Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je sob dub 27, 2024 4:01 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 515 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 35  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: sob dub 23, 2016 9:17 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Pokud je tady toto ten oleander, ktery je k tomu potreba a neni jich treba vice druhu (ja se v tom vubec nevyznam), tak ho v tom pripade uz asi mam.
Roste nam to na zahrade. Ja jsem si to nikdy ani neuvedomila, ze to je oleandr. Pred chvili jsem si sla sednout na zahradu na slunicko a tak me to padlo do oka. My ten strom ale nijak neosetrujeme, je to takovy samorost, manzel ho sem tam trochu pristrihne a to je vse.
Příloha:
100_5223 (640x481).jpg
100_5223 (640x481).jpg [ 434.1 KiB | Zobrazeno 12563 krát ]

Příloha:
100_5222 (640x481).jpg
100_5222 (640x481).jpg [ 302.41 KiB | Zobrazeno 12563 krát ]

Příloha:
100_5224 (640x481).jpg
100_5224 (640x481).jpg [ 242.13 KiB | Zobrazeno 12563 krát ]


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: ned dub 24, 2016 8:00 am 
Offline

Registrován: čtv zář 08, 2011 9:46 am
Příspěvky: 259
miram píše:
Pokud je tady toto ten oleander, ktery je k tomu potreba a neni jich treba vice druhu (ja se v tom vubec nevyznam), tak ho v tom pripade uz asi mam.
Roste nam to na zahrade. Ja jsem si to nikdy ani neuvedomila, ze to je oleandr. Pred chvili jsem si sla sednout na zahradu na slunicko a tak me to padlo do oka. My ten strom ale nijak neosetrujeme, je to takovy samorost, manzel ho sem tam trochu pristrihne a to je vse.

Ano je to oleandr. Druhů je více a jsou různě barevný ale léčivý by měli být všechny. Zde jsou obrázky http://www.obrazky.cz/?q=oleandr&fulltext&mm=2#utm_source=search.seznam.cz&utm_medium=hint&utm_term=oleandr&utm_content=obrazky&id=4355bbac69e3b89e


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: ned dub 24, 2016 1:40 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Polívková píše:
Vegetariánství před rakovinou nikoho neochrání. Většinu druhů rakovin způsobuje cukr, mléčné výrobky a lepek. I rakovina prsu má tyhle příčiny.

Tak jistě, ale zapomněla jste na dost podstatnou věc a to jsou hormony, konkrétně vysoký estradiol, ten má zásadní vliv.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: ned dub 24, 2016 2:03 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
miram píše:
Po 8 letech se me vratila rakovina prsu, ale tentokrat je to mnohem horsi. Vloni v dubnu jsem dokoncila navratovku po 30 dennim pustu, pak nasledovala v kvetnu velika rodinna oslava, kde jsem zacala uzobovat vsechno mozne, dokonce i maso, ktere jsem predtim velmi dlouhou dobu nejedla a mivala jsem k nemu odpor. Nevim jak je to mozne, ale byla jsem jako utrzena z retezu a zacala jsem pomalu jist to, na co jsem mela zrovna chut. Ruzne mnamy dovozove syry, (kozi a ovci se me prestaly najednou libit, nechutnaly me). Mela jsem cim dal tim vetsi chut na maso ...ale vylozene na grilovane maso a zacala jsem ho jist nejdriv jen o vikendech, pak i casteji. Sem tam jsem si dala i doma upeceny chleba a nebo neco sladkeho. V zari jsem se zacala citit najednou nejaka unavena a bylo me to divne, takovou unavu jsem nikdy predtim nepocitovala. No a v prosinci byla uz v mem prsu boule. Vysadila jsem ihned maso, moucne a mlecne vyrobky, cukr, ale o vanocnich svatcich jsem si vyjimecne jeste dala to, co jedli doma vsichni ostatni, krome sladkeho a od ledna jsem opet pokracovala v diete. Na konci unora me to pripadalo jako bych mela v prsu tvrde slepici vajicko. Bylo to hladke, jen dole, jak to vyrusta z te zlazy, tam to bylo hrbolate. Prvni tyden v breznu jsem sla na rentgen, na mamogram jsem jit nemohla, to bych tu bolest asi nevydrzela, kdyz na to pritlacim jen prstem, tak to boli. Namerili 7cm!
Manzel ihned objednal Angela, protoze stary odstavnovac vloni doslouzil. Je to tedka asi mesic, co jsem zacala ihned po ranu pit kazdy den stavu vylisovanou ze 2,5 kg mrkve. Krome toho jsem pila jeste tak 1 litr stavy z ruzne zeleniny a z ruzneho ovoce. Predevcirem jsem zjistila, ze to tak bohuzel nemuzu delat dal, protoze jsem za tu dobu pribrala 4 kg! (za pouhy mesic) a navic me to prso zacalo pobolivat a chvilemi zase hrozne svedit (jakobych tam mela nejake cerviky a nebo to dela candida?), pred par dny se me udelaly na tom prsu takove 4 malinkate ruzove flicky, ale ty me nesvedi, to svedeni je v tom tvrdem utvaru), navic me otekly vcera uzliny, ktere byly predtim po celou dobu v klidu a boli to tak, ze jsem musela lezet celou noc jen na zadech jako prkenak, jak jsem se pohla, bolelo to. Napadlo me, jestli se me nevratila z toho sladkeho ovoce a z te mrkve candida a udelala jsem si test, samozrejme, ze byl pozitivni. Prvnich 20 minut byly sliny stale nahore a spadly dolu az po 25 minutach.
Takze uz od vcerejska davam do stavy pouze 4ks mrkve a to jenom do ranni stavy a nevim jestli delam dobre, jestli by nebylo dobre mrkev vyradit uplne. Odbourala jsem take meloun, hrusky, jahody, pomerance, ananas, dokonce i zelena jablka, budu pouzivat pouze papayu a boruvky, mozna jeste tak jedine maliny a ostruziny, jsou ted u nas velmi levne, je sezona. Myslim, ze tam moc cukru neni. Co si o tom myslite?
Jenze bez te mrkve je ted tezke delat stavy, nevim jak je mam podle druhu zkombinovat. Pouzivam cervenou repu (i s listim), celer (pouze zelene stonky, nemuzu tady nikde sehnat tu spodni cast, to tady snad ani neexistuje, FL), okurky, baklazan, chrest (o chrestu jsem se docetla, ze se ho moc pouzivat nema, skodi pry pak ledvinam, takze davam na 1/5 litru smesky pouze tak 5-8 tech palicek, (zeleny asparagus, ten tenky) neni to malo na lecbu rakoviny? Ani nevim jestli se nema radeji naparovat? Nekde se tady pise, ze se ma pouzivat vareny, ale myslim, ze Dr. Norman Walker tvrdil neco jineho, tak jak to vlastne je spravne?
Dale pouzivam a kombinuju mezi sebou velike listy kale, kapustu, zelene fazolove lusky, spenat, hlavkovy salat, cukety, zazvor, bile a cervene zeli syrove, zeli kvasene, pridavam cerstve bylinky - oregano, rozmarinku, cilantro, mint, kopr. Nevedela jsem, ze se pri rakovine nema jist cesnek a cibule, tak jsem to tam sem tam take prihodila. Ted uz to nedelam.
Tou sladkou mrkvou a ovocem jsem si to pekne pohorsila, cely mesic jsem tu mrchu nechtene krmila. Chybama se clovek uci. A nebo je mozne, ze se ty stavy zacaly rakovine nelibit a zacala se branit? Nevim co si o tom mam vazne myslet.
Mam mozna ze ten druh rakoviny, ktery vznika z candidy? Nevim, lekar, ktery me vysetroval v breznu, me hned ten den posilal na biopsy, ja jsem to odmitla, takze nevim co to tam mam. Je to hodne velike a ja mam strach, aby se to jeste vic nenamnozilo, az do toho zacne nekdo rypat.
Mam ted v planu si udelat ocistu lymfatickeho systemu, protoze jsem trochu znervoznela po tom, co se me tak moc nafoukla ta uzlina, jinak to zatim vse snasim v pohode a bez nejakeho stresu. Verim, ze si moje telo da preci jenom rict a ze se rakovina zacne zmensovat a jednoho dne bude pryc. Dotedka se u me mela jako koza v petrzeli, servirovala jsem ji pod nos same dobrutky, mrsine jedne.
Pane Jardo, chtela bych se ale zeptat co rikate na moje pH? Rano vstavam v 7 hodin a mam ho jen obcas 6,6 ale vetsinou uz to jde tou dobou i pres 7,0, nekdy i 8,0! Kdyz to vyleze na tech 8,0 cely den to tam pak drzi, az do vecera, ja mam stupnici pouze do 8,0pH a zda se me podle te fialove barvy, ze to je vic nez tech 8 a tak to musim zacit srazet C-eckem, davam 10g praskoveho a spadne to jenom o neco malo dolu, nikdy ne na tech 6,0 tak jak by to melo spravne byt. Kdyz jsem si dala 13g, litala jsem z toho na WC, to bylo uz moc. Takto me to blbne od te doby, co jsem zacala pit ty stavy (cely mesic). Zjistila jsem, ze ani behem klystyru se me to tedka nesrazi uplne dolu, predtim jsem mivala po klystyrech pouhych 5,0pH a neslo to zase vubec samo nahoru, pomahala jsem si melounem, okurkama a nebo sodou. Kdyz mam stale takove vysoke pH, cisti se vubec moje telo v noci??? Kdyz jsem s tim pitim stav zacala, tak me asi tyden silene bolelo v zadech, ted uz ne, to byly toxiny, rozbolel me dokonce i kloub, ale taky to behem par dnu odeslo, zacaly se me cistit obe dve oci a na jednom se me po par dnech udelalo neco jako jecmene zrno (jeste stale tam mam boulicku na vicku ale prestal z toho tect ten bordel, mivala jsem to oko rano uplne zalepene, ted to nejak otali, asi protoze uz nepiju mrkvovou stavu, ta stava, ta mela takovou silu, to je neuveritelne). Dneska me nic neboli, nemam s nicim problemy, teda krome toho co tady popisuju dneska.
Mam dotaz ohledne tech stav, prosim vam poradte mi, ktere z techto vypsanych druhu zelenin mam kombinovat dohromady?, mam v tom gulas. Ja otevru lednici, vezmu namatkove treba - 1 repu i s listim, k tomu tak 5 kousku chrestu (neni to malo), 100 g spenatu, 4 stonky zeleneho celeru (rapiky), zazvor.
Dalsi stavu delam treba z okurky, salatu, cukety, rajcat, cilantro (to je jako zelena petrzelka).
Driv jsem pouzivala eggplant (cesky asi baklazan?) se zelenym jablkem, ted mam ale strach pouzivat jablka. S cim to mam ted davat dohromady? V kombinaci s tou mrkvou a hlavne samotna stava z mrkve, byla super, ale jak to bez te mrkve zkombinovat? Stavu ze syroveho zeli piju samotnou (tak 400ml) a vubec z toho neprdikuju. Ja nemam ani zadne priznaky candidy, alespon o nich nevim, ale mam ji, delala jsem si vcera test.
Klystyry delam podle toho, jak se podari byt uplne sama doma. Obycejne je to kazdy druhy tyden, ale delam ho pak poctive 3 dny po sobe, urinovy. Delavala jsem driv i sem tam kavovy. Nekde jsem tady cetla, ze je mozne do uriny pridavat po malych lzickach jablecny ocet, ale kdyz ja mam obycejne moznost delat klystyry jen kazdy druhy tyden, jak uz jsem psala, tak to cele nedojedu az do konce. Bude to vadit?
Jinak jsem si koupila merunkova jadra a nevim kolik jich muzu denne snist, oni tady uvadi, ze pouze 3ks, ja bych to tipla tak na 4x 4ks denne? Jinak to snad ani nebude ucinkovat. Vcera jsem si udelala po dlouhe dobe take krkaci test a byla jsem prekvapena, ze jsem si vubec nekrkla, ale je mozne, ze jsem to udelala spatne, dala jsem zarovnanou lzicku sody do 250ml vody, nebylo tam te vody moc?
Dneska jsem si ho zapomela udelat a vzpomela jsem si na to, az jsem uz pila stavy. Denne pridavam do stav cervenou repu a take ty listy a myslela jsem si tedy, ze mam travicich stav dost, nikdy v zivote me zaha nepalila a nepripada me to, ze mam spatne traveni, ale vcera jsem si radeji koupila Betaine HCL a uvidim co to udela. Jen jsem zapomela jak se to bere, musim to pohledat. V navodu se to pise samozrejme ze uplne jinak.
Mam objednany Essiac tea (8 bylin), prijde az ve stredu, do stav si micham kolagen, MSM, vit C. Denne beru 250g - 4x magnesium, kdyz pridam vic, litam na zachod, takze to asi staci, pak zinek, selen, lugoluv roztok - 25 kapek, ale musim jeste navysovat, protoze skvrna mizi hned po 5 hodinach. Asi me ho likviduje zeli, kvetak a brokolice. Jinak beru echinaceu, bee pollen, B12, B-complex, B6, B1, Biotin, E, D3, vapnik, boron, copper, K2 (nemam k-acko prestat brat, kdyz si delam sirnou patlanici?) dale cat's claw, milk tistle extract, grape seed extract, potasium a probiotika.
Nevim jestli to mam vsechno brat, kdyz piju cerstve stavy 3x denne, celkem tak 1,5 - 2 litry. Jinak piju citronovou vodu, ale jen tak 2-3 sklenice.
Po 1. ranni stave si pak mixuju papayu i s tou zelenou slupkou, kupuju vyhradne tmave zelene, maji pry lepsi ucinek a za dalsi hodinu si delam zase stavy, pak az tak kolem poledne si delam (teprve od vcerejska, predtim jsem mela touto dobou ovocne salaty, ted to musim zmenit) takze mam zeleninovy talir (salat, ruzna syrova zelenina, prelita kokosovym olejem, posypane semletyma oriskama, seminkama, nebo s oliv. olejem a s kysanym zelim), nebo avokado s rajcetem, s cibuli a cesnekem, s ovcim nebo kozim syrem ...cesnek a cibuli ted nemuzu, muzu to nahradit alespon porkem? A co ty syry? Mam strach je ted jist, oba druhy jsou sice z kvalitnich surovin, ale jsou bohuzel pasterizovane. A co cervena cocka, obycejna hneda cocka a bile fazole? Muzu je jist nebo radeji ne?
Pak odpoledne dalsi stava a v 5-6 hodin vecer jako posledni si delam sirnou patlanici. Cottage cheese tady mame pouze 2% a 4%, takze zadna slava, davam 6 lzic 4% tvarohu, do toho 3 lzice lneneho oleje, a 2 lzice rozdrceneho lneneho seminka, 1/2 - 1 cup boruvek.
A posledni otazka - Dr. Budwig pise ve sve knize, ze nemocni s rakovinou by nemeli jezdit na kole, co vy na to? Netyka se to treba pouze prostaty? Denne chodim poctive 1 hodinku ale rada bych pouzivala i to kolo. Nejezdim na nem jako zavodnik, zajedu k vode a chvili sedim pod stromem, v chladecku, pozoruju deni kolem, to je od nas asi jen tak 10 minut. Nevim, dotedka me to nic nedelalo, ale to jsem nemela ten problem s uzlinami.
Je tech otazek hodne, ale doufam, ze me odpovite a nenechate me se v tom tak placat.
Moc vam predem dekuji!

Pokud jste ji udržela na uzdě 8 let musíte vědět jak se k tomu postavit, nicméně probírat jednotlivě ty položky je v daný moment docela nesmyslné a byla by to ztráta času. Osobně v takovém případě lidem říkám, co chcete řešit když neznáte příčinu toho vašeho problému. Základ je výpočet nutričních hodnot na nutriční kalkulačce cronometer.com, kde patrně i sama uvidíte co je blbě a není problém si vyplnit dva dny, pak mě zavolat a já vám výsledek okomentuji. Další důležitý krok je zjistit si laboratorním vyšetřením následující hodnoty, tedy hlavně hormony estradiol, progesteron, celou štítnou žlázu, nebo alespoň TSH, dále homocystein, ceruloplazmin, měď a kompletní metabolizmus železa - je to pět položek, nebo alespoň železo a feritin. Zkoušet cokoliv řešit bez znalosti těchto položek je diskutabilní, protože vlastně netušíte co řešíte a je otázkou zda se vůbec můžete trefit do příčiny problému a bez odstranění příčiny těžko zmizí důsledek. Pokud vám bude cokoliv nejasné, klidně mě zavolejte a vysvětlím vše potřebné. Jediné co vím spolehlivě je že chůze je z hlediska úpravy fungování metabolizmu a hormonů naprosto někde jinde něž jízda na kole a pokud jde o uvedené stravování, tam již může být problém deficitu některých látek, ale to od oka neodhadnu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: ned dub 24, 2016 11:46 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Jarda píše:
Pokud jste ji udržela na uzdě 8 let musíte vědět jak se k tomu postavit, nicméně probírat jednotlivě ty položky je v daný moment docela nesmyslné a byla by to ztráta času. Osobně v takovém případě lidem říkám, co chcete řešit když neznáte příčinu toho vašeho problému. Základ je výpočet nutričních hodnot na nutriční kalkulačce cronometer.com, kde patrně i sama uvidíte co je blbě a není problém si vyplnit dva dny, pak mě zavolat a já vám výsledek okomentuji. Další důležitý krok je zjistit si laboratorním vyšetřením následující hodnoty, tedy hlavně hormony estradiol, progesteron, celou štítnou žlázu, nebo alespoň TSH, dále homocystein, ceruloplazmin, měď a kompletní metabolizmus železa - je to pět položek, nebo alespoň železo a feritin. Zkoušet cokoliv řešit bez znalosti těchto položek je diskutabilní, protože vlastně netušíte co řešíte a je otázkou zda se vůbec můžete trefit do příčiny problému a bez odstranění příčiny těžko zmizí důsledek. Pokud vám bude cokoliv nejasné, klidně mě zavolejte a vysvětlím vše potřebné. Jediné co vím spolehlivě je že chůze je z hlediska úpravy fungování metabolizmu a hormonů naprosto někde jinde něž jízda na kole a pokud jde o uvedené stravování, tam již může být problém deficitu některých látek, ale to od oka neodhadnu.

Dekuji vam pane Jardo! Rozhodne si necham udelat vsechna laboratorni vysetreni, o kterych se zminujete a na tu kalkulacku se jdu hned podivat. Dneska jsem se pustila do ocisty lymfy a chtela bych si pak udelat dalsi jaterni ocistu (mam jich celkem 8 za sebou a uz nic nevychazelo, ale uz jsem ji pul roku nedelala a clovek nikdy nevi). Potrebuji vedet, za jak dlouho ji muzu udelat po te ociste lymfy. Poradte prosim, dekuji!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: pon dub 25, 2016 7:10 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
miram píše:
Dekuji vam pane Jardo! Rozhodne si necham udelat vsechna laboratorni vysetreni, o kterych se zminujete a na tu kalkulacku se jdu hned podivat. Dneska jsem se pustila do ocisty lymfy a chtela bych si pak udelat dalsi jaterni ocistu (mam jich celkem 8 za sebou a uz nic nevychazelo, ale uz jsem ji pul roku nedelala a clovek nikdy nevi). Potrebuji vedet, za jak dlouho ji muzu udelat po te ociste lymfy. Poradte prosim, dekuji!

Tak stačí týden, ideálně 14 dní, ale ani po týdnu by neměl být problém.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: stř dub 27, 2016 8:56 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Diky pane Jardo! Ale ja mam dalsi otazky.
Udelala jsem si tu ocistu lymfy a zjistila jsem, ze jsu plna candidy, zajimave je, ze nemam vubec zadne priznaky a nebyt toho problemu s prsem, tak to ani dotedka nevim.
Je mozne si tuto ocistu zopakovat driv nez za 1/2 roku? Ta ocista je totiz uplne super, nejlepsi, kterou jsem si kdy udelala. Vse probehlo v uplne pohode, jen me ta uzlina trochu vic bolela, bylo to otekle, ale dneska je to muzu rict daleko lepsi. Rozhodne me to neboli tak, jako to bolelo jeste pred tou ocistou lymfy.
Zadna unava se nekonala, naopak jsem mela tolik energie z tech stav, ze jsem sla jeste navecer ven chodit 1 hodinu, ten posledni den dokonce 1 a 1/2 hodiny, chodim takovym rychlejsim, sviznym krokem. Jen me mrzelo, ze me nesly poradne udelat ty klystyry. Pokazde jsem tak polovinu nalevu vyzbrndala, protoze to do streva nechtelo jit ani za nic. Byla jsem nejaka zavzdusnena, nebo to bylo ucpane tou candidou. Ale odeslo ze me pokazde trochu vzduchu, tedy plynu zrejme. Nejdriv odeslo neco toho vzduchu a pak se prece jen dostala tak polovina nalevu do strev, ale hned po 4 minutach to slo zase ven. Vkladam foto, rada bych vedela, jestli to je plisen, candida, nebo oboji? Dekuji vam!
Příloha:
Ocista lymfy - 3. den.jpg
Ocista lymfy - 3. den.jpg [ 309.38 KiB | Zobrazeno 12435 krát ]


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: stř dub 27, 2016 9:07 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Jeste jsem se zapomela zeptat na to, kolik muzu denne jist tuku. Davam 3 lzice lneneho oleje do sirne patlanice, 1-2 lzice olivoveho oleje do salatu, tak to delam uz dlouhou dobu, ale tedka jsem pridala jeste i kokosovy olej, chtela bych ho jist tak 2 lzice denne, ale nevim, jestli to nebude uz prilis mnoho.
Mam ten olivovy olej tedka vysadit a zalevat si zeleninovy salat tim kokosakem?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: ned kvě 01, 2016 3:33 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
miram píše:
Diky pane Jardo! Ale ja mam dalsi otazky.
Udelala jsem si tu ocistu lymfy a zjistila jsem, ze jsu plna candidy, zajimave je, ze nemam vubec zadne priznaky a nebyt toho problemu s prsem, tak to ani dotedka nevim.
Je mozne si tuto ocistu zopakovat driv nez za 1/2 roku? Ta ocista je totiz uplne super, nejlepsi, kterou jsem si kdy udelala. Vse probehlo v uplne pohode, jen me ta uzlina trochu vic bolela, bylo to otekle, ale dneska je to muzu rict daleko lepsi. Rozhodne me to neboli tak, jako to bolelo jeste pred tou ocistou lymfy.
Zadna unava se nekonala, naopak jsem mela tolik energie z tech stav, ze jsem sla jeste navecer ven chodit 1 hodinu, ten posledni den dokonce 1 a 1/2 hodiny, chodim takovym rychlejsim, sviznym krokem. Jen me mrzelo, ze me nesly poradne udelat ty klystyry. Pokazde jsem tak polovinu nalevu vyzbrndala, protoze to do streva nechtelo jit ani za nic. Byla jsem nejaka zavzdusnena, nebo to bylo ucpane tou candidou. Ale odeslo ze me pokazde trochu vzduchu, tedy plynu zrejme. Nejdriv odeslo neco toho vzduchu a pak se prece jen dostala tak polovina nalevu do strev, ale hned po 4 minutach to slo zase ven. Vkladam foto, rada bych vedela, jestli to je plisen, candida, nebo oboji? Dekuji vam!

Těžko říci o co jde, spíše by jste měla mít radost, že je to venku. Spíše bych to viděl na kandidu, ta umí nepředstavitelné věci. Osobně zastávám názor, že čištění není nikdy dost a pokud je to potřeba opakoval bych očistu klidně po třech týdnech až měsíci.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: ned kvě 01, 2016 3:39 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
miram píše:
Jeste jsem se zapomela zeptat na to, kolik muzu denne jist tuku. Davam 3 lzice lneneho oleje do sirne patlanice, 1-2 lzice olivoveho oleje do salatu, tak to delam uz dlouhou dobu, ale tedka jsem pridala jeste i kokosovy olej, chtela bych ho jist tak 2 lzice denne, ale nevim, jestli to nebude uz prilis mnoho.
Mam ten olivovy olej tedka vysadit a zalevat si zeleninovy salat tim kokosakem?

Správný tuk by vadit neměl a hodně záleží na stavu štítné žlázy, pokud jede dobře, tak klidně dávat i PUFA, ale pokud je zpomalená a člověk zimomřivý, PUFA by ve stravě nemělo být více jak 10 % z celkového přijatého tuku. Kokosák štítnou silně zrychluje, ale ve větších dávkách může právě tím zrychlováním vyvolávat úzkosti stejně jako kafe. Vždy je tedy třeba se držet vlastní snášenlivosti, která může být dost odlišná a nejde tedy říci, že existuje nějaké správné množství pro každého.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: ned kvě 01, 2016 4:02 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Jarda píše:
Těžko říci o co jde, spíše by jste měla mít radost, že je to venku. Spíše bych to viděl na kandidu, ta umí nepředstavitelné věci. Osobně zastávám názor, že čištění není nikdy dost a pokud je to potřeba opakoval bych očistu klidně po třech týdnech až měsíci.

To vite, ze mam radost, ze je to venku, rozhodne si to za ty 3 tydny zopakuju. Diky!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: ned kvě 01, 2016 4:17 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Pane Jardo, delala jsem si test na zapesti (pred tydnem) a zmizel do 4 hodin. Udelala jsem si ho predevcirem znovu a nechapala jsem. Kapla jsem si to na zapesti v 1 hodinu odpoledne a o pulnoci jsem tu skvrnu stale jeste videla, cekala jsem az do pul druhe a skvrna byla stale viditelna, ale uz jsem usinala v sede, tak jsem sla do postele. Druhy den jsem si to chtela pro jistotu zopakovat, jenze jsem zapomela a po 2 hodinach po te, co jsem kocce menila smes na curani, jsem si sla dukladne umyt ruce, na mily test jsem zapomela a skvrna byla v haji. Ja si myslim, ze se me to tak stalo i pred tim tydnem, ze jsem si to proste neuvedomila a umyla jsem si to. Tady na FL je take velmi vlhko a ono se to asi lehce setre v tom horku z kuze.
Dneska si delam test znovu a myslim na to, abych to opet nesmyla.
Jinak mam stale problem s pH, mam ho hned v 7am - 8,0! Vcera vecer jsem si dala 15g C-ecka v prasku a zmenilo mi to stolici, ovsem pH stale drzelo. Poradte mi na to neco prosim vas! Diky moc!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: ned kvě 01, 2016 5:21 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Jeste jsem zapomela napsat, ze zimomriva rozhodne nejsem. Mame nastavenou klimatizaci cely rok na 25C, ruce ani nohy studene nemam.
Koupila jsem si Betaine HCL a zkousim, co to bude delat. Predevcirem jsem si dala 1 tbl 20 minut po jidle (po sirne patlanine) a zacala me z toho tak silene palit zaha (dobrou pulhodinu), ze jsem si rekla, ze uz nikdy vice. Ale nedalo me to a vcera jsem si ji zkusila dat zase, ale tentokrat po zeleninovem salate, palilo me to jen chvili a mirne, tak nevim ...je to tak dobre, nebo spatne? Dneska to prubnu jeste jednou.
Ve ctvrtek me prisla merunkova jadra a jim jich denne 40ks (4x10), pry se muzou jist az do 50ks. V prsu se zacalo vcera neco dit, nevim, jestli je to reakce na ta jadra, nebo na cerstve stavy, obcas me v tom zacne pichat. Dneska rano jsem si udelala smesku z baklazanu, rapikateho celeru, cervene repy, i z tech listu z repy a asi 20 minut po vypiti to zacalo. V noci me to nebudi, ani ty uzliny ne. Uzliny jsou ale v pohode pouze kdyz lezim na zadech a ruku mam polozenou vedle sebe, jak se chci otocit na bok, tak to hrozne boli. Kdyz sedim, neboli to, jakmile se postavim a svesim ruku, zacina to bolet, nekdy vic, nekdy min. Nejhorsi je to pri chuzi, to boli jakoby se me do toho zarezavalo tricko. Vypada to na pohled jakoby napuchly shluk uzlin. To neni pouze jedna uzlinka.
Jak jsem vam predtim psala, ze me to silene svedi, tak to najednou prestalo. Nevim, jestli se to stalo po te ociste lymfy a nebo po tom, co jsem to zacala 10x denne potirat kokosovym olejem?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: ned kvě 01, 2016 6:26 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
miram píše:
Pane Jardo, delala jsem si test na zapesti (pred tydnem) a zmizel do 4 hodin. Udelala jsem si ho predevcirem znovu a nechapala jsem. Kapla jsem si to na zapesti v 1 hodinu odpoledne a o pulnoci jsem tu skvrnu stale jeste videla, cekala jsem az do pul druhe a skvrna byla stale viditelna, ale uz jsem usinala v sede, tak jsem sla do postele. Druhy den jsem si to chtela pro jistotu zopakovat, jenze jsem zapomela a po 2 hodinach po te, co jsem kocce menila smes na curani, jsem si sla dukladne umyt ruce, na mily test jsem zapomela a skvrna byla v haji. Ja si myslim, ze se me to tak stalo i pred tim tydnem, ze jsem si to proste neuvedomila a umyla jsem si to. Tady na FL je take velmi vlhko a ono se to asi lehce setre v tom horku z kuze.
Dneska si delam test znovu a myslim na to, abych to opet nesmyla.
Jinak mam stale problem s pH, mam ho hned v 7am - 8,0! Vcera vecer jsem si dala 15g C-ecka v prasku a zmenilo mi to stolici, ovsem pH stale drzelo. Poradte mi na to neco prosim vas! Diky moc!

Pokud máte dobré výsledky TSH a teploty pod jazykem v průběhu dne nad 36,5, je zbytečné to testovat, to by štítná měla chodit dobře. Pokud jde o pH je třeba si posledovat nějaké reakce na podněty, tedy jak stravu, tak třeba stres. Osobně bych z toho nepanikařil, dejte tomu třeba týden a uvidíte. Céčko nedávejte nárazově, ale rozložte do celého dne, tím lépe se využije.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: ned kvě 01, 2016 6:30 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
miram píše:
Jeste jsem zapomela napsat, ze zimomriva rozhodne nejsem. Mame nastavenou klimatizaci cely rok na 25C, ruce ani nohy studene nemam.
Koupila jsem si Betaine HCL a zkousim, co to bude delat. Predevcirem jsem si dala 1 tbl 20 minut po jidle (po sirne patlanine) a zacala me z toho tak silene palit zaha (dobrou pulhodinu), ze jsem si rekla, ze uz nikdy vice. Ale nedalo me to a vcera jsem si ji zkusila dat zase, ale tentokrat po zeleninovem salate, palilo me to jen chvili a mirne, tak nevim ...je to tak dobre, nebo spatne? Dneska to prubnu jeste jednou.
Ve ctvrtek me prisla merunkova jadra a jim jich denne 40ks (4x10), pry se muzou jist az do 50ks. V prsu se zacalo vcera neco dit, nevim, jestli je to reakce na ta jadra, nebo na cerstve stavy, obcas me v tom zacne pichat. Dneska rano jsem si udelala smesku z baklazanu, rapikateho celeru, cervene repy, i z tech listu z repy a asi 20 minut po vypiti to zacalo. V noci me to nebudi, ani ty uzliny ne. Uzliny jsou ale v pohode pouze kdyz lezim na zadech a ruku mam polozenou vedle sebe, jak se chci otocit na bok, tak to hrozne boli. Kdyz sedim, neboli to, jakmile se postavim a svesim ruku, zacina to bolet, nekdy vic, nekdy min. Nejhorsi je to pri chuzi, to boli jakoby se me do toho zarezavalo tricko. Vypada to na pohled jakoby napuchly shluk uzlin. To neni pouze jedna uzlinka.
Jak jsem vam predtim psala, ze me to silene svedi, tak to najednou prestalo. Nevim, jestli se to stalo po te ociste lymfy a nebo po tom, co jsem to zacala 10x denne potirat kokosovym olejem?

Pokud to bolí je tam zánět, ale nevím proč. Může ho způsobovat ledasco, třeba vysoký estradiol, nebo špatný poměr omega mastných kyselin, nedostatek kolagenu a mnoho dalších důvodů, musí se najít ten důvod, proto jsem vám psal ty testy které jsou potřeba a spočítat si stravu, což je nutné aby člověk zjistil co dělá blbě.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 515 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 35  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz