Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 9:51 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 515 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 35  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: úte kvě 24, 2016 6:43 pm 
Offline

Registrován: čtv zář 08, 2011 9:46 am
Příspěvky: 259
miram píše:
Podle teto informace zjistuji, ze mam bud velmi malo zeleza a nebo se me ve streve spatne vstrebava. Nikdy me to predtim nedoslo, konzumuju cervenou repu uz delsi dobu (2 roky) a prisla jsem na to uplnou nahodou vcera. Pokud se clovek vycura do toaletni misy, tak to klame, tam je videt pouze trochu naruzovela voda a to clovek prehlizi, mysli si, ze je to normalni. Ale vcera jsem vypila na ex 400ml teto stavy, s nicim jinym jsem ji tentokrat nemixovala a pak jsem si chtela pomerit pH, vycurala jsem se do prusvitneho kelimku ...nestacila jsem zirat. Ta barva byla tmavejsi, nez je cranberry juice. Vkladam foto. Vlevo je urina, vpavo je original cranberry juice. Pila jsem vcera cely den vodu jako o dusu, abych to co nejdriv dostala ven.
Pisou tady, ze to cervena repa resi, ale na to se spolehat moc nemuzu, vzdyt ji pojidam denne uz takovou dlouhou dobu a kde nic, tu nic. Pane Jardo co s tim delat, jak tomu mam jinak pomoct? Ty testy stale jeste nemam, moje doktorka me tam minuly tyden odmitla poslat, pry az po biopsii, takze pristi tyden. Nechapu, proc se tomu tak brani.

Podle výzkumu, který se uskutečnil na univerzitě v Sheffieldu (Velká Británie), se červená moč nebo stolice po snědení červené řepy objevuje u 10–14 % populace, a to nejčastěji u osob, které trpí nedostatkem železa nebo mají problémy s jeho absorpcí ve střevech. Pokud tedy někdo po konzumaci červené řepy zjistí, že jeho moč nebo stolice má červenou barvu, měl by to chápat jako upozornění, že v jeho těle došlo k nedostatku železa či že se tento prvek ve střevech špatně vstřebává. Toto zjištění by ale nemělo vzbudit v dotyčném člověku obavy, protože červená řepa na problém nejen upozorní, ale pomáhá jej i řešit. Má totiž antianemické účinky a reguluje funkci trávicí soustavy.
http://www.magazinzdravi.cz/cervena-repa-20090121

Taky jsem měla po řepě červenou moč, až jsem se lekla ale železa jsem měla dost. Někde jsem četla, už ale nevím kde, že nedostatek železa je u rakovin, neboť ho rakovinové buňky vyhledávají. Asi na tom něco pravdy bude, protože manželovi našli nedostatek železa a za půl roku rakovinu


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: úte kvě 24, 2016 7:58 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Dagmara píše:
Taky jsem měla po řepě červenou moč, až jsem se lekla ale železa jsem měla dost. Někde jsem četla, už ale nevím kde, že nedostatek železa je u rakovin, neboť ho rakovinové buňky vyhledávají. Asi na tom něco pravdy bude, protože manželovi našli nedostatek železa a za půl roku rakovinu

A jake mel priznaky? Byl bledy, unaveny, ospaly, mel bolesti hlavy, nadymani, caste zacpy? Ja nemam ani jedine tady z tohoto.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: stř kvě 25, 2016 10:49 am 
Offline

Registrován: čtv zář 08, 2011 9:46 am
Příspěvky: 259
miram píše:
A jake mel priznaky? Byl bledy, unaveny, ospaly, mel bolesti hlavy, nadymani, caste zacpy? Ja nemam ani jedine tady z tohoto.

Nic z toho neměl a bledý byl odjakživa.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: sob čer 11, 2016 12:00 am 
Offline

Registrován: pát led 29, 2016 11:42 am
Příspěvky: 297
Miriam, náhodou jsem narazila na článek o léčbě chloridem cesia, znáš tu metodu? http://orgo-net.blogspot.cz/2015/06/chl ... lorid.html


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: sob čer 11, 2016 2:41 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Gamina píše:
Miriam, náhodou jsem narazila na článek o léčbě chloridem cesia, znáš tu metodu? http://orgo-net.blogspot.cz/2015/06/chl ... lorid.html

No cte se to sice moc dobre, jenze do Mexika ja se lecit rozhodne nepojedu a jinak nemuzu najit na internetu vubec zadne svedectvi o tom, ze by to tak super fungovalo a vylecilo to nekomu rakovinu.
V kazdem pripade ti dekuji za informaci.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: sob čer 11, 2016 7:48 pm 
Offline

Registrován: pát led 29, 2016 11:42 am
Příspěvky: 297
Hmmm, škoda \":-)\" Já četla jen pár shrnujících článků a ty vypadaly dobře. Samozřejmě jsem si nemyslela, že bys měla zájem o cestu do Mexika, ale někde jsem to viděla i jako doplněk stravy.

Zkouším koukat co by tak bylo vhodné na rakovinu mimo jiné i proto, že si říkám, že pokud ji někdy budu mít, tak chci už ve chvíli diagnózy vědět, co mám dělat.

Zatím mi z toho vychází jako jistý maximálně tak oleandr. \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: sob čer 11, 2016 8:50 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Gamina píše:
Hmmm, škoda \":-)\" Já četla jen pár shrnujících článků a ty vypadaly dobře. Samozřejmě jsem si nemyslela, že bys měla zájem o cestu do Mexika, ale někde jsem to viděla i jako doplněk stravy.

Zkouším koukat co by tak bylo vhodné na rakovinu mimo jiné i proto, že si říkám, že pokud ji někdy budu mít, tak chci už ve chvíli diagnózy vědět, co mám dělat.

Zatím mi z toho vychází jako jistý maximálně tak oleandr. \":-)\"

Zrovna dneska jsem psala sz pani Irene, ktera tady psala, ze se oleandrem vylecila, ale abych byla uprimna, mam z toho zatim dost bobky, protoze jsem o tom jinak zatim neslysela a nevim, jestli do toho mam jit a nebo ne. Nerada bych se sama otravila. A vi se o vice pripadech uzdraveni tim oleandrem ....krome pani Ireny?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: sob čer 11, 2016 9:35 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: čtv dub 15, 2010 6:46 pm
Příspěvky: 73
Bydliště: Jižní Morava, 30 km od Brna
miram píše:
No cte se to sice moc dobre, jenze do Mexika ja se lecit rozhodne nepojedu a jinak nemuzu najit na internetu vubec zadne svedectvi o tom, ze by to tak super fungovalo a vylecilo to nekomu rakovinu.
V kazdem pripade ti dekuji za informaci.

Ahoj Miram,
na internetu svědectví o protkolu s CsCl najdeš. Psal jsem ho někdy vloni do fóra U pramene, chtělo to jen víc hledat. Dal jsem tomu název Další rakovina v čudu \":D\"
Při léčbě rakovin prsu u žen používám i dřevěnou tužku a funguje výborně......
Držím Ti palce,
Batles


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: sob čer 11, 2016 9:48 pm 
Offline

Registrován: pát led 29, 2016 11:42 am
Příspěvky: 297
miriam píše:
Zrovna dneska jsem psala sz pani Irene, ktera tady psala, ze se oleandrem vylecila, ale abych byla uprimna, mam z toho zatim dost bobky, protoze jsem o tom jinak zatim neslysela a nevim, jestli do toho mam jit a nebo ne. Nerada bych se sama otravila. A vi se o vice pripadech uzdraveni tim oleandrem ....krome pani Ireny?

Mě nenapadlo, že bych se toho měla bát - spíš uvažuju o té vysoké ceně extraktu \":-)\" Ale to je asi proto, že aktuálně nemám důvod to brát.

Našla jsem toho hodně, ale ty asi hledáš něco o odvaru a ne o extraktech? Teď je v USA ve schvalovacím procesu lék založený na oleandru - v podstatě umělá verze účinné látky. Takže co se týče funkčnosti, jsem dost přesvědčená o tom, že by mi to pomohlo v případě, že bych nějakou tu rakovinu dostala. Při vaření extraktu bych si asi dala zvlášť pozor na to, aby nikde nezůstala stopa po čerstvém oleandru (aby trocha nevytekla ze stonku apod.). Paní Irena si dělala vlastní extrakt? Pokud ano, tak je jasné, že se tím neotrávila, a zeptala bych se jí, jak dlouho to vařila a co mám čekat za chuť, až to budu pít. Nic víc mě k tomu nenapadá \":-)\"

Tady je trocha informací o historii použití oleandru: http://www.cancerdefeated.com/newslette ... Years.html

Za sebe bych to vzhledem k době, po kterou se to ve světě užívá, považovala při správné přípravě za bezpečnější, než je většina nemocničních procedur \":-)\"

Ještě k té soli cesia - našla jsem třeba toto, je tam i přehled studií a historických použití. http://www.cancerdefeated.com/newslette ... Years.html
A tady jsou konkrétní informace o jednom vyléčení z rakoviny včetně dávkování a doplňků stravy.

Googlím vždycky "success stories cancer" + k tomu název přípravku.

Jak na to tak koukám, tak si možná časem koupím kapsle s cesiem. Stojí kolem $70 za 100 kapslí. V případě, že bychom já nebo někdo z rodiny dostali rakovinu, tak bychom se taky nemuseli dočkat toho, že by to dorazilo (existují extra rychlé rakoviny...). Navíc by to mělo jít brát i preventivně, podobně jako oleandr?


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: sob čer 11, 2016 10:27 pm 
Offline

Registrován: pát led 29, 2016 11:42 am
Příspěvky: 297
Batles píše:
Ahoj Miram,
na internetu svědectví o protkolu s CsCl najdeš. Psal jsem ho někdy vloni do fóra U pramene, chtělo to jen víc hledat. Dal jsem tomu název Další rakovina v čudu \":D\"
Při léčbě rakovin prsu u žen používám i dřevěnou tužku a funguje výborně......
Držím Ti palce,
Batles

Díky za info - ve vlákně, o kterém se zmiňuješ, jsem našla zajímavé video mimo jiné o léčbě rakoviny. Ještě ho nemám dokoukané, ale stejně sem dám odkaz: https://www.youtube.com/watch?v=juR98YOntko \":-)\"

Mým cílem je mít dost informací o rakovině tak, abych ji nebrala jako nějakou dramatickou hrůzu, ale prostě jako něco, co dokážu relativně snadno vyřešit. Bez tradičních medicínských "léčebných" postupů, které jsou neuvěřitelně poškozující. Doktoři hodně využívají toho, že se jim povede vyděsit pacienta, a pak si s ním často můžou dělat co chtějí. Sama jsem byla hrozně vyděšená před půl rokem, když jsem zjistila, že mi "něco" je, a několik týdnů mě dost poháněl strach a špatně se mi přemýšlelo. Takže si to nechci zopakovat v případě jiných civilizačních chorob \":-)\"


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: sob čer 11, 2016 11:13 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Batles píše:
Ahoj Miram,
na internetu svědectví o protkolu s CsCl najdeš. Psal jsem ho někdy vloni do fóra U pramene, chtělo to jen víc hledat. Dal jsem tomu název Další rakovina v čudu \":D\"
Při léčbě rakovin prsu u žen používám i dřevěnou tužku a funguje výborně......
Držím Ti palce,
Batles

Ahoj Batles,
Rozhodne se na to CsCl na foru U pramene podivam, to me skutecne moc zajima. A ze pri lecbe rakovin prsu pouzivas i drevenou tuzku? Tak to me nejde nejak do hlavy, co s tou tuzkou tak asi muzes provadet, tedy krome toho, ze neco napises a nebo nacmaras (nakreslis)? No to se tady ale asi tezko dozvim, to je me jasne. Ale uvitala bych, kdyby me nekdo uzdravil drevenou tuzkou, to jo! To by byla parada!
Diky moc! M.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: sob čer 11, 2016 11:23 pm 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Gamina píše:
Mě nenapadlo, že bych se toho měla bát - spíš uvažuju o té vysoké ceně extraktu \":-)\" Ale to je asi proto, že aktuálně nemám důvod to brát.

Našla jsem toho hodně, ale ty asi hledáš něco o odvaru a ne o extraktech? Teď je v USA ve schvalovacím procesu lék založený na oleandru - v podstatě umělá verze účinné látky. Takže co se týče funkčnosti, jsem dost přesvědčená o tom, že by mi to pomohlo v případě, že bych nějakou tu rakovinu dostala. Při vaření extraktu bych si asi dala zvlášť pozor na to, aby nikde nezůstala stopa po čerstvém oleandru (aby trocha nevytekla ze stonku apod.). Paní Irena si dělala vlastní extrakt? Pokud ano, tak je jasné, že se tím neotrávila, a zeptala bych se jí, jak dlouho to vařila a co mám čekat za chuť, až to budu pít. Nic víc mě k tomu nenapadá \":-)\"

Tady je trocha informací o historii použití oleandru: http://www.cancerdefeated.com/newslette ... Years.html

Za sebe bych to vzhledem k době, po kterou se to ve světě užívá, považovala při správné přípravě za bezpečnější, než je většina nemocničních procedur \":-)\"

Ještě k té soli cesia - našla jsem třeba toto, je tam i přehled studií a historických použití. http://www.cancerdefeated.com/newslette ... Years.html
A tady jsou konkrétní informace o jednom vyléčení z rakoviny včetně dávkování a doplňků stravy.

Googlím vždycky "success stories cancer" + k tomu název přípravku.

Jak na to tak koukám, tak si možná časem koupím kapsle s cesiem. Stojí kolem $70 za 100 kapslí. V případě, že bychom já nebo někdo z rodiny dostali rakovinu, tak bychom se taky nemuseli dočkat toho, že by to dorazilo (existují extra rychlé rakoviny...). Navíc by to mělo jít brát i preventivně, podobně jako oleandr?

Ja jsem ani netusila, ze se nejaky extrakt z oleandru prodava, myslela jsem si, ze se to pouze vari doma.
Proto jsem napsala, ze se nechci otravit.
Ja jsem videla cesium kapsle i za $500, zacina se s tim pekne kseftovat.
Mrknu se na to co jsi mi poslala, diky!


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: sob čer 11, 2016 11:35 pm 
Offline

Registrován: pát led 29, 2016 11:42 am
Příspěvky: 297
miram píše:
Ja jsem ani netusila, ze se nejaky extrakt z oleandru prodava, myslela jsem si, ze se to pouze vari doma.
Proto jsem napsala, ze se nechci otravit.
Ja jsem videla cesium kapsle i za $500, zacina se s tim pekne kseftovat.
Mrknu se na to co jsi mi poslala, diky!

Viděla jsem extrakt z oleandru někde v českém eshopu za cca 5000 nebo 10000 Kč dávku max. na pár týdnů, pokud si dobře pamatuju, ale teď to vypadá, že už není v prodeji :-/

Ale dohledala jsem, že jsem ti v dubnu psala v tomto vlákně odkaz na web, kde jsou informace o zdrojích extraktu z oleandru. http://www.indiadivine.org/content/topi ... -oleander/ Tedy ne že by tam bylo něco moc užitečného, ale aspoň jsou tam názvy některých těch extraktů.

Upraveno: Našla jsem třeba tyto extrakty, některé jsou s oleandrem nebo v kombinaci: http://www.sutherlandiaopc.com/order.htm


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: ned čer 12, 2016 1:23 am 
Offline

Registrován: pon úno 10, 2014 7:37 pm
Příspěvky: 857
Gamina píše:
Viděla jsem extrakt z oleandru někde v českém eshopu za cca 5000 nebo 10000 Kč dávku max. na pár týdnů, pokud si dobře pamatuju, ale teď to vypadá, že už není v prodeji :-/

Ale dohledala jsem, že jsem ti v dubnu psala v tomto vlákně odkaz na web, kde jsou informace o zdrojích extraktu z oleandru. http://www.indiadivine.org/content/topi ... -oleander/ Tedy ne že by tam bylo něco moc užitečného, ale aspoň jsou tam názvy některých těch extraktů.

Upraveno: Našla jsem třeba tyto extrakty, některé jsou s oleandrem nebo v kombinaci: http://www.sutherlandiaopc.com/order.htm

To mi tedy nejak uslo, ja kdyz jsem si precetla, ze se pani Irena uzdravila tou uvarenou omackou z oleandru, zacala jsem se zajimat prave o to.


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: Re: Rakovina prsu
PříspěvekNapsal: ned čer 12, 2016 8:15 am 
Offline

Registrován: čtv zář 08, 2011 9:46 am
Příspěvky: 259
miram píše:
Zrovna dneska jsem psala sz pani Irene, ktera tady psala, ze se oleandrem vylecila, ale abych byla uprimna, mam z toho zatim dost bobky, protoze jsem o tom jinak zatim neslysela a nevim, jestli do toho mam jit a nebo ne. Nerada bych se sama otravila. A vi se o vice pripadech uzdraveni tim oleandrem ....krome pani Ireny?

Zkuste kontaktovat z těchto stránek http://www.drbylinka.cz/ od nich mám ten recept a oni se zabývají alternativním léčení rakoviny. Nevím jestli můžete telefonicky, když nebydlíte v Čechách ale mají tam email. Já jsem s tím pánem mluvila po telefonu a mají opravdu dobré výsledky http://www.drbylinka.cz/encyklopedie/sutherlandia-frutescens-et-nerium-oleander-extrakt/
A ten oleandr jsem vařila já. Otrávit se nelze neboť se ten jed vypaří při vaření, jen je potřeba dodržet dobu varu, vaří se to i bez oleandru, takže i kdyby tam po tom prvním vaření něco zbylo, tak se to vyvaří při tom druhém vaření. Nebojte se toho, ušetříte peníze. Ještě připomínka, výsledná tinktura je potřeba dobře přecedit, aby byla čirá, jinak může být průjem. Kdyby jste ještě něco chtěla vědět, tak se ozvěte


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 515 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 35  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz