Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát dub 19, 2024 9:52 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1034 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 69  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: úte lis 17, 2020 11:08 pm 
Offline

Registrován: pát úno 14, 2014 9:11 pm
Příspěvky: 188
https://www.kingray.sk/a/ako-covid-19-z ... -tele-deje

_________________
Není šedivých dnů. To jsou jen unavené oči, které nechtějí vidět jejich svátečnost. Werich


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: stř lis 18, 2020 11:30 am 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
[b:3mwtoqy7]CORONA je dielom satanistov..........
Biden je satanista.[/b:3mwtoqy7]

Dôkazy v tomto 44 sekundovom videu

https://www.mojevideo.sk/video/338ef/na ... e_nie.html

dôkaz k číslu vo videu :

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Naposledy upravil Xrazovy_nick dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
uact=5\">https://www.google.sk/search?source=hp& ... CAY&uact=5 Pre ateistov : Prečo by existovali satanisti vo vysokých vládnych kruhoch, keď podľa vašej tupej logiky neexistuje Boh ? ..."


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: stř lis 18, 2020 11:36 am 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
Martin_mo píše:
Pro všechny konspiratory, zde na fóru s politickou nebo náboženskou teorií o spiknutí chci napsat že je mi jedno odkud vir pochází. Jsem již devět dní na doma na lůžku s koronavirem . Není to chřipka a nástup nemoci byl velmi rychlý, teplota 42 a zimnice. Nakazil jsem se v práci zřejmě od mladší ho kolegy který se nepřiznal že měl horečky 40 . On je už v pohodě, žije sám a jeho jídelníček škoda mluvit a péče o zdraví a tělo je zanedbatelná. Je mi 48 let vyléčeni je zatím v nedohlednu, i když se mi udělá lépe a cítim se cely den dobře druhý den je to zpět a celý den prosím mam záchvaty kašle a z každého nadechnutí je horor.. je To jako kdybyste dýchali jehlice. Navíc šílené bolesti hlavy a svalů. Ale pocit je jako kdyby do vaší tkáně někdo vrážel mikrojehlicky. Bylinkové čaje fungují jen do té doby než se vám udělá zle a pak celý den ztravite nad mísou. WC. Buď to horem nebo dolem. Tělo se pročistí ale nemoc se nezlepšuje. Jediné co funguje jsou obrovské množství vitamínu c z drogerie dm do džusu, pokud to spolknu tak i kysané zelí, dále jsem pil chininovy odvar na ředění krve, ale už to nedávám, tak beru aspirin 1/2 dvakrát denně, vstřídám 1x koldrex a1x Ibalgin, což mi umožňuje se alespoň vyspat a daří se mi udržet teploty pod 38.. Moje imunita už je na pokraji sil a vyčerpání kapacity, A to jsem nenarodil 3 roky, Pokud se to zlepší budu rád. Modlím se každý den aby to bylo lepší.
Věřte mi že pokud někdo onemocní podruhé nemoc nezvládne bez následků..

.... Si jediný z tohto fóra, čo sem nabehol s tým, že pozná X ľudí, ktorí boli ÚPLNE ZDRAVÍ, a zrazu umreli na covid, a jediný, ktorý tu na fóre píše, že "umiera" na covid, a to vo veku pred 50-tkou... Nejak to "smrdí"......

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: stř lis 18, 2020 12:18 pm 
Offline

Registrován: pát úno 14, 2014 9:11 pm
Příspěvky: 188
Martin mo: nečítali ste čo som tu dávala o lyzîne. Pijete kávu?

_________________
Není šedivých dnů. To jsou jen unavené oči, které nechtějí vidět jejich svátečnost. Werich


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: stř lis 18, 2020 1:10 pm 
Xrazovy_nick píše:
.... Si jediný z tohto fóra, čo sem nabehol s tým, že pozná X ľudí, ktorí boli ÚPLNE ZDRAVÍ, a zrazu umreli na covid, a jediný, ktorý tu na fóre píše, že "umiera" na covid, a to vo veku pred 50-tkou... Nejak to "smrdí"......

Budu na Vás reagovat, ale pouze jednou, pak Vás budu ignorovat.
Nepřeji si abyste mi tykal. Neznám Vás a nevím kolik Vám je let. K těm úmrtím: jedno je bratranec mého vedoucího , je z Prahy a zemřel odpoledne co si šel lehnou, že je unavený (měl jen cukrovku). Druhý případ o kterém vím je maminka mojí kamarádky, zemřela druhý den po testech na covid. Jinak Vážený pane pokud si myslíte, že všichni včetně mě o koronaviru lžou tak se podívejte do zrcadla a možná uvidíte to co tu smrdí. Nejsem to ani já ani ty stovky lidí na internetu co popisují horší průběh. Mám 2 děti a manželku a všichni musíme být v bytě 2:1, nevím jak popsat tu depresi a bezmocnost.
Naštěstí jsem měl to štěstí, že mám ochotnou a hodnou ženu, děti občas zlobí, ale chápou můj stav. Jinak manželka i děti jsou bez příznaků, jaky kdyby jim nic nebylo.
Omlouvám se za původní text, psal jsem ho z telefonu a byl jsem dost unavený.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: stř lis 18, 2020 2:13 pm 
Offline

Registrován: pát zář 22, 2017 12:12 am
Příspěvky: 71
Martin_mo píše:
Pro všechny konspiratory, zde na fóru s politickou nebo náboženskou teorií o spiknutí chci napsat že je mi jedno odkud vir pochází. Jsem již devět dní na doma na lůžku s koronavirem . Není to chřipka a nástup nemoci byl velmi rychlý, teplota 42 a zimnice. Nakazil jsem se v práci zřejmě od mladší ho kolegy který se nepřiznal že měl horečky 40 . On je už v pohodě, žije sám a jeho jídelníček škoda mluvit a péče o zdraví a tělo je zanedbatelná. Je mi 48 let vyléčeni je zatím v nedohlednu, i když se mi udělá lépe a cítim se cely den dobře druhý den je to zpět a celý den prosím mam záchvaty kašle a z každého nadechnutí je horor.. je To jako kdybyste dýchali jehlice. Navíc šílené bolesti hlavy a svalů. Ale pocit je jako kdyby do vaší tkáně někdo vrážel mikrojehlicky. Bylinkové čaje fungují jen do té doby než se vám udělá zle a pak celý den ztravite nad mísou. WC. Buď to horem nebo dolem. Tělo se pročistí ale nemoc se nezlepšuje. Jediné co funguje jsou obrovské množství vitamínu c z drogerie dm do džusu, pokud to spolknu tak i kysané zelí, dále jsem pil chininovy odvar na ředění krve, ale už to nedávám, tak beru aspirin 1/2 dvakrát denně, vstřídám 1x koldrex a1x Ibalgin, což mi umožňuje se alespoň vyspat a daří se mi udržet teploty pod 38.. Moje imunita už je na pokraji sil a vyčerpání kapacity, A to jsem nenarodil 3 roky, Pokud se to zlepší budu rád. Modlím se každý den aby to bylo lepší.
Věřte mi že pokud někdo onemocní podruhé nemoc nezvládne bez následků..

Ano s koronavirem, který jak všichni víme může být diagnostikován i zdravím lidem, kteří ani nemají žádné příznaky. To že jste si udělal zrovna touto dobou nějaký test a vyšel vám jakýsi pozitivní výsledek vůbec přece nemusí znamenat, že vaše všechny aktuální zdravotní "problémy" jsou dílem koronaviru... Omlouvám se a určitě nechci vaše problémy vůbec bagatelizovat, ale přijde mi že si toto neuvědomuje spousta lidí, zvláště pak ti, kteří dávají svědectví o tom, jak těžký měli průběh... Můžete mít klidně dalších 50 zdravotních problémů, ale na ty vám holt test nikdo nedělal...


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: stř lis 18, 2020 2:57 pm 
[quote="Martin_mo":1jlb6h10]Pro všechny konspiratory, zde na fóru s politickou nebo náboženskou teorií o spiknutí chci napsat že je mi jedno odkud vir pochází. Jsem již devět dní na doma na lůžku s koronavirem . Není to chřipka a nástup nemoci byl velmi rychlý, teplota 42 a zimnice. Nakazil jsem se v práci zřejmě od mladší ho kolegy který se nepřiznal že měl horečky 40 . On je už v pohodě, žije sám a jeho jídelníček škoda mluvit a péče o zdraví a tělo je zanedbatelná. Je mi 48 let vyléčeni je zatím v nedohlednu, i když se mi udělá lépe a cítim se cely den dobře druhý den je to zpět a celý den prosím mam záchvaty kašle a z každého nadechnutí je horor.. je To jako kdybyste dýchali jehlice. Navíc šílené bolesti hlavy a svalů. Ale pocit je jako kdyby do vaší tkáně někdo vrážel mikrojehlicky. Bylinkové čaje fungují jen do té doby než se vám udělá zle a pak celý den ztravite nad mísou. WC. Buď to horem nebo dolem. Tělo se pročistí ale nemoc se nezlepšuje. Jediné co funguje jsou obrovské množství vitamínu c z drogerie dm do džusu, pokud to spolknu tak i kysané zelí, dále jsem pil chininovy odvar na ředění krve, ale už to nedávám, tak beru aspirin 1/2 dvakrát denně, vstřídám 1x koldrex a1x Ibalgin, což mi umožňuje se alespoň vyspat a daří se mi udržet teploty pod 38.. Moje imunita už je na pokraji sil a vyčerpání kapacity, A to jsem nenarodil 3 roky, Pokud se to zlepší budu rád. Modlím se každý den aby to bylo lepší.
Věřte mi že pokud někdo onemocní podruhé nemoc nezvládne bez následků..[/quote:1jlb6h10]
Dobrý den,
dnes již mohu napsat, že je mi lépe druhý den již nemám teploty (asi mě vyslyšel pán bůh \":)\", přestal jsem proto brát koldrex a ibalgin. Zdravotní stav se stabilizoval a houpačka se již nekoná (stav dobře - zle). Včera jsem začal jíst ovoce (banány, jablka, pomeranče), normální stravu také, ale velmi opatrně.
Záchvaty kašle a problém s nadechnutím přetrvává jen pokud stojím, nebo sedím (ale jsou mnohem mírnější). V leže se to dá celkem zvládnout . Neustále vykašlávám hlenovité hnědé husté kusy.
Z mých zkušeností muhu napsat , že v prvních dnech nemoci celkem slušně pomáhal bylinkový čaj, jak jsem jež psal dříve s chininem. Cpal jsem do sebe všechny možné vitamíny (Vitamín C, selen, Jód, zinek, rybí olej, dmso, křemelinu) včetně minerálek (Vincentku, Bílinskou jaterní), doplňky na imunitu (hlívu s rakytníkem, i mletou Lesklokorku). Horečky neustále , ale přidával se problém s dýcháním a kašlem. Na ten kašel jsem zkusil bromexin 7,5mg/1ml, ale bez úspěchu (spíš to bylo ještě horší). Pak asi po třech dnech se tělo vzbouřilo a já nevěděl jestli budu zvracet, nebo trůnit. Musel jsem všechno přerušit. Přestal jsem jíst a jenom jsem pil minerálky, bral ibalgin a Coldrex a ovocný džus s vitamínem C v dávkách 3x denně 10 odměrek (á 120g) z balení cca 1200 gramů, celkem tedy skoro čtyři gramy. Vždy po tom céčku se mi ulevilo od kašle. Navíc jsem později přidal 1/2 acylpyrinu do minerálky na lžičku. Problém je, že se mi udělal na rukou silný exém (občas jím trpím), zřejmě velkým překyselením i v souvislosti s nemocí. Dále mi pomáhá (snad) voda z generátoru H2 koupeného před časem pro odvedení volných radikálů z těla.

Jinak hledám souvislosti - proč zrovna já mám takový průběh nemoci. Je dobré možná zmínit, že před 2 měsíci jsem byl na preventivní prohlídce ze zaměstnání a bohužel mi byla vnucena Tetanovka, doktorka byla neoblomná. Jinak všechna vyšetření zněla zcela zdráv, tlak, EKG, cukr,

Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: stř lis 18, 2020 3:23 pm 
Yushihara píše:
Ano s koronavirem, který jak všichni víme může být diagnostikován i zdravím lidem, kteří ani nemají žádné příznaky. To že jste si udělal zrovna touto dobou nějaký test a vyšel vám jakýsi pozitivní výsledek vůbec přece nemusí znamenat, že vaše všechny aktuální zdravotní "problémy" jsou dílem koronaviru... Omlouvám se a určitě nechci vaše problémy vůbec bagatelizovat, ale přijde mi že si toto neuvědomuje spousta lidí. Můžete mít klidně dalších 50 zdravotních problémů, ale na ty vám holt test nikdo nedělal...

Nevím o tom, že bych měl závažnější zdravotní problémy, před dvema měsíci jsem byl na kompletní zdravotní prohlídce. Brali mi krev, dělali mi EKG a další vyšetření nutné pro výkon mojí profese.
Navíc jsem byl na konci října v dost velké fyzické zátěži (kácení stromů na chalupě) a i v práci se dost pohybuji. Strava dobrá vyvážená - jím prakticky všechno. Dělám si očisty jater a střev. Ovoce, zelenina , minerálky, víno, někdy i pivo (piju jenom nepasterizované) občas i bylinkové likéry. Stresy zvládám dobře. Osobní život v pořádku, sexuální život také. Prakticky jsem šťastný člověk . Chodím do přírody, jezdíme na chalupu, do lesa na houby. Chřipky a nachlazení většinou zvládnu do dvou max. tří dnů, na rýmu netrpím, žádné alergie, občas mám ekzém , ale ten nejspíš souvisí s reakcí mojí kůže na oleje a maziva, která máme v práci. Pracuji v potravinářství a často střídám teplo - zima, když se pohybuji z chlazených prostor do teplých, navíc vysoká vlhkost , extrém je v létě. V práci je velmi agresivní prostředí co se týče bakteriální zátěže (odpady z výroby, bakterie z chlazení, spory plísní ve výparníkách chlazení atd.), takže si myslým že mi imunita funguje.

Svůj příspěvek jsem napsal proto, že jsem to nečekal a myslel jsem, že to bude v pohodě a ono není. Proto neexistuje 100% návod jek nemoc zvládnout.
Jen doporučení, nepodceňujte to u každého to bude jiné, nebo to ani nepoznáte, že jste nemoc prodělali.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: stř lis 18, 2020 3:30 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 17, 2014 9:54 pm
Příspěvky: 242
Martin_mo píše:
Pro všechny konspiratory, zde na fóru s politickou nebo náboženskou teorií o spiknutí chci napsat že je mi jedno odkud vir pochází. Jsem již devět dní na doma na lůžku s koronavirem . Není to chřipka a nástup nemoci byl velmi rychlý, teplota 42 a zimnice. Nakazil jsem se v práci zřejmě od mladší ho kolegy který se nepřiznal že měl horečky 40 . On je už v pohodě, žije sám a jeho jídelníček škoda mluvit a péče o zdraví a tělo je zanedbatelná. Je mi 48 let vyléčeni je zatím v nedohlednu, i když se mi udělá lépe a cítim se cely den dobře druhý den je to zpět a celý den prosím mam záchvaty kašle a z každého nadechnutí je horor.. je To jako kdybyste dýchali jehlice. Navíc šílené bolesti hlavy a svalů. Ale pocit je jako kdyby do vaší tkáně někdo vrážel mikrojehlicky. Bylinkové čaje fungují jen do té doby než se vám udělá zle a pak celý den ztravite nad mísou. WC. Buď to horem nebo dolem. Tělo se pročistí ale nemoc se nezlepšuje. Jediné co funguje jsou obrovské množství vitamínu c z drogerie dm do džusu, pokud to spolknu tak i kysané zelí, dále jsem pil chininovy odvar na ředění krve, ale už to nedávám, tak beru aspirin 1/2 dvakrát denně, vstřídám 1x koldrex a1x Ibalgin, což mi umožňuje se alespoň vyspat a daří se mi udržet teploty pod 38.. Moje imunita už je na pokraji sil a vyčerpání kapacity, A to jsem nenarodil 3 roky, Pokud se to zlepší budu rád. Modlím se každý den aby to bylo lepší.
Věřte mi že pokud někdo onemocní podruhé nemoc nezvládne bez následků..

mam blizkeho kamarada ktery prosel tim stejnym - popisoval mi to velmi presne, podrobne a stejne. naprosto mu duveruji...
nasadil rybi tuk, aspirin, vitaminy a kurkumovo-zazvorovy caj. je vcelku jedno jestli je to cinska chripka nebo jak to nazvete...

_________________
https://www.petr-langr.cz/


Naposledy upravil ash dne stř lis 18, 2020 5:37 pm, celkově upraveno 1

Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: stř lis 18, 2020 4:12 pm 
Offline

Registrován: pát úno 14, 2014 9:11 pm
Příspěvky: 188
Tiez som sa stretla u znamych aj s lahkými aj s riadne tazkými priebehmi. neviem aký zmysel má vyvracať to, taka je realita. Na jednej strane tu mnohí veria že sú za tým rôzne skryté nebezpečné zámery a sucasne veria ze je to nešodná chripočka. Neskodnou chripockou by tí ktorí snaď stoja za tým veľmi vody nezvirili, musi tam byt aj realny zaklad aby sa atmosfera strachu udrzovala. A niekedy aj prilis dobra imunita moze narobit skody. takze by som sa nespoliehala ze vazne priebehy su len u velmi oslabených.

_________________
Není šedivých dnů. To jsou jen unavené oči, které nechtějí vidět jejich svátečnost. Werich


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: stř lis 18, 2020 4:16 pm 
Yushihara píše:
Pokud vás nezajímají konspirace tak nevím co děláte na tomto fóru, jelikož je více než zřejmé, že většinu "alternativních" přístupů k léčení považuje oficiální medicína (tedy i vláda) za šarlatánství(konspiraci), jinak už by dávno místo prášků a odřezávání částí lidského těla doporučovala bylinky(a prášky dost často stejně jen kopírují vlastnosti bylinek, jen nepřirozeně a s vedlejšímy účinky) očisty,půsty, maximální pohyb na čerstvém vzduchu, co nejčistčí vodu, živou přirozenou stravu bohatou na živiny atd atd... Všiml jste si, že by nějaká vláda doporučovala proti koronaviru přístupy zmiňované na těchto stránkách či mnohé další jiné postupy, jak si účinně zvednout obranyschopnost, abychom byli proti (néjen) koronaviru odolnější? Jediné co dělají je že omezují(a to ještě úplně nesmyslně viz. např. omezení pro farmářské trhy venku, ačkoliv v uzavřených marketech se může mačkat lidí kolik chce), zakazují a ruinují běžné lidi, (stejně jako ta oficiální medicína) a hlásají že nás spasí až jakási vakcína další generace... A takhle by se dalo pokračovat dále, ale všechno by to samozřejmě bylo "konspirační"...

Vážený,

Mícháte jablka a hrušky.
Pokud se chcete bavit o politice o tajných spolcích a nesmyslech , vládních nařízeních, které Vám akorát ubírají energii pište na aeronet, zvědavce, hádejte se na seznamu a dalších serverech, kde možná najdete uspokojení. Vaše energie a mysl se tím ještě víc zatemní a budete nenávidět všechny co mají jiný názor. Budete mít pokřivený názor na svět a uvidíte všude jen ty co Vás chtejí zničit (vlády, satanisty, doktory, mimozemšťany apod.)!

Poradím Vám, nesledujte politiku, ani v televizi, nesledujte ani konspirace, běh dějin a života se tím nezmění - to je dáno. Život si cestu najde a lidé také, byly tu už horší systémy, války, mory, chřipky, no smrt a beznaděj. Vidíte a život jde dál. ČLOVĚK přežije, neboť je dokonalý tvor s božím duchem. Najděte si něco co Vás bude dělat šťastným a pomáhejte druhým.

Nebědujte a pokud si chcete koupit zeleninu, zajeďte si na farmu, nebo malému prodejci na vesnici. Do supermarketů nemusíte chodit, jsou i jiné malé obchody třeba COOP, nebo soukromé pekárny, malé řeznictvé i zelinářství. Potraviny Vám i dovezou specializované e-shopy - od farmářů, pekařů, uzenářů- pokud si je objednáte na internetu. Tak nekritizujte vládu , která dělá maximum, jako všechny v evropě, které dělají to samé a snaží se ochránit občany. Pokud by jste zavřel řetězce zničíte potravinářský průmysl, protože oni mají sklady, logistiku , kontrakty - všechno by šlo do ....víte kam. A s nimi výrobci českých potravin. Většina řetězců má totiž z 60 -70% českou produkci. Vezmete dalším lidem práci a pak můžeme dovážet všechno v 2. jakosti z německa, nebo chleba z číny.

Alternativní medicína je po celém světě uznávaná, není to žádná konspirace. Tradiční Čínské, Japonské lidové léčitelství není přeci žádná konspirace.
Milióny knih o bylinách a drogách, které obsahují a z nich vycházející generace lékárníků není žádná konspirace. Navíc je spousta léků (chemických, které jsou neškodné), pokud by nebyl např. Penicilin (plíseň), Acylpyrin (bříza) tak tu možná polovina z nás není.
A o tom je toto fórum. Píšou sem lidé co mají skutečné zdravotní potíže a lidé co jim dokážou pomoci.
Pana Jardy si velmi vážím, ale měl by zasáhnout a nezveřejňovat komenty , které se netýkají zdraví a léčby a mají vyloženě provokativní, konspirativní a politický obsah. Jinak se toto fórum zvrhne v nekontrolovatelné a nenávistné.

NA TOTO FÓRUM POLITIKA A KONSPIRACE NEPATŘÍ.

Děkuji Marek


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: stř lis 18, 2020 4:40 pm 
Xrazovy_nick píše:
Krv spickovo riedi uzemnovanie....Pomocou volnych elektronov. Zatvrdnutu zrazeninu asi neporiesi, ale hutu krv poriesi spickovo.... http://Www.uzemnise.cz (pan Jarda vie, ze nerobim reklamu).
Sam uz vlastnim 3x naramok, 3x podlozku a 1x ponozky.....pre pripad, zeby to nastupilo NWO a zavrelo tovarne tohto typu. Takze aby som mal do zasoby mozno na cely zivot, ked s tym budem setrne zachadzat....

Tak a ještě silný drát a z těch ponožek si přizemnit k hromosvodu, ten je uzemněný na 100% a počkej si na pořádnou letní bouřku, ono tě to pak hezky uzemní. A ponožky prosím namočit. Na hlavu pokud možno plechovou pokličku, nebo alespoň alobalovou čepici proti 5G.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: stř lis 18, 2020 6:49 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
mark_robl25 píše:
Vážený,

Mícháte jablka a hrušky.
Pokud se chcete bavit o politice o tajných spolcích a nesmyslech , vládních nařízeních, které Vám akorát ubírají energii pište na aeronet, zvědavce, hádejte se na seznamu a dalších serverech, kde možná najdete uspokojení. Vaše energie a mysl se tím ještě víc zatemní a budete nenávidět všechny co mají jiný názor. Budete mít pokřivený názor na svět a uvidíte všude jen ty co Vás chtejí zničit (vlády, satanisty, doktory, mimozemšťany apod.)!

Poradím Vám, nesledujte politiku, ani v televizi, nesledujte ani konspirace, běh dějin a života se tím nezmění - to je dáno. Život si cestu najde a lidé také, byly tu už horší systémy, války, mory, chřipky, no smrt a beznaděj. Vidíte a život jde dál. ČLOVĚK přežije, neboť je dokonalý tvor s božím duchem. Najděte si něco co Vás bude dělat šťastným a pomáhejte druhým.

Nebědujte a pokud si chcete koupit zeleninu, zajeďte si na farmu, nebo malému prodejci na vesnici. Do supermarketů nemusíte chodit, jsou i jiné malé obchody třeba COOP, nebo soukromé pekárny, malé řeznictvé i zelinářství. Potraviny Vám i dovezou specializované e-shopy - od farmářů, pekařů, uzenářů- pokud si je objednáte na internetu. Tak nekritizujte vládu , která dělá maximum, jako všechny v evropě, které dělají to samé a snaží se ochránit občany. Pokud by jste zavřel řetězce zničíte potravinářský průmysl, protože oni mají sklady, logistiku , kontrakty - všechno by šlo do ....víte kam. A s nimi výrobci českých potravin. Většina řetězců má totiž z 60 -70% českou produkci. Vezmete dalším lidem práci a pak můžeme dovážet všechno v 2. jakosti z německa, nebo chleba z číny.

Alternativní medicína je po celém světě uznávaná, není to žádná konspirace. Tradiční Čínské, Japonské lidové léčitelství není přeci žádná konspirace.
Milióny knih o bylinách a drogách, které obsahují a z nich vycházející generace lékárníků není žádná konspirace. Navíc je spousta léků (chemických, které jsou neškodné), pokud by nebyl např. Penicilin (plíseň), Acylpyrin (bříza) tak tu možná polovina z nás není.
A o tom je toto fórum. Píšou sem lidé co mají skutečné zdravotní potíže a lidé co jim dokážou pomoci.
Pana Jardy si velmi vážím, ale měl by zasáhnout a nezveřejňovat komenty , které se netýkají zdraví a léčby a mají vyloženě provokativní, konspirativní a politický obsah. Jinak se toto fórum zvrhne v nekontrolovatelné a nenávistné.

NA TOTO FÓRUM POLITIKA A KONSPIRACE NEPATŘÍ.

Děkuji Marek

Toto vlákno je jediné kde se do toho trochu politika motá, ale zase na rovinu ono to dost o politice i je protože některé opatření konaná vládou i z mého pohledu zrovna moc smysl nedávají. Vše spěje k velkému ekonomickému průšvihu což má se zdravím majoritní populace přímou souvislost a je tedy otázkou co je ještě jenom o zdraví a už jenom o politice. Také poznat dopředu co je a co není konspirace je docela velký problém protože mnoho zdánlivých konspirací se v poměrně krátké době stává pravdou a nedovedu si představit co bych musel mít za super schopnosti abych byl něco takového schopen dopředu odhadnout. Největší nenávist nyní patrně vytvářejí vládní sporná nařízení která dělí společnost názorově na lidi bez hadru na obličeji a lidi s hadrem na obličeji. Nemíním zde tvrdit že vím která skupina bude mít nakonec pravdu a kdo bude konspirátor, ale sám raději nikam nechodím a hadr jsem měl od počátku první vlny na obličeji asi tak 3x-5x a myslím že mě to stačilo. Nakonec exhumace mrtvých zemřelých na španělskou chřipku potvrdila že naprostá většina těch úmrtí byla na plicní infekce způsobené právě nošením hadru na obličeji. Jako na potvoru na tom podle všeho tehdy pracoval Dr. Fauci který nyní řídí celý problém v USA a nutí lidi nosit ten hadr i když ví co se kvůli tomu dělo lidem v případě španělské chřipky.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: stř lis 18, 2020 6:57 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
Moonika píše:
Tiez som sa stretla u znamych aj s lahkými aj s riadne tazkými priebehmi. neviem aký zmysel má vyvracať to, taka je realita. Na jednej strane tu mnohí veria že sú za tým rôzne skryté nebezpečné zámery a sucasne veria ze je to nešodná chripočka. Neskodnou chripockou by tí ktorí snaď stoja za tým veľmi vody nezvirili, musi tam byt aj realny zaklad aby sa atmosfera strachu udrzovala. A niekedy aj prilis dobra imunita moze narobit skody. takze by som sa nespoliehala ze vazne priebehy su len u velmi oslabených.

Že vraj "niekedy aj príliš dobrá imunita môže narobiť škody"........ To nebodaj nemáš z vlastnej hlavy...či ? Lebo to môže dávať logiku len nelogickým tvorom (ženy nimi veľmi často sú - INAK NIČ PROTI ŽENÁM).

Píšeš štýlom, akoby "príliš dobrá imunita" nasledovala hneď za "veľmi oslabenou umunitou", a medzi tým nebolo nič... Potlesk \":D\"

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: stř lis 18, 2020 7:01 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
firkomika2002 píše:
Tak a ještě silný drát a z těch ponožek si přizemnit k hromosvodu, ten je uzemněný na 100% a počkej si na pořádnou letní bouřku, ono tě to pak hezky uzemní. A ponožky prosím namočit. Na hlavu pokud možno plechovou pokličku, nebo alespoň alobalovou čepici proti 5G.

Nevedomosť neospravedlňuje. Čiže ťa nič neospravedlňuje pred tým, že si hňup.
Je až neuveriteľné, ako ľudia na jednej strane nadávajú na vládu a hovoria aké svine ju tvoria, ale na druhej strane si myslia, že svetová politika a politika EŠTE VYŠŠIA (ľudia, ktorí oficiálne v politike činní nie sú) svine nie sú, a všetko robia v náš prospech. NAIVITA LEVEL 100.

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1034 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38 ... 69  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 128 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz