Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 11:14 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 90 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: pon čer 14, 2010 5:59 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
L.L. píše:
Dobrý den pane Zajíčku,
měla bych také zájem o Vámi nabízený kurz, většinu dní v měsíci jsem na vita stravě, ale potřebuji si ujasnit co, kdy a s čím jíst, aby mi nic nechybělo... Problémem jsou finance, ale zaměstnavatel poskytuje peníze z FKSP, což by pro mě bylo skvělé řešení. Proto se Vás chci zeptat, zda uvažujete i o této možnosti financování!
Velice děkuji za odpověď a přeji hezký den.
Lucie

Zatím celou věc takto do detailu promyšlenou nemám, vzniká to dost chaoticky a při neuvěřitelném nedostatku času i financí, vzhledem k bordelu, který momentálně v této zemi panuje a odborníci tomu říkají krize. Já tomu říkám bordel, protože normální člověk ten soubor hovadin, kterými nás zásobují, jinak nazvat asi nemůže. Pomalu se začíná uplatňovat starý osvědčený postup „chléb a hry“, což vždy zabere a debilové na to slyší. Tak uvidíme, co se z toho vyklube a snad se mě celý projekt podaří v dohledné době dokončit.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Kurz
PříspěvekNapsal: sob čer 19, 2010 2:12 pm 
Offline

Registrován: stř čer 16, 2010 9:48 pm
Příspěvky: 43
Ak bude takáto možnosť, mám záujem. Držím prsty, aby sa to podarilo zrealizovať.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon zář 20, 2010 7:39 am 
Offline

Registrován: pon zář 20, 2010 7:32 am
Příspěvky: 10
Zdravím, jako student se zdravotním zaměřením bych měl o daný kurz zájem. Kaapik


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon zář 20, 2010 8:40 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Kaapik píše:
Zdravím, jako student se zdravotním zaměřením bych měl o daný kurz zájem. Kaapik

Ještě budete muset chvilku vydržet, jde to vše mnohem pomaleji, než jsem předpokládal.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon zář 20, 2010 9:40 pm 
Offline

Registrován: sob zář 04, 2010 10:18 am
Příspěvky: 18
Také mám o kurz zájem. Doufám, že se Vám ho povede uskutečnit.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: ned led 09, 2011 1:24 pm 
Offline

Registrován: sob led 08, 2011 10:19 pm
Příspěvky: 10
Zdravím pana Jardu a také bych měla zájem o kurz. Nedozvěděla jsem se, zda-li už běží či nikoliv. Vhodný by pro mě byl termín na jaře \":-)\" S pozdravem Olča


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: ned led 09, 2011 9:38 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
jindra131 píše:
Zdravím pana Jardu a také bych měla zájem o kurz. Nedozvěděla jsem se, zda-li už běží či nikoliv. Vhodný by pro mě byl termín na jaře \":-)\" S pozdravem Olča

Dosud neběží, ale je možné, že to do té doby stihnu, ovšem nic slibovat nechci, vždy se celá věc nějak zkomplikuje, třeba jenom prodej pozemků se z předpokládaných dvou měsíců protáhl na jeden a půl roku.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte led 11, 2011 10:19 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř dub 28, 2010 9:48 am
Příspěvky: 439
Jarda píše:
Dosud neběží, ale je možné, že to do té doby stihnu, ovšem nic slibovat nechci, vždy se celá věc nějak zkomplikuje, třeba jenom prodej pozemků se z předpokládaných dvou měsíců protáhl na jeden a půl roku.

To by bylo skvělé. Čím dál tím víc vidím, jak je třeba ucelený pohled a ne jen shánět informace a zkoušet jedno po druhém.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte led 11, 2011 10:31 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Beladona píše:
To by bylo skvělé. Čím dál tím víc vidím, jak je třeba ucelený pohled a ne jen shánět informace a zkoušet jedno po druhém.

Určitě je lepší si celou věc v praxi osahat, ale holt musíte ještě vydržet.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte led 25, 2011 9:47 pm 
Offline

Registrován: pon led 24, 2011 11:29 pm
Příspěvky: 15
Pane Jardo, probíhají ještě kurzy ? Jaká byla obsazenost ? Děkuji
Michaela


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte led 25, 2011 10:54 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
misinkass píše:
Pane Jardo, probíhají ještě kurzy ? Jaká byla obsazenost ? Děkuji
Michaela

Kurzy zatím stále neběží, je o ně celkem velký zájem, ale já je nepořádám, protože stavební činnost se mě dost zasekla a nemám dokončené prostory, nicméně se na tom dělá a snad se mě to povede dokončit.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte led 25, 2011 11:06 pm 
Offline

Registrován: pon led 24, 2011 11:29 pm
Příspěvky: 15
Jarda píše:
Kurzy zatím stále neběží, je o ně celkem velký zájem, ale já je nepořádám, protože stavební činnost se mě dost zasekla a nemám dokončené prostory, nicméně se na tom dělá a snad se mě to povede dokončit.

Tak máte alespoň průzkum trhu hotový \":)\"


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř led 26, 2011 10:14 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
misinkass píše:
Tak máte alespoň průzkum trhu hotový \":)\"

Tak průzkum byl zpočátku i cílem, ale pak se to zaseklo na jednání úřady, což je vždy naprosto nevyzpytatelný problém a v naší zemi je bohužel úředník největší škodná.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: ned úno 20, 2011 5:23 pm 
Dobrý den pane Jardo,
přeji Vám hodně zdaru a úspěchu v zařizování kurzů a přednášek. Opravdu Vám fandím a je třeba takových to lidí mnohem více a to zvláště v profesionální lékařské brandži. Jsem student urgentní medicíny v Olomouci a snažím se hledat, však marně přednášky, semináře nebo kurzy v Ostravě nebo Olomouci zaměřené právě na zdravou výživu, která by se nesla takovým duchem, jako přednášel např. Dr. Norman Walker. Což je podle mne, nebo u mě osobnost světového formátu. Bohužel musím říct že ačkoliv mám již celkem slušně dost knih proštudovaných co se týče jídla, stále jsem stím s uvedením do praxe poněkud dost zmatený. Snížila se mi hmotnost o 10kilo a jsem z toho poněkud nesvůj, že jsem se musel zpět vrátit k masu a dalším zvyklostem. Rád bych se s Vámi i poradil, pokud by jste měl zájem, nebo dal mi radu. Jak jsem řekl jsem student a jako každý správný student který se dobře učí je studentem chudým \":)\". Proto mám poněkud problém si rozpočítat peníze tak, aby mi vycházeli na zdravou stravu - zelenina, ovoce, ořechy, olivový olej apod. Jelikož podle mého názoru je to věc mnohem dražší než "běžná strava", která mě výjde mnohem levněji. Na jídlo mám cca 80/den a 600/týden, což jsou finance, do kterých musím zahrnout vše. Od kupování vody, po všelijakou stravu. Je možné tyto peníze rozpočítat tak, abych měl rovnovážnou vydatnou stravu a nemusel používat stravu vařenou, maso a další "zdravé školní jídlo" ?


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: ned úno 20, 2011 5:51 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Tomáš A. píše:
Dobrý den pane Jardo,
přeji Vám hodně zdaru a úspěchu v zařizování kurzů a přednášek. Opravdu Vám fandím a je třeba takových to lidí mnohem více a to zvláště v profesionální lékařské brandži. Jsem student urgentní medicíny v Olomouci a snažím se hledat, však marně přednášky, semináře nebo kurzy v Ostravě nebo Olomouci zaměřené právě na zdravou výživu, která by se nesla takovým duchem, jako přednášel např. Dr. Norman Walker. Což je podle mne, nebo u mě osobnost světového formátu. Bohužel musím říct že ačkoliv mám již celkem slušně dost knih proštudovaných co se týče jídla, stále jsem stím s uvedením do praxe poněkud dost zmatený. Snížila se mi hmotnost o 10kilo a jsem z toho poněkud nesvůj, že jsem se musel zpět vrátit k masu a dalším zvyklostem. Rád bych se s Vámi i poradil, pokud by jste měl zájem, nebo dal mi radu. Jak jsem řekl jsem student a jako každý správný student který se dobře učí je studentem chudým \":)\". Proto mám poněkud problém si rozpočítat peníze tak, aby mi vycházeli na zdravou stravu - zelenina, ovoce, ořechy, olivový olej apod. Jelikož podle mého názoru je to věc mnohem dražší než "běžná strava", která mě výjde mnohem levněji. Na jídlo mám cca 80/den a 600/týden, což jsou finance, do kterých musím zahrnout vše. Od kupování vody, po všelijakou stravu. Je možné tyto peníze rozpočítat tak, abych měl rovnovážnou vydatnou stravu a nemusel používat stravu vařenou, maso a další "zdravé školní jídlo" ?

Pokud se týká té sumy na den, ta je opravdu docela nízká, ale osobně se domnívám, že to možné je. Nicméně by jste zase musel kupovat zboží buď v akci, nebo ve velkém a pak ho vhodně skladovat, což třeba u olejů ořechů a semínek není problém a dá se opravdu nakoupit za pár korun. Ono ani to normální jídlo, za tuto sumu, nebude zrovna vrcholem gurmánského zážitku a o výživné hodnotě ani nemluvě. Také se nedomnívám, že by vyšla zdravá strava celkově dráž, dokonce se domnívám, že vyjde levněji a asi jde pouze o zkušenosti, které ovšem je potřeba získat v každém oboru.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Fórum je zamknuté Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 90 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz