnit taurin, carnitin a lecitin, opravdu to zafungovalo, z 11,8 mi klesnul na 6, ale jak přípravky přestanu brát, je to zpátky. To znamená, že je něco někde špatně. Mám brát stále? děkuji za vše

Jste dobrým příkladem pro ostatní, kteří se bojí udělat ve svém životě změnu a odhodit berle, které sice skýtají jakousi oporu, ale člověku v normálním životě hodně překážejí. Pokud jde o ty potravní doplňky, tak můžete je brát stále, tím nic nepokazíte, ani jedna z těch látek nemá žádné vedlejší účinky. Mimo to můžete zvýšit dodávku omega 3 mastných kyselin a hořčíku, což by mělo také dost pomoci.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: čtv úno 14, 2013 10:38 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
[quote="Zorca":2yysd83m]Dobrý den, pane Jardo. V úterý 29.2. jsem začala brát MMS. Začala jsem pomalu, dle návodu. 1.den 10 x 1 kapka , druhý den 10x2k, 3.den 10x3k,4.den jsem přidala MMS2 5xčtvrt kapsle 0, dnes zkouším půl kapsle. Zatím vše OK. Jen mne trochu pálí jazyk a v puse. MMS ředím 3%HCl, které mám od Vás v poměru 1:1. Chtěla bych se zeptat, jestli to něco může udělat s krevním obrazem, případně s ledvinami. Přece jen jsem po chemách a ozářkách a hodnoty hemoglobinu, bílých krvinek a železa mám spíše v nižších hodnotách, ikdyž v normě. Jsem teď vždy během dne braní MMS taková bledá, vyblitá. Mohu užívat kašičku s ostropeřce po jídle během dne? Jak ochránit jinak

Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: sob dub 06, 2013 11:10 am 
Offline

Registrován: pon lis 14, 2011 6:37 pm
Příspěvky: 27
dobrý den, prosím o informaci, co mám jíst po šank prakšálaně (i v následujících dnech), když omezuji sacharidy na minimum a nesmím mléčné výroby. děkuji moc. vlákno o šank prakšálaně jsem četla, ale ne celé, tak se omlouvám, pokud to tu někde je.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: sob dub 06, 2013 11:54 am 
Offline

Registrován: čtv bře 29, 2012 3:11 pm
Příspěvky: 324
Zuzu píše:
dobrý den, prosím o informaci, co mám jíst po šank prakšálaně (i v následujících dnech), když omezuji sacharidy na minimum a nesmím mléčné výroby. děkuji moc. vlákno o šank prakšálaně jsem četla, ale ne celé, tak se omlouvám, pokud to tu někde je.

Dost jsem studoval a dokonce i párkrát vyzkoušel metodu šank prakšálana a jsem si jist, že v těle zůstane mnoho soli. Šank prakšálana je škodlivá a pro člověka s rakovinou přímo životu nebezpečná. Proč si raději občas neuděláte klystýr, ten je bezpečný a v žádném případě do těla nezavleče několik gramů soli.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: sob dub 06, 2013 3:21 pm 
Offline

Registrován: pon lis 14, 2011 6:37 pm
Příspěvky: 27
děkuji, klystýr byl také, ale nějak nepomohl. Cca před rokem jsem měla zánět střeva a od té doby mám sklony k zácpě, měla jsem pocit, že to potřebuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: úte dub 16, 2013 9:37 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28247
Bydliště: Poděbrady
Zuzu píše:
dobrý den, prosím o informaci, co mám jíst po šank prakšálaně (i v následujících dnech), když omezuji sacharidy na minimum a nesmím mléčné výroby. děkuji moc. vlákno o šank prakšálaně jsem četla, ale ne celé, tak se omlouvám, pokud to tu někde je.

Tak důležité je první den nastartovat správně pomocí laktobacilů trávení, jinak není druhý den žádný problém a nemusíte dodržovat ani žádná zvláštní opatření. Nicméně vhodná strava je dost důležitá s ohledem na váš zdravotní problém a uvedená procedura se dá aplikovat co 14 dní bez větších problémů.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: sob dub 20, 2013 11:00 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
Black Salve a rakovina prsu
http://www.youtube.com/watch?v=_GOoB-C6EPE

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 515 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 35  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz