Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 1:40 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 91 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Adrenalni unava?
PříspěvekNapsal: stř led 16, 2019 9:21 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Alopat píše:
Potravní doplňky pro povzbuzení vyčerpaných nadledvinek
https://www.deliciousliving.com/health/conditions/fight-exhaustion-adrenal-support-supplements/

Alternativa za mořem došla ke stejným závěrům jako my tady na fóru:
Dr Joel Rosen's Adrenal Fix
https://www.youtube.com/user/YourAdrenalFix
http://adrenalfatiguesociety.com/category/podcast/

The Stomach Acid, Adrenals and Parasite Connection
https://www.youtube.com/watch?v=eadq4U58Q60
https://www.greatplainslaboratory.com/select-a-test

Dysbióza se dá dnes za dlouhé peníze potvrdit i rozborem organických kyselin v moči, komu již nestačí určení pH, konzistence a barvy zapáchající stolice:
Clinical applications of urinary organic acids. Part I: Detoxification markers.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/18950247
Clinical applications of urinary organic acids. Part 2. Dysbiosis markers.
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19152477
http://www.analutos.com/shop/index.php?catname=Urine%20Tests&id=305

Tak ono není divu že za mořem mají stejné, nebo ještě větší problémy než máme zde. Tam je "demokracie", nebo lépe řečeno demokratické ožebračování většiny minoritní menšinou daleko rozvinutější než zde a také celá země je jeden "Velký bratr", prostě totálně profízlovaná, což psychice nepřidá a východisko v nedohlednu. Nakonec stačí si projít pár ulic v jakémkoliv větším městě v USA a uvidíte všude obézní a duševně deformované tělesné trosky toho co kdysi představovalo člověka. Svobodně a zdravě žijící jedinec by tak nejen nevypadal, ale ani by nikdy tak nemyslel, prostě Adolf budoval tábory s plotem a okolo byla relativní svoboda, ale nyní celý západ žije v táboře sice bez plotu, ale jinak je to totéž a táborem je vždy celý stát, nebo nějaké územní celky složené z více států. Jenom pár vyvolených sedí v důstojnickém klubu, který ke každému táboru vždy patřil a určují pravidla pro přežití.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Adrenalni unava?
PříspěvekNapsal: stř bře 20, 2019 3:46 pm 
Offline

Registrován: stř bře 20, 2019 3:36 pm
Příspěvky: 2
Dobrý den,

s manželkou bychom se taky moc rádi účastnili Vašeho kurzu.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Adrenalni unava?
PříspěvekNapsal: stř bře 20, 2019 9:51 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Edward N Quintana píše:
Dobrý den,

s manželkou bychom se taky moc rádi účastnili Vašeho kurzu.

Zatím tvrdě nestíhám, ale nyní již končím s podnikáním v truhlařině, prodám firmu a snad budu mít více času a pak by mě již nemělo nic bránit se kurzům věnovat.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Adrenalni unava?
PříspěvekNapsal: pát bře 22, 2019 1:15 am 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1953
Gratuluji.

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Adrenalni unava?
PříspěvekNapsal: pát bře 22, 2019 6:38 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Alopat píše:
Gratuluji.

Děkuji, pokud jde o rozhodnutí to bylo již dlouho, ale ta praktická část se vlekla ovšem nyní již je vše na spadnutí tak snad vše dopadne podle představ.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Adrenalni unava?
PříspěvekNapsal: ned kvě 26, 2019 6:10 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2016 10:48 pm
Příspěvky: 407
Prosím Vás, mám problém s hypoglikémií, je pravda, že se stavuji hrozně. Ale znám hodně lidí, co se stravují hrozně a hypoglikémií netrpí.
Je to způsobeno adrenální únavou nebo to může být nečím jiným? Třeba problém se slinivkou?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Adrenalni unava?
PříspěvekNapsal: ned kvě 26, 2019 6:14 pm 
Offline

Registrován: úte lis 06, 2018 9:22 pm
Příspěvky: 78
krasnagadgetka píše:
Prosím Vás, mám problém s hypoglikémií, je pravda, že se stavuji hrozně. Ale znám hodně lidí, co se stravují hrozně a hypoglikémií netrpí.
Je to způsobeno adrenální únavou nebo to může být nečím jiným? Třeba problém se slinivkou?

Co třeba inzulínová rezistence?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Adrenalni unava?
PříspěvekNapsal: ned kvě 26, 2019 6:26 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
krasnagadgetka píše:
Prosím Vás, mám problém s hypoglikémií, je pravda, že se stavuji hrozně. Ale znám hodně lidí, co se stravují hrozně a hypoglikémií netrpí.
Je to způsobeno adrenální únavou nebo to může být nečím jiným? Třeba problém se slinivkou?

Na tento stav se obvykle doporučuje jíst pomalé sacharidy, tedy pokud snášíte lepek dal bych oves, prostě kroupy s hráškem, posolit a trochu tuku a uvidíte. Tato kombinace má glykemický index pod 25 a vydrží vám dodávat cukr do krve i půl dne. Navíc dobře okořeněné to má solidní chuť a tuto kombinaci lze jíst skoro stále. Nakonec ne nadarmo vznikla písnička, "Hrách a kroupy to je hloupý to my máme každý den".


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Adrenalni unava?
PříspěvekNapsal: ned kvě 26, 2019 7:08 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2016 10:48 pm
Příspěvky: 407
Jarda píše:
Na tento stav se obvykle doporučuje jíst pomalé sacharidy, tedy pokud snášíte lepek dal bych oves, prostě kroupy s hráškem, posolit a trochu tuku a uvidíte. Tato kombinace má glykemický index pod 25 a vydrží vám dodávat cukr do krve i půl dne. Navíc dobře okořeněné to má solidní chuť a tuto kombinaci lze jíst skoro stále. Nakonec ne nadarmo vznikla písnička, "Hrách a kroupy to je hloupý to my máme každý den".

Čím je ta hypoglikémie způsobena? Jak spolu souvisí adrenální únava a canida?
Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Adrenalni unava?
PříspěvekNapsal: ned kvě 26, 2019 9:00 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
krasnagadgetka píše:
Čím je ta hypoglikémie způsobena? Jak spolu souvisí adrenální únava a canida?
Děkuji.

Tělo jede na cukry a pokud dojdou pomocí kortizolu zajistí jejich produkci z tuku a bílkovin jako z rezervních zdrojů. Pokud není kortizol k dispozici tělo začne produkovat adrenalin a vynutí si dodávku energie, nicméně ty stavy nejsou nic moc. Kandida žere cukr a nechá vám pouze něco tedy ten problém určitě souvisí, ale nepřímo.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Adrenalni unava?
PříspěvekNapsal: pon kvě 27, 2019 5:40 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2016 10:48 pm
Příspěvky: 407
Jarda píše:
Tělo jede na cukry a pokud dojdou pomocí kortizolu zajistí jejich produkci z tuku a bílkovin jako z rezervních zdrojů. Pokud není kortizol k dispozici tělo začne produkovat adrenalin a vynutí si dodávku energie, nicméně ty stavy nejsou nic moc. Kandida žere cukr a nechá vám pouze něco tedy ten problém určitě souvisí, ale nepřímo.

Pořád mi uniká ta souvislost kandidy a nadledvinek. Při přemnožené kandidě se tedy nikdy nadledvinky nedají do pořádku? Adrenální únava asi přemnožení candidy nezpůsobí?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Adrenalni unava?
PříspěvekNapsal: pon kvě 27, 2019 6:26 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
krasnagadgetka píše:
Pořád mi uniká ta souvislost kandidy a nadledvinek. Při přemnožené kandidě se tedy nikdy nadledvinky nedají do pořádku? Adrenální únava asi přemnožení candidy nezpůsobí?

To už nevím jak bych vám to napsal když jsem popsal celý mechanizmus obou problémů a vy máte pouze jejich kombinaci. Kandida je důsledek ne příčina, příčina je stres tím zvýšený kortizol a následně snížená HCl. Dále pak rozhození imunit TH1 nebo TH2, prostě imunita nemaká nebo maká, ale jde proti vlastním buňkám.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Adrenalni unava?
PříspěvekNapsal: pon kvě 27, 2019 9:48 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2016 10:48 pm
Příspěvky: 407
Jarda píše:
To už nevím jak bych vám to napsal když jsem popsal celý mechanizmus obou problémů a vy máte pouze jejich kombinaci. Kandida je důsledek ne příčina, příčina je stres tím zvýšený kortizol a následně snížená HCl. Dále pak rozhození imunit TH1 nebo TH2, prostě imunita nemaká nebo maká, ale jde proti vlastním buňkám.

1) A ta snížená produkce žaludeční kyseliny způsobuje candidu?

2) Imunita nemaká z důvodu zvýšeného kortizolu?

3) To že jde proti vlastním buňkám tak tím myslíte co?

4) Přemnožená candida musí být pro nadledvinky také asi dost stresem, takže se musí udělat něco i s kandidou, aby se dali nadledvinky do pořádku? Protože nyní nejsem už dlouho ve stresu, jsem zklidněná a hypoglikémií trpím pořád.

Děkuji.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Adrenalni unava?
PříspěvekNapsal: úte kvě 28, 2019 7:09 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
krasnagadgetka píše:
1) A ta snížená produkce žaludeční kyseliny způsobuje candidu?

2) Imunita nemaká z důvodu zvýšeného kortizolu?

3) To že jde proti vlastním buňkám tak tím myslíte co?

4) Přemnožená candida musí být pro nadledvinky také asi dost stresem, takže se musí udělat něco i s kandidou, aby se dali nadledvinky do pořádku? Protože nyní nejsem už dlouho ve stresu, jsem zklidněná a hypoglikémií trpím pořád.

Děkuji.

1) Ne přímo, ale tím jak stravu špatně trávíte umožníte kandidě se množit.
2) Ano vysoká kortizol způsobený stresem ji vypíná.
3) Z lékařské terminologie jde o autoimunitní onemocnění tam vlastní imunita napadá zdravé tkáně.
4) Pod pojem kandida si lidé zařazují i množství jiných problémů tedy o kandidě bych se bavil pouze v případě že ji mám laboratorně potvrzenou a do té doby řešit skutečný problém, což je většinou deficit HCl a malá produkce žluče a pankreatických sekretů. Jinak systémová kandida pochopitelně stres vytváří a hypoglykémie je zase něco pod co lidé schovávají spoustu věcí to by jste si musela půjčit na pár dní glukometr a stav zmonitorovat. Každopádně stavy hypoglykemie poměrně slušně odstraňuje chození, ale minimum je hodinu denně a raději dvě a více.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Adrenalni unava?
PříspěvekNapsal: úte kvě 28, 2019 2:08 pm 
Offline

Registrován: úte kvě 24, 2016 10:48 pm
Příspěvky: 407
Jarda píše:
1) Ne přímo, ale tím jak stravu špatně trávíte umožníte kandidě se množit.
2) Ano vysoká kortizol způsobený stresem ji vypíná.
3) Z lékařské terminologie jde o autoimunitní onemocnění tam vlastní imunita napadá zdravé tkáně.
4) Pod pojem kandida si lidé zařazují i množství jiných problémů tedy o kandidě bych se bavil pouze v případě že ji mám laboratorně potvrzenou a do té doby řešit skutečný problém, což je většinou deficit HCl a malá produkce žluče a pankreatických sekretů. Jinak systémová kandida pochopitelně stres vytváří a hypoglykémie je zase něco pod co lidé schovávají spoustu věcí to by jste si musela půjčit na pár dní glukometr a stav zmonitorovat. Každopádně stavy hypoglykemie poměrně slušně odstraňuje chození, ale minimum je hodinu denně a raději dvě a více.

3) Ano, tomu rozumím, ale nevím, o čem se v mém případě bavíte? Já nemám autoimunitní onemocnění.
4) Co to znamená laboratorně potvrzenou? Krevní testy nebo testy ze stolice? Asi před 10-ti lety mi u doktora ve stolici vyšla. Nebo stačí plyvací test? Protože tam mi vychází.

Co jiného než hypoglikémie by to mohlo být? Klepou se mi ruce, je mi slabo, mám pocit, že mi lezou oči ven. Protože pokud se najím, udělá se mi lépe.

Ano, problém mám s HCl a malou produkcí žluče a pankreatických sekretů. Ale s tím nevím jak pohnout. O hcl jsem si toho přečetla dost. Je tady někdo, komu opravdu dodávání HCL pomohlo? Protože jsem si ji od vás koupila a brala jí i moje babička a nepomohlo nám to a hlavně jsem se dočetla i o tom, že si tím může někdo zažívání pěkně zničit, takže v tomhle se mi riskovat nechce a nevím co s tím. Možná jsme zvolili špatné dávkování, ale nemám čas a nervy na to každý den zkoušet kolik jí brát....Je to pro mě a mojí babičku dost komplikované. Někde zase píší, že se to nemá užívat po jídle bez bílkovin....


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 91 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz