Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je stř kvě 01, 2024 4:30 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 144 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Lupenka
PříspěvekNapsal: úte říj 02, 2012 3:12 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon srp 22, 2011 2:03 pm
Příspěvky: 741
Bydliště: Praha 12 – Kamýk
Marcela28 píše:
Dobrý deň, chcela by som sa opýtať Xeelle-ho na kustovnicu čínsku...Koľko denne sa jej má zjesť, aby začal byť účinok ?

Ďakujem za odpveď

Já se řídil doporučeným dávkováním. Jedna plná hrst denně rozdělená na tři dávky. Aspoň to tu píše Jarda, ale nejen na obalu od goji bylo něco podobného. K tomu abych zjistil jak a jak rychle to zafungovalo, bych si musel udělat několik testů krve na mikroskopu s temným polem.

_________________
vše o šankaprakšaláně ● tabulka zdravých potravin: download / online / kompletní sakulova
Používejte MOZEK a nevěřte každý blbosti na Internetu!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lupenka
PříspěvekNapsal: úte říj 09, 2012 10:25 am 
Offline

Registrován: stř úno 01, 2012 12:31 pm
Příspěvky: 13
no lebo ja už fakt neviem, čo robiť, aby mi zmizla tá lupienka a pritom sa riadim aj tým, čo všetko tu je napísané...už som zúfalá z toho \":(\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lupenka
PříspěvekNapsal: stř říj 17, 2012 9:44 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Marcela28 píše:
no lebo ja už fakt neviem, čo robiť, aby mi zmizla tá lupienka a pritom sa riadim aj tým, čo všetko tu je napísané...už som zúfalá z toho \":(\"

Tak vše zde popsané určitě není, vždy se najdou další možnosti, vyzkoušejte třeba bentonitový jíl, jak na povrch, tak vnitřně. Klidně vám ho mohu poslat, tedy ten čistý pro vnitřní aplikaci.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lupenka
PříspěvekNapsal: čtv říj 18, 2012 3:11 pm 
Offline

Registrován: stř úno 01, 2012 12:31 pm
Příspěvky: 13
Ďakujem Vám veľmi pekne...a koľko by to stálo ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lupenka
PříspěvekNapsal: pon lis 12, 2012 12:17 pm 
Offline

Registrován: stř úno 01, 2012 12:31 pm
Příspěvky: 13
dobrý deň, mohla by som sa opýtať aký je rozdiel medzi obyčajným ekzémom a lupienkou ?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lupenka
PříspěvekNapsal: čtv lis 15, 2012 10:21 pm 
Offline

Registrován: ned srp 26, 2012 6:09 pm
Příspěvky: 9
.. bohužel patlanina a ani tibetské houbičky mi nepomohly, naopak zásadní zhoršení ...jak je někde mléko, tak pro mne špatně.. poslední týden jsem si "naordinoval" trojnásobné denní dávky vitaminů B6 , B9 a B12.. naštěstí nastalo zlepšení..


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lupenka
PříspěvekNapsal: sob pro 08, 2012 11:25 pm 
Offline

Registrován: úte lis 06, 2012 10:41 pm
Příspěvky: 9
Ten kefír z Tibetské houby bude asi pro tělo moc kyselý. Škoda, taková dobrota. Zkoušel jsi ho dělat i z kozího mléka? Bohumil Jukl třeba píše, že na lupenku by se mělo kozí mléko dlouhodobě pít. Možná ale jen neupravené. Koukni: http://www.jukl.cz/lupenka-psoriaza/c-1170/.
Osobně jsem od něho zatím nic nezkoušel, tak účinost nemohu zaručit. Jinak to vypadá, že vychází z Jiřího Janči, což by mohl být dobrý předpoklad.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lupenka
PříspěvekNapsal: ned pro 09, 2012 2:32 pm 
Offline

Registrován: pon dub 16, 2012 7:35 pm
Příspěvky: 115
serych píše:
.. bohužel patlanina a ani tibetské houbičky mi nepomohly, naopak zásadní zhoršení ...jak je někde mléko, tak pro mne špatně.. ..

P. Jarda někam psal i návody na sirnou patlaninu ve variantě bez mléka. Jedna je z ořechů a cibulové zeleniny (nejlépe pórku), druhá z luštěnin, semen a cibulovin (opět nejlépe pórku).
Pak je zde varianta s MSM.
A další - opět bezmléčná vegan varianta - od člena Jeník2011.

_________________
Ani v česneku není dost česneku.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lupenka
PříspěvekNapsal: pon pro 24, 2012 11:31 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Marcela28 píše:
Ďakujem Vám veľmi pekne...a koľko by to stálo ?

150,-Kč / kilo


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lupenka
PříspěvekNapsal: pon pro 24, 2012 11:33 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
Marcela28 píše:
dobrý deň, mohla by som sa opýtať aký je rozdiel medzi obyčajným ekzémom a lupienkou ?

Vy máte obyčejný ekzém, já myslel že ekzém je vždy neobyčejný, ale konec srandy, rozdíl skoro žádný, vždy jde o plísně v krvi.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lupenka
PříspěvekNapsal: pon pro 24, 2012 11:35 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
serych píše:
.. bohužel patlanina a ani tibetské houbičky mi nepomohly, naopak zásadní zhoršení ...jak je někde mléko, tak pro mne špatně.. poslední týden jsem si "naordinoval" trojnásobné denní dávky vitaminů B6 , B9 a B12.. naštěstí nastalo zlepšení..

Tak to jste bral skoro kombinaci na homocystein a pokud jste si ho nedal předtím vyšetřit, tak si to vyšetření nechte udělat, patrně je chyba zde, ale stále to souvisí s nefunkčností střeva a plísní.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lupenka
PříspěvekNapsal: pon pro 31, 2012 5:02 pm 
Offline

Registrován: pon pro 31, 2012 4:54 pm
Příspěvky: 1
Anonymní dotazník
Dobrý den, jmenuji se Eva Krajčovičová, jsem studentkou Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci, oboru Speciální pedagogika – dramaterapie. Chtěla bych Vás požádat o vyplnění mého dotazníku k bakalářské práci, jejíž téma je: Aspekty života jedinců s psoriázou. Výsledky dotazníku budou sloužit výhradně pro účely mé bakalářské práce a jsou zcela anonymní.
Děkuji Vám předem za poskytnuté informace a ochotu spolupracovat.

http://login.oursurvey.biz/7148


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lupenka
PříspěvekNapsal: stř led 02, 2013 11:07 am 
Offline

Registrován: pon říj 04, 2010 4:38 pm
Příspěvky: 1493
Marcela28 píše:
dobrý deň, mohla by som sa opýtať aký je rozdiel medzi obyčajným ekzémom a lupienkou ?

Jsou to dvě naprosto odlišné věci.
Lupenka je autoimunitní onemocnění. A ekzém je reakce kůže na alergen, který se dostane skrz "děravé" střevo do těla.

_________________
Fešák som, to je pravda, ale nie som narcis


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lupenka
PříspěvekNapsal: úte led 08, 2013 11:37 am 
Offline

Registrován: ned srp 26, 2012 6:09 pm
Příspěvky: 9
Jarda píše:
Tak to jste bral skoro kombinaci na homocystein a pokud jste si ho nedal předtím vyšetřit, tak si to vyšetření nechte udělat, patrně je chyba zde, ale stále to souvisí s nefunkčností střeva a plísní.

K této úvaze jsem se také dopracoval. Přiznám se, že zvítězila lenost a doposud jsem se na vyšetření na homocystein " nedokopal " ... Vitamin B beru dlouhodobě , ale ke zvýšení dávek na cca 4 násobek jsem se rozhodl nedávno. Hodnotím to jako velmi pozitivn s ohledem na projevy lupenky. Boj s nefunkčnosti střev a plisněmi je asi podstata mého problému. To je nekonečný boj. Nikdy by mne na napadlo se narvat nejakym dortikem ( jak jsem tady někde četl) když příznaky odeznění. Ale např. Kyselé zelí, jeden grep a nebo i zelený čaj bancha a projevy se vrací. Poslední co jsem doposud nezkusil je mms a hcl.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Lupenka
PříspěvekNapsal: úte led 08, 2013 1:25 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28277
Bydliště: Poděbrady
serych píše:
K této úvaze jsem se také dopracoval. Přiznám se, že zvítězila lenost a doposud jsem se na vyšetření na homocystein " nedokopal " ... Vitamin B beru dlouhodobě , ale ke zvýšení dávek na cca 4 násobek jsem se rozhodl nedávno. Hodnotím to jako velmi pozitivn s ohledem na projevy lupenky. Boj s nefunkčnosti střev a plisněmi je asi podstata mého problému. To je nekonečný boj. Nikdy by mne na napadlo se narvat nejakym dortikem ( jak jsem tady někde četl) když příznaky odeznění. Ale např. Kyselé zelí, jeden grep a nebo i zelený čaj bancha a projevy se vrací. Poslední co jsem doposud nezkusil je mms a hcl.

Tak oboje funguje, tak proč to nevyzkoušet, ale zamyslete se spíše nad stavem psychiky, dost často je problém zde.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 144 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 31 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz