Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je pát dub 19, 2024 6:14 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1034 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 69  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: čtv lis 18, 2021 12:30 am 
Offline

Registrován: sob led 25, 2020 2:26 pm
Příspěvky: 13
Ahoj, je tu někdo, kdo užívá pravidelně sirnou patlaninu?
Pokud ano prodělali jste covid případně v jaké formě?
Děkuji


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: čtv lis 18, 2021 8:00 am 
Offline

Registrován: sob lis 01, 2014 10:29 pm
Příspěvky: 30
Ahoj,
já užívám patlaninu každý den něco málo přes rok, ale taky k tomu pravidelně klystýry, jaterní očistu, pro a prebiotika, manžel měl v březnu covida - 10 dnů 40-tky horečky, kašel-hleny s krví..., kolegyně v práci měly covida - JÁ NIC \":D\"


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: čtv lis 18, 2021 10:10 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: pon úno 17, 2014 9:54 pm
Příspěvky: 242
moje aktualni zkusenosti. pred 3 tydny zacatek cinske chripky (zena o dva dny drive) klasicke svalove bolesti, unava, nechutenstvi. prvni tyden rozvoj u me az k zapalu plic (zena nestesti mirny prubeh). nasledne 6 dnu nemocnice se zapalem plic, remdesivir, antibiotika, antikoagulanty, kortikoidy, velka unava, zachvaty kasle. posledni tyden doma, pomale zlepsovani stavu. celou dobu jedu D,A,zinek,C,B,aspirin a dalsi mineraly... ted jsem pridal veci od calabka. rok a pul jsme byli v pohode, neockovani, jeli jsme vitaminy, mineraly, zazvor, kurkumu, byli jsme zdravejsi nez kdy predtim. nyni 41 let. (pred sesti lety jsem prodelal obri zanet s lymfatickou rakovinu s metastazemi v kostech)

doporucuju: opravdu klid kdyz se vam to rozjede, to zhoupnuti imunity je zakerny, pohlidat si zhorseni dychani do zapalu, hodne caju - bez, hermanek, sipek, materidouska. dost pomahaji. pripadne v nemocnici bacha na ty jejich rozpustny zluty napoje to pusobilo hodne jedovate. resit redeni krve doma asi aspirin v nemocnici bylo poreseno. hodne mi pomahal pridavny kyslik, mam i ted doma pujceny z charity.

kdo jste prodelal podobne, co vam zlepsuje rekonvalescenci? co s unavou cilene? jde neco na regeneraci a posileni plic po zapalu?
(jedu Q10, vitaminy, calabkovi byliny a doporuceni, odpocinek)

_________________
https://www.petr-langr.cz/


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: čtv lis 18, 2021 6:00 pm 
Offline

Registrován: sob led 25, 2020 2:26 pm
Příspěvky: 13
MartinaR píše:
Ahoj,
já užívám patlaninu každý den něco málo přes rok, ale taky k tomu pravidelně klystýry, jaterní očistu, pro a prebiotika, manžel měl v březnu covida - 10 dnů 40-tky horečky, kašel-hleny s krví..., kolegyně v práci měly covida - JÁ NIC \":D\"

Díky za zkušenost.
Já patlaninu preventivně užívám co tři dny na snídani.
Covid jsem prodělal podle testu z protilátek. Vůbec netuším kdy jsem to chytil. Vždy jsem měl PCR test negativní. V práci byl covid oficiálně potvrzen 5x a navíc jsem byl v domácnosti s pozitivním v karanténě.
Když jím patlaninu v práci tak se mi posmívají, co to mám a vždy jsem jim ze srandy tvrdil, že je to proti covidu.
Před čtvrt rokem vyšel článek na seznamu, že omega-3 mohou chránit před nákazou a hlavně chrání plíce před zánětem. Navíc lněné semínko má nejvíce lignanu tak jestli to nemá na vliv na covid.
Tak jsem chtěl vědět zkušenosti ostatních u patlaniny a covidu.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: čtv lis 18, 2021 7:40 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
ash píše:
moje aktualni zkusenosti. pred 3 tydny zacatek cinske chripky (zena o dva dny drive) klasicke svalove bolesti, unava, nechutenstvi. prvni tyden rozvoj u me az k zapalu plic (zena nestesti mirny prubeh). nasledne 6 dnu nemocnice se zapalem plic, remdesivir, antibiotika, antikoagulanty, kortikoidy, velka unava, zachvaty kasle. posledni tyden doma, pomale zlepsovani stavu. celou dobu jedu D,A,zinek,C,B,aspirin a dalsi mineraly... ted jsem pridal veci od calabka. rok a pul jsme byli v pohode, neockovani, jeli jsme vitaminy, mineraly, zazvor, kurkumu, byli jsme zdravejsi nez kdy predtim. nyni 41 let. (pred sesti lety jsem prodelal obri zanet s lymfatickou rakovinu s metastazemi v kostech)

doporucuju: opravdu klid kdyz se vam to rozjede, to zhoupnuti imunity je zakerny, pohlidat si zhorseni dychani do zapalu, hodne caju - bez, hermanek, sipek, materidouska. dost pomahaji. pripadne v nemocnici bacha na ty jejich rozpustny zluty napoje to pusobilo hodne jedovate. resit redeni krve doma asi aspirin v nemocnici bylo poreseno. hodne mi pomahal pridavny kyslik, mam i ted doma pujceny z charity.

kdo jste prodelal podobne, co vam zlepsuje rekonvalescenci? co s unavou cilene? jde neco na regeneraci a posileni plic po zapalu?
(jedu Q10, vitaminy, calabkovi byliny a doporuceni, odpocinek)

To jedete podle všeho dobře, ale asi by šlo rychleji regenerovat tkáně při inhalaci vodíku. Je na to na netu docela dost informací i nějaké studie a také pokud vím tak Bulharům se povedlo docela zabodovat při regeneraci organizmu pomocí těch jejich národních probiotik tedy bych asi vyzkoušel dodat čisté kultury na výrobu řeckého jogurtu akorát bez mléka, prostě čisté brouky a jako krmení jim dát vlákninu GOS, nebo ještě lépe HMO.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: pát lis 19, 2021 6:27 pm 
Offline

Registrován: ned říj 14, 2018 9:04 am
Příspěvky: 190
Už tu byl tip, že zmírnění projevů očkování může lehce zabránit pití pampeliškového čaje. Našel jsem ještě informace, že užívání ivermektinu má podobný efekt jako pampeliška a taktéž by to mohlo pomoct.

Našel ještě někdo něco, čím zmírnit nežádoucí účinky? Hledám tyhle informace, abych se mohl předzásobit těmito věcmi, kdyby bylo očkování povinné i tady v ČR.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: pát lis 19, 2021 7:37 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Mojzo píše:
Už tu byl tip, že zmírnění projevů očkování může lehce zabránit pití pampeliškového čaje. Našel jsem ještě informace, že užívání ivermektinu má podobný efekt jako pampeliška a taktéž by to mohlo pomoct.

Našel ještě někdo něco, čím zmírnit nežádoucí účinky? Hledám tyhle informace, abych se mohl předzásobit těmito věcmi, kdyby bylo očkování povinné i tady v ČR.

Tak povinné to asi v dohledné době nebude protože to zatím není nikdo schopen prosadit. Tam by podle všeho došlo k docela masivní revoltě, což se již přihodilo Angličanům kdy po nařízeném povinném očkování personálu prostě tuším 73000 lékařů a sester nenastoupilo do práce a bylo vymalováno a to se bavíme jenom o jednom oboru činnosti. Další co patrně funguje je amalaki, šatavari, křen a další složky.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: pát lis 19, 2021 9:08 pm 
Offline

Registrován: pát zář 22, 2017 12:12 am
Příspěvky: 71
Mojzo píše:
Už tu byl tip, že zmírnění projevů očkování může lehce zabránit pití pampeliškového čaje. Našel jsem ještě informace, že užívání ivermektinu má podobný efekt jako pampeliška a taktéž by to mohlo pomoct.

Našel ještě někdo něco, čím zmírnit nežádoucí účinky? Hledám tyhle informace, abych se mohl předzásobit těmito věcmi, kdyby bylo očkování povinné i tady v ČR.

A nebylo by lepší hledat někoho, kdo vám napíše nebo potvrdí že vás jakoby "očkoval". Já se o to zatím moc nezajímám, ale myslím, že tohle už se určitě děje a takoví lidé budou a asi bych sám někoho takového do zálohy uvítal. Ale také si nemyslím, že ta povinnost projde, respektive možná se to nařídí, ale nebude se to vymáhat trestním stíháním, pokud tak neučiníte. Spíše to bude fungovat tak, že vás prostě nikam nepustí, jelikož se budete muset všude prokazovat právě tím očkováním a až když neočkovaný člověk bude někde kde se měl prokázat tím očkovánm, tak se možná bude dopouštět jakéhosi trestního činu takže budete moct chodit jen do přírody nebo možná ke známým či rodině na chalupu, ale kam jinam by taky člověk měl chodit že \":-)\"


Naposledy upravil Yushihara dne pát lis 19, 2021 10:08 pm, celkově upraveno 1

Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: pát lis 19, 2021 9:39 pm 
Offline

Registrován: pát zář 22, 2017 12:12 am
Příspěvky: 71
Jinak zrovna koukám a doporučuji toto krátké video: https://www.youtube.com/watch?v=RpTUNH_sZRw

budu citovat jelikož myslím že ačkoliv to má jen 7 minut, jsou tam cenné informace a né každý by se na to podíval, tak sem dám raději hned nějaké citace:

"V roce 1997 byla ve španělském Oviedu přijata Radou Evropy Úmluva o lidských právech a biomedicíně. Základním důvodem přijetí úmluvy byla úprava celé oblasti lidské bioetiky, byl vytvořen rámec zásad, které měly zabránit závažnému porušování lidských práv a lidské důstojnosti. Česká republika dokument také ratifikovala, publikovala ve Sbírce mezinárodních smluv a úmluva tak pro nás nabyla účinnosti 1. října 2001."

a dále:
Na začátku bych z této úmluvy vyjmul první 2 články, protože tam je řečeno to, co by odpovídalo na tvoji otázku. Abych to nepokazil, mám je tady přesně, doslovně, bude lepší, pokud je přečtu. Článek 1, nehledě na preambuli, která se odkazuje na předchozí úmluvy o lidských právech, které máme a též vznikly na půdě Rady Evropy. Zejména je to Všeobecná deklarace lidských práv, tam je zakotveno hlavně právo na život a je tam také zákaz diskriminace. Úmluva navazuje na další, předchozí úmluvy a právní dokumenty z oblasti lidskoprávní, jako je třeba ochrana dítěte, sociálně ekonomická práva atd. První článek vymezuje účel a předmět této úmluvy. Stojí tam, že smluvní strany budou chránit důstojnost a svébytnost všech lidských bytostí a každému bez diskriminace zaručí úctu k integritě jeho bytosti a ostatní práva a základní svobody při aplikaci biologie a medicíny. Tohle vymezení je celkem jasné, žádná diskriminace, všichni stejná práva. V první řadě důstojnost k lidské bytosti a respekt k svébytnosti, tedy integritě člověka. Druhý článek považuji za stěžejní, pokud uděláme paralelu se současným děním. Článek 2 říká nadřazenost lidské bytosti. Tohle je důležitá věc, kterou si málokdo uvědomuje, zejména momentálně naše vláda a mnozí zákonodárci. Tento článek 2 říká, že zájmy a blaho lidské bytosti jsou nadřazeny zájmům společnosti nebo vědy. Tady máme tedy 3 pojmy. Lidskou bytost, ta je lidsko-právně definována a začíná v momentě, kdy vzniká život, to znamená že se jedná o lidskou bytost úplně od samého začátku života až do jejího konce. Máme zde společnost, která je druhořadá ve vztahu k lidské bytosti. A máme vědu, která je až na třetím místě.
Úmluva tedy jednoznačně stanoví hierarchii zájmů a také ochrany, nejprve se jedná o zájmy lidské bytosti, pak až na druhém místě je společnost a za společností, neméně významná, nicméně upozaděna je i věda. Takže pokud se někdo tady snaží vysvětlovat, že to je právě naopak, že věda slouží k tomu, abychom ochránili zájmy společnosti, tak jednají protichůdně k této úmluvě. Tato úmluva je obecně známá, protože je v ní zakotven princip informovaného souhlasu, v článku 5...



No právo je prostě na naší straně, těch mechanismů, které jsou v zákonech národních i mezinárodních zakotveny je (zatím \":-D\" ) určitě více (informovaný souhlas např,. který je ve videu také zmiňován). Takže otázka je, jestli ti hlupáci nenajdou způsob, jak všechny naše práva poslat do kopru a to si nemyslím, jelikož by to znamenalo spláchnout do záchoda a překopat celý právní systém a to by se nelíbilo asi ani očkovaným, kteří ať jsou jacíkoliv nějaké práva snad chtějí také.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: pát lis 19, 2021 9:59 pm 
Offline

Registrován: pát zář 22, 2017 12:12 am
Příspěvky: 71
Asi teď bude "zajímavé" sledovat dění v rakousku (

Naposledy upravil Návštěvník dne čtv led 01, 1970 2:00 am, celkově upraveno 0
7zf0gnyz


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: sob lis 20, 2021 12:27 am 
Offline

Registrován: ned úno 25, 2018 9:53 pm
Příspěvky: 324
Mojzo píše:
Už tu byl tip, že zmírnění projevů očkování může lehce zabránit pití pampeliškového čaje. Našel jsem ještě informace, že užívání ivermektinu má podobný efekt jako pampeliška a taktéž by to mohlo pomoct.

Našel ještě někdo něco, čím zmírnit nežádoucí účinky? Hledám tyhle informace, abych se mohl předzásobit těmito věcmi, kdyby bylo očkování povinné i tady v ČR.

Na Aeronetu psali,že vakcíny musí být skladovány při nízké teplotě ,aby se ta mRna se nezničila.Prý nedoporučují po injekci se zpotit.Tak by k inaktivaci archontské DNA mohlo stačit pořádné propaření ve vaně.Křen prý asi může rozrušit grafen.
https://aeronet.cz/news/na-slovensku-za ... anlivosti/


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: sob lis 20, 2021 2:46 am 
Offline

Registrován: sob led 25, 2020 2:26 pm
Příspěvky: 13
Omlouvám se pokud zde již toto padlo, ale zajímavé zjištění:

9. května vyšel v americkém online časopise Israel 21 C, který je zaměřen na významné objevy izraelských vědců, článek o výzkumu prof. Raz Jelineka z třetí největší izraelské university Ben Guriona v Beer Shavě a jeho studentky Orit Malky o neuvěřitelně účinném působení probiotik z tibetského kefíru na nejrůznější problémy od Crohnovy nemoci, přes bakterie rezistentní na antibiotika až po cytokinovou bouři vyvolanou SARS-CoV-2. Další články a rozhovory s oběma badateli vyšly už předtím v místních The Times of Israel a v The Jeruzalém Post, zatímco jejich odbornou studii uveřejnil časopis Microbiom.

„Jedním z hlavních důvodů, proč lidé umírají na COVID-19, je cytokinová bouře,” řekl Jelinek novinářce z The Jeruzalém Post. „Věděli jsme, že v tibetském kefíru se nacházejí molekuly se silnými protizánětlivými účinky. Když začala pandemie, rozhodli jsme se prozkoumat, zda bychom je mohli použit proti cytokinové bouři... K té totiž nedochází jen v případě COVIDu-19, ale i v jiných případech a prakticky proti ní neexistuje žádný uznaný lék.” Jelinek s Malkou pak u dvanácti laboratorních myší vyvolali cytokinovou bouři. Šest z nich přeléčili probiotickými metabolity z kefíru a šest nikoliv. Ty zemřely do dvou až tří dnů, zatímco léčené myši se plně uzdravili. Zároveň u nich nedošlo jen k eliminaci cytokinové bouře, ale i k obnově rovnováhy v celém imunitním systému.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: sob lis 20, 2021 10:12 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28269
Bydliště: Poděbrady
Slávek.B píše:
Omlouvám se pokud zde již toto padlo, ale zajímavé zjištění:

9. května vyšel v americkém online časopise Israel 21 C, který je zaměřen na významné objevy izraelských vědců, článek o výzkumu prof. Raz Jelineka z třetí největší izraelské university Ben Guriona v Beer Shavě a jeho studentky Orit Malky o neuvěřitelně účinném působení probiotik z tibetského kefíru na nejrůznější problémy od Crohnovy nemoci, přes bakterie rezistentní na antibiotika až po cytokinovou bouři vyvolanou SARS-CoV-2. Další články a rozhovory s oběma badateli vyšly už předtím v místních The Times of Israel a v The Jeruzalém Post, zatímco jejich odbornou studii uveřejnil časopis Microbiom.

„Jedním z hlavních důvodů, proč lidé umírají na COVID-19, je cytokinová bouře,” řekl Jelinek novinářce z The Jeruzalém Post. „Věděli jsme, že v tibetském kefíru se nacházejí molekuly se silnými protizánětlivými účinky. Když začala pandemie, rozhodli jsme se prozkoumat, zda bychom je mohli použit proti cytokinové bouři... K té totiž nedochází jen v případě COVIDu-19, ale i v jiných případech a prakticky proti ní neexistuje žádný uznaný lék.” Jelinek s Malkou pak u dvanácti laboratorních myší vyvolali cytokinovou bouři. Šest z nich přeléčili probiotickými metabolity z kefíru a šest nikoliv. Ty zemřely do dvou až tří dnů, zatímco léčené myši se plně uzdravili. Zároveň u nich nedošlo jen k eliminaci cytokinové bouře, ale i k obnově rovnováhy v celém imunitním systému.

S podobnou studií vyšla i nějaká Bulharská vědecká skupina která testovala s velice dobrým výsledkem působení jejich tradičních probiotik. Vzhledem k tomu že virus po průniku do organizmu patrně docela zásadně poškozuje sliznice i jinde než v dýchacích cestách tedy poškozuje i sliznice střeva kde sídlí imunita člověka jde o celkem logické zjištění. Pokud tedy lze pomocí probiotik eliminovat, nebo alespoň výrazně omezit poškození střevní sliznice a mikrobiomu může jít o velice zásadní rozdíl v průběhu a následcích po prodělaném onemocnění.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: ned lis 21, 2021 9:10 pm 
Offline

Registrován: ned úno 28, 2010 11:25 pm
Příspěvky: 218
perfektní krátké a výstižné video....
https://rumble.com/embed/vh63jr/?pub=4


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: pon lis 22, 2021 9:44 am 
Offline

Registrován: stř led 09, 2013 12:49 pm
Příspěvky: 57
Dobry den.
Ja by som sa rada spytala, ze ci mate Postcovidový syndróm (long Covid) - v pripade, ze ste prekonali Covid. A ako sa liecite? Co vam pomaha...

Dakujem.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1034 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 69  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 112 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz