Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte bře 19, 2024 8:39 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 515 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 35  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: stř lis 08, 2017 5:58 pm 
Offline

Registrován: pon lis 14, 2011 6:37 pm
Příspěvky: 27
Příloha:
20171108_162103.jpg
20171108_162103.jpg [ 605.94 KiB | Zobrazeno 10333 krát ]
Příloha:
20171108_162039.jpg
20171108_162039.jpg [ 889.14 KiB | Zobrazeno 10333 krát ]
od R.S.Morse


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: čtv lis 09, 2017 1:04 am 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
kov píše:
Miram, ten vývar z oleandru jsi užívala po celou dobu? I při chemoterapii? PS: Rychlost zmizení tak obrovského nádoru je k neuvěření. Je to jak z reklamy na chemoterapii.

Ahoj kove! Ano, oleandr jsem uzivala i pri chemoterapii. Muj onkolog chtel, abych mu napsala na papir vsechny vitaminy, mineraly, proste vse co beru, takze jsem tam napsala i ten oleandr a on s tim souhlasil. Vedel moc dobre co to je a rekl me, ze pokud to nepomuze, tak to v zadnem pripade ani neuskodi.
Pred chvili jsem ho byla obhlednout na zahrade jak vypada, jestli ma pekne zelene listky a ma, takze v sobotu zaukoluju manzela, aby me ty nejmladsi vetvicky nastrihal a uvarim si to jeste jednou. Ale tentokrat jen z polovicni davky, protoze mam v planu ho brat jen tak preventivne, asi jen 2x denne 1/4 male lzicky ...jen tak 3-4 mesice, uvidim. Ono to ma totiz dost hnusnou chut, jen kdyz o tom tady pisu, tak si to moje chutove bunky vybavuji a pekne to se mnou ted zatrepalo, smich!
Mej se moc hezky! M.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: čtv lis 09, 2017 6:17 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28233
Bydliště: Poděbrady
miram píše:
Ahoj kove! Ano, oleandr jsem uzivala i pri chemoterapii. Muj onkolog chtel, abych mu napsala na papir vsechny vitaminy, mineraly, proste vse co beru, takze jsem tam napsala i ten oleandr a on s tim souhlasil. Vedel moc dobre co to je a rekl me, ze pokud to nepomuze, tak to v zadnem pripade ani neuskodi.
Pred chvili jsem ho byla obhlednout na zahrade jak vypada, jestli ma pekne zelene listky a ma, takze v sobotu zaukoluju manzela, aby me ty nejmladsi vetvicky nastrihal a uvarim si to jeste jednou. Ale tentokrat jen z polovicni davky, protoze mam v planu ho brat jen tak preventivne, asi jen 2x denne 1/4 male lzicky ...jen tak 3-4 mesice, uvidim. Ono to ma totiz dost hnusnou chut, jen kdyz o tom tady pisu, tak si to moje chutove bunky vybavuji a pekne to se mnou ted zatrepalo, smich!
Mej se moc hezky! M.

Tak ono skoro vše co je zdravé je hnusné, možná proto je tolik lidí nemocných. Jinak by možná nebylo špatné, pokud se vám bude chtít, sem dát konkrétní praktické zkušenosti s vařením a celkovým postupem zpracování a užívání, vždy to může někomu pomoci.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: úte pro 05, 2017 10:10 am 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Slo by aplikovat na postizeny prs jedlou sodu? Vstreba se takto vubec soda pres kuzi dovnitr k nadoru? Fotky zmenseni nadoru po pusobeni jedle sody, jak je ve sve knize doklada Simonccini, jsou fakt pusobive. Jenze on to dela operaci, tak me napadlo, jestli by se soda vstrebala k nadoru i kuzi?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: úte pro 05, 2017 1:15 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28233
Bydliště: Poděbrady
kov píše:
Slo by aplikovat na postizeny prs jedlou sodu? Vstreba se takto vubec soda pres kuzi dovnitr k nadoru? Fotky zmenseni nadoru po pusobeni jedle sody, jak je ve sve knize doklada Simonccini, jsou fakt pusobive. Jenze on to dela operaci, tak me napadlo, jestli by se soda vstrebala k nadoru i kuzi?

Tak něco asi pronikne pokožkou, ale kolik a do jaké hloubky nedovedu odpovědět, on to aplikuje injekčně přímo do nádoru, což je podstatný rozdíl.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: stř pro 06, 2017 3:33 pm 
Offline

Registrován: pon lis 14, 2011 6:37 pm
Příspěvky: 27
já musím paní Parmové snad poděkovat, díky ní se tady rozjela diskuze a já zjistila jak to zase vedu blbě (samozřejmě nesouhlasím s tím, co provedla paní Miram). Pěkně jsem se živila olejíčky, semínky, tvarohem, ořechy atd. Díky alopatovi jsem si začala měřit teplotu a ráno naměřeno 34-35 C. Tak jsem začala podle vlákna o štítné žláze a teď už se pohybuji nad 36 C. tak děkuji všem. Já už mám pocit, že bude lepší, když nebudu dělat nic \":-)\", asi střídmě a všechno.
Dotaz, prosba: beru N-zymy, selen, jod (lugol), thyroid, B komplex B50, inositol, Boswellii s curcuminem, vit. E a co Q10, občas Zn a draslík a samozřejmě hořčík. Většinou produkty od Swansonu, tvrdí, že přírodní. Je, prosím v tom seznamu něco, co se nesmí brát společně? Beru to cca na dvakrát podle návodu (před jídlem a s jídlem nebo po jídle) náhodným výběrem. Ještě si chci koupit progesteronový krém. Vím, že jsem tu někde četla, že něco je vhodné ráno, něco večer, ale už to nemůžu najít. Děkuji za každou radu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: stř pro 06, 2017 8:38 pm 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
kov píše:
Nesouvisí to s tématem tohoto vlákna, tak Vám jen krátce napíšu, že jste úplně vedle, že člověk není masožravec, ale cca z 90-95-ti % býložravec. Vaše doporučení cpát se masem je mimo a jíst denně jen dvě hodiny a zbytek hladovět to samé. Pokud to tak děláte Vy, je to Váš problém, ale nedoporučujte takové blbosti druhým.

Si primitív, nič viac, nič menej.
1. Prerušované hladovanie, resp. "jedno jedlo denne" je prospešné z hľadiska spomaleného starnutia, z hľadiska lepšieho detoxu. To je proste známy FAKT.
2. Čím viac živočíšnych potravín konzumuje ten a ten prírodný kmeň, tým majú jeho príslušníci lepšie zdravie, nižšiu úmrtnosť novorodeniat, väčšiu silu, a lepší vzhľad.

Kvákaj si niekde v močiari, táto stránka už dávno nie je primárne o vitariánstve a ani o vegánstve. Našťastie.

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: stř pro 06, 2017 8:41 pm 
Offline

Registrován: pon srp 14, 2017 8:13 pm
Příspěvky: 501
Zuzu píše:
Příloha:
20171108_162103.jpg
Příloha:
20171108_162039.jpg
od R.S.Morse

A on je akože boh, či čo ???
Človek sa podstatne líši od iných živočíchov - vo všetkom okrem potreby sa množiť, jesť, spať, piť, chrániť si územie.
Všetko teórie si môžete všetci strčiť do zadnice. FAKTY SÚ TO, ŽE ZDRAVOTNE NAJLEPŠIE PROSPERUJÚCE KMENE SÚ TIE, KTORÉ KONZUMUJÚ ČO NAJVIAC ŽIVOČÍŠNYCH POTRAVÍN. Úplne najhoršie sú na tom takmer vegánski obyvatelia južnej Indie. Tento argument je NEPRIESTRELNÝ... všetko ostatné sú rozprávky starej matere.

_________________
29.8. 2018 .......... Myslím, že by už aj stačilo.... :-)


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: čtv pro 07, 2017 6:57 am 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
JednorazovyNICK píše:
Si primitív, nič viac, nič menej.
1. Prerušované hladovanie, resp. "jedno jedlo denne" je prospešné z hľadiska spomaleného starnutia, z hľadiska lepšieho detoxu. To je proste známy FAKT.
2. Čím viac živočíšnych potravín konzumuje ten a ten prírodný kmeň, tým majú jeho príslušníci lepšie zdravie, nižšiu úmrtnosť novorodeniat, väčšiu silu, a lepší vzhľad.

Kvákaj si niekde v močiari, táto stránka už dávno nie je primárne o vitariánstve a ani o vegánstve. Našťastie.

Nesouhlasim s Vami. Nepropaguji veganstvi. Jestli tedy umite cist.. Cpat se masem ve velkem je blbost a tecka. Urazet lidi co napisou svuj nazor by Vam slo dobre. Nejste vy ten clen co totalne zmrvil diskusi Upramene cz a co tam skrz nej prestali chodit ostatni diskutovat?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: čtv pro 07, 2017 3:54 pm 
Offline

Registrován: pon lis 14, 2011 6:37 pm
Příspěvky: 27
JednorazovyNICK píše:
A on je akože boh, či čo ???
Človek sa podstatne líši od iných živočíchov - vo všetkom okrem potreby sa množiť, jesť, spať, piť, chrániť si územie.
Všetko teórie si môžete všetci strčiť do zadnice. FAKTY SÚ TO, ŽE ZDRAVOTNE NAJLEPŠIE PROSPERUJÚCE KMENE SÚ TIE, KTORÉ KONZUMUJÚ ČO NAJVIAC ŽIVOČÍŠNYCH POTRAVÍN. Úplne najhoršie sú na tom takmer vegánski obyvatelia južnej Indie. Tento argument je NEPRIESTRELNÝ... všetko ostatné sú rozprávky starej matere.

překvapila mě ta míra vaší agrese, spíše jsem to sem vložila k zamyšlení a nepřišlo mi to úplně mimo mísu, co se týče trávicího traktu. Věřím, že Eskymáci na mase prosperují. Myslím si, aby člověk dobře trávil maso, musí jeho tělo být zdravé a dobře trávit. Já např. maso celou dobu jím, ale jak jsem někde četla a psala, rakovinové buňky se obalují nějakým bílkovinovým obalem, tělo je pak v záplavě bílkovin nenajde a nezlikviduje. Tož zase s mírou.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: čtv pro 07, 2017 4:55 pm 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Zuzu. Dlab na něj.... \":-)\" Fyziologické znaky mluví jasně. Možná jsou na světě národy, které se na maso za tisíce let(Eskymáci)adaptovaly víc než jiné, ale pro středí Evropu platí tohle.

Pro zajímavost. Nejúčinnější je to prý na rakovinu prsu. http://www.ceskatelevize.cz/ct24/veda/2 ... nili-cesti


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: čtv pro 07, 2017 6:00 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28233
Bydliště: Poděbrady
Zuzu píše:
já musím paní Parmové snad poděkovat, díky ní se tady rozjela diskuze a já zjistila jak to zase vedu blbě (samozřejmě nesouhlasím s tím, co provedla paní Miram). Pěkně jsem se živila olejíčky, semínky, tvarohem, ořechy atd. Díky alopatovi jsem si začala měřit teplotu a ráno naměřeno 34-35 C. Tak jsem začala podle vlákna o štítné žláze a teď už se pohybuji nad 36 C. tak děkuji všem. Já už mám pocit, že bude lepší, když nebudu dělat nic \":-)\", asi střídmě a všechno.
Dotaz, prosba: beru N-zymy, selen, jod (lugol), thyroid, B komplex B50, inositol, Boswellii s curcuminem, vit. E a co Q10, občas Zn a draslík a samozřejmě hořčík. Většinou produkty od Swansonu, tvrdí, že přírodní. Je, prosím v tom seznamu něco, co se nesmí brát společně? Beru to cca na dvakrát podle návodu (před jídlem a s jídlem nebo po jídle) náhodným výběrem. Ještě si chci koupit progesteronový krém. Vím, že jsem tu někde četla, že něco je vhodné ráno, něco večer, ale už to nemůžu najít. Děkuji za každou radu

Pokud půjdeme do důsledku tak uvedenou kombinaci látek najdete pomalu v každé přirozené stravě a taky nezkoumáte co z toho si dáte dříve a co později. Pochopitelně pokud má být naprosto ideální využití konkrétních suplementů je vhodné je trochu třídit a podávat odděleně nicméně zase tak nepřekonatelný problém v tom nehledejte. Určitě bych oddělil hořčík a to i od jídla, ale ostatní záleží spíše na tom kolik procent z těch doplňků chcete efektivně využít.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: čtv pro 07, 2017 10:35 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 17, 2014 9:54 pm
Příspěvky: 242
Zuzu píše:
JednorazovyNICK píše:
A on je akože boh, či čo ???
Človek sa podstatne líši od iných živočíchov - vo všetkom okrem potreby sa množiť, jesť, spať, piť, chrániť si územie.
Všetko teórie si môžete všetci strčiť do zadnice. FAKTY SÚ TO, ŽE ZDRAVOTNE NAJLEPŠIE PROSPERUJÚCE KMENE SÚ TIE, KTORÉ KONZUMUJÚ ČO NAJVIAC ŽIVOČÍŠNYCH POTRAVÍN. Úplne najhoršie sú na tom takmer vegánski obyvatelia južnej Indie. Tento argument je NEPRIESTRELNÝ... všetko ostatné sú rozprávky starej matere.

překvapila mě ta míra vaší agrese, spíše jsem to sem vložila k zamyšlení a nepřišlo mi to úplně mimo mísu, co se týče trávicího traktu. Věřím, že Eskymáci na mase prosperují. Myslím si, aby člověk dobře trávil maso, musí jeho tělo být zdravé a dobře trávit. Já např. maso celou dobu jím, ale jak jsem někde četla a psala, rakovinové buňky se obalují nějakým bílkovinovým obalem, tělo je pak v záplavě bílkovin nenajde a nezlikviduje. Tož zase s mírou.

on je to takovy hledac a hlasatel absolutni pravdy kterou pak hlasa hlava nehlava... \":D\"
sem tam zmeni prezdivku a sem tam pravdu... \":D\"

_________________
https://www.petr-langr.cz/


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pát pro 08, 2017 5:37 pm 
Offline

Registrován: pát črc 18, 2014 9:43 pm
Příspěvky: 34
kov píše:
Nesouhlasim s Vami. Nepropaguji veganstvi. Jestli tedy umite cist.. Cpat se masem ve velkem je blbost a tecka. Urazet lidi co napisou svuj nazor by Vam slo dobre. Nejste vy ten clen co totalne zmrvil diskusi Upramene cz a co tam skrz nej prestali chodit ostatni diskutovat?

Jestli myslis Dezavyho, tak ten pise jinak a je mozna trochu " moudrejsi".


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: stř led 10, 2018 12:08 pm 
Offline

Registrován: úte bře 18, 2014 11:54 am
Příspěvky: 325
Někde jste tu Jardo psal, jak snížit Estrogen. Pamatuji si že to tehdy byly žampiony + progesteronový prém. Můžu Vás poprosit znovu o nějaké doporučení, případně rozšíření, jestli víte něco nového? Manželce doporučili na pohovoru na onkologii na její typ nádorů hormonální léčbu-Tamoxifen(snížení hladiny estrogenu). Ten má ale samozřejmě i nějaké vedlejší účinky.. Sice ne tak veliké jako chemka, ale jsou tam. Prý její typ nádorů výborně reaguje na tento lék. Tak teď nevíme, zda po 2,5 roku snah nakonec nekývnout i na nějakou formu léčby. Manželka se dlouhodobě cítí dobře a nemá, až na ty bulky, vůbec žádné zdravotní problémy. Spíš se naopak cítí tak dobře jako nikdy před tím. Tzn, že to nějak nehoří a není nutné to rozseknout dnes či zítra. Ale...
Má jít ještě znovu na sono a uvidíme co nové výsledky z krve. Až se trošku vzpamatujeme z té přednášky onkoložky, pokusím se najít něco o hodnotách estrogenu v krvi, atd.
Nádory nijak nerostou, ale jsou prý hodně tvrdé, což prý není dobré. Ty jsou ale tvrdé, a ve stavu v jakém jsou, už dlouho. Když se prý nádory ztrácí, tak naopak měknou.

Srozumitelný článek o estrogenu vs progeteron. https://www.celostnimedicina.cz/estroge ... inance.htm


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 515 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 35  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz