Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je úte kvě 21, 2024 6:54 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1034 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 69  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: pát bře 20, 2020 2:38 am 
Offline

Registrován: stř zář 07, 2016 7:31 pm
Příspěvky: 186
Hanka74 píše:
Ja uz jsem najela na suché pusty 1-2 denní.sucho a teplo zabijí viry.

to je zaujimavé, možete mi dat nejaky odkaz kde sa o tom dozviem viac ? To nepijete vodu a preto sa telo prehreje alebo ako to je myslené ? Z vlastnej skusenosti viem že ked som mal pôst tak niekedy aj kvantá vody nevedeli uhasiť smäd.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: pát bře 20, 2020 4:31 am 
Offline

Registrován: pát bře 20, 2020 12:50 am
Příspěvky: 2
Partyková Vilma, hladovění pro zdraví.jde to stahnout na uloz to u suchého pustu nema člověk hlad, zizen jo,paleni oči,a vnitřní žár, zhoršené myšlení.ale ten jeden den se dá vydržet.
Existuje i kaskádové hladovění kdy se střídají 1 den suchy s jeden den mokrý půst.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: pát bře 20, 2020 11:55 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28290
Bydliště: Poděbrady
Tomáš a píše:
Zdravím Jardo. Sledoval jsem fórum už před léty. Proto bych chtěl znát váš názor pokud budete mít čas. Začli mi fakt silné bolesti hlavy přibližně před měsícem. Dělám ostrahu venku přes noc a ta zima tomu asi taky moc nedala. Začlo to bolestí hlavy v zátylku, pokud jsem si nevzal prášek na bolest tak jsem z té bolesti brečel, ale necítil jsem se nějak moc nemocný a dál chodil do práce. K tomu mě rozbolel zub a už jsem nevěděl co mě vlastně bolíNo pred 14 dny přibližně se přidalo špatně dýchání, ale nějak jsem to neřešil. V podstatě jsem myslel že je to tím jak to přecházim. No po pár dnech se mi dýchalo zase jaks také normálně. Byl jsem u doktora ve středu a ten mi řekl v podstatě že to mám od zubů. Jenže kamarádku s kterou chodím ven rozbolela hlava v zátylku taky. Chtěl bych znát váš názor.

Rozhodně bych koronavir nepodceňoval a došel si to testnout klidně i za své v soukromých laborkách to pokud vím dovedou cca za 1250,-Kč tedy nejde zase o takové částky aby kvůli nim bylo potřeba riskovat zdraví nebo život.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: pát bře 20, 2020 12:13 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28290
Bydliště: Poděbrady
Kometa píše:
Já vím, ten rozhovor s Pekovou jsem viděla, skvělá pani. Mandle už mam jak rudé švestky, ale ví bůh proč. CHvíli už jsem podezřívala jestli to nemam popálený od toho všeho pálivého co jím, ale si ne, zas tak ostrý to nemam a určitě by mi to neudělalo tu trošku zvýšenou teplotu.

Díky, právě na to koukám, nejraději bych lypozomální, jen nemám tu čističku.

A ještě jsme ty naše smoothie začali tunit divokýma bylinama - pampeliška, výhonky z ostružin, kopřiva, ... musím se naučit co všechno se dá sníst a najít nějaké nepočůrané zdroje.

To by ten lišejník mohl dát a céčko bych dal jakékoliv to je v daném momentě celkem jedno. Byliny volně rostoucí jsou určitě výborné i když opravdu je chce sbírat na nějakém čistém místě, nebo ideálně po dešti.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: pát bře 20, 2020 1:27 pm 
Yushihara píše:
Prosím mám jednorázovou roušku z nanovláken s názvem který je na straně napsán Respimask. Tedy tato: https://www.italdent.cz/2-stomatologie/ ... enka-1177/

Nenapadá vás jak tu roušku dezinfikovat/sterilizovat po použití, aby se nezničila? Nikde jsem to nenašel a když jsem se ptal přímo na infolince ministerstva, tak mi řekli, že k této záležitosti (tedy opakované používání jednorázových roušek) nemají žádné oficiální stanovisko od vlády, tedy mi nemohou poradit. Napadá mne ji prostě vyvařit v hrnci na vysokou teplotu, ale tak by se asi mohla poškodit Takže v něčem vykoupat? Nevíte v čem tak nejlépe bez toho následného poškození? Peroxid vodíku nebo MMS či koloidní stříbro? Jakou koncetraci cca? Děkuji

Ozářit horským sluníčkem ze všech stran min. 3 minuty z každého úhlu či strany


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: pát bře 20, 2020 1:30 pm 
Hanka74 píše:
Ja uz jsem najela na suché pusty 1-2 denní.sucho a teplo zabijí viry.

Podle dr.Bukovského je nutné pít a to hodně . Jinak se Vám vysuší sliznice a ty jsou náchylnější na infekci.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: pát bře 20, 2020 4:29 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: stř led 18, 2012 2:56 pm
Příspěvky: 279
Dobrý den pane Jardo,

jaký máte názor na urinové injekce v tomto případě? Z předchozích let s nimi mám výborné zkušenosti při virózách a tak nějak spoléhám, že i v tomto případě by mohly pomoci. Alespoň zlehčit průběh, když už ne víc... Pokud to zde již někdo zmiňoval, omlouvám se, stránky na tohle téma jsem včera prolétla v rychlosti.
Pěkné odpoledne přeji:).

_________________
Příroda má vždy pravdu.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: pát bře 20, 2020 6:49 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1964
Jarda píše:
Rozhodně bych koronavir nepodceňoval a došel si to testnout klidně i za své v soukromých laborkách to pokud vím dovedou cca za 1250,-Kč tedy nejde zase o takové částky aby kvůli nim bylo potřeba riskovat zdraví nebo život.

Dle zlostné reakce ministra zdravotnictví Dr. Peková svým levnějším testem a vysvětlením laboratorního původu viru zasáhla do předem připravené akce, jejíž výsledkem je konečné řešení důchodové reformy, zastavení výroby a propouštění, celosvětová hospodářská krize a superinflace (očekávaná měna). Už po měsíci karantény budou živí závidět mrtvým a počet sebevražd přesáhne počet zachráněných. Již dávno před začátkem testování koronaviru umírali v USA na toto onemocnění lidé, oficiálně ale skrytém pod hlavičkou chřipky a nic zvláštního se nedělo. Ano, v době epidemie respiračních onemocnění každoročně umírají na pneumonii koncem zimy oslabení lidé (Vitamín D3, Vitamín C) a týká se to hlavně nemocných a starých, kde jsou opatření na místě. Tím chci říct, že pro ohrožené skupiny obyvatel je stejně nebezpečný člověk nakažený angínou, chřipkou nebo koronavirem, právě proto poslali důchodce do zamořených obchodů nakupovat kontaminované zboží a budou za to pochváleni od páníčka.


Naposledy upravil Alopat dne pát bře 20, 2020 11:57 pm, celkově upraveno 1

Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: pát bře 20, 2020 8:21 pm 
Offline

Registrován: ned úno 28, 2010 11:25 pm
Příspěvky: 218
Taky zajímavý názor!!
http://orgo-net.blogspot.com/2020/03/pl ... demie.html


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: pát bře 20, 2020 11:24 pm 
Ahoj, zdravim vsechny diskutujici z Holandska, kde jiz 5 let ziju a pracuju.
Chtel bych vam vsem poprat pevne zdravi a hlavne abyste zustali mentalne silni a vyrovnani v techto dnech.
Ja sam jsem zde stovky kilometru od rodiny, mam jen par dobrych kolegu z prace... polaci, cesi, rumuni...
Nyni pisu ve stavu podnapilem, a pred par dny jsem mel panicky zachvat, a z tohoto duvodu bych chtel zduraznit dulezitost
mentalniho zdravi. Ono to nakonec nemusi byt koronavir, ale podlomena psychika ktera vas semele. Ja se snazim byt informovany,
ale zaroven nevenovat presprilis casu cteni zprav, a ruznych predpovedi a analyz, protoze to je jako mor. Media se snazi vyzdimat
toto tema do posledni kapky, a kdybychom se tim vsim meli zabyvat, tak se nejeden z nas zblazni.
Ne ze bych se na ten problem chtel divat ruzovyma brylema, ale je treba videt jakesi svetlo na konci tunelu, a take prijit na jine
myslenky, zajit si na prochazku, podivat se na film, pohovorit s kamarady, proste nepropadat v totalni negativitu.
Sam se preventivne dopuju cesnekem, beru vitamin c v davkach 2-6g/den, dnes jsem si k tomu dokoupil koenzym q10
ale musim se priznat, ze obcas jedine vychodisko je alkohol.
Myslite si, ze je to az takovy problem, dat si 3,4 piva (ne kazdy den) ? Opravdu je to jedna z mala veci, ktera dokaze uvolnit jakousi
krec, ve ktere se ted obcas nachazim. Vim ze to neni optimalni, ale holt kazdy delame co muzeme. Jinak pokud mate nejakou radu, at uz jde o posileni imunity nebo psychiky, velmi to ocenim.
Zdar a silu!


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: sob bře 21, 2020 11:20 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28290
Bydliště: Poděbrady
prokera píše:
Dobrý den pane Jardo,

jaký máte názor na urinové injekce v tomto případě? Z předchozích let s nimi mám výborné zkušenosti při virózách a tak nějak spoléhám, že i v tomto případě by mohly pomoci. Alespoň zlehčit průběh, když už ne víc... Pokud to zde již někdo zmiňoval, omlouvám se, stránky na tohle téma jsem včera prolétla v rychlosti.
Pěkné odpoledne přeji:).

Jednoznačnou odpověď asi nezná nikdo, ale z mého pohledu při prvních příznacích asi může navýšení výkonu imunitního systému zabrat ovšem dále již bude patrně na škodu a bude spíše zhoršovat průběh tedy alespoň podle toho co o tom zatím je známo. Jako prevence každopádně ano a po onemocnění asi dobře zvážit jak se moje tělo chová.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: sob bře 21, 2020 11:27 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28290
Bydliště: Poděbrady
Alopat píše:
Dle zlostné reakce ministra zdravotnictví Dr. Peková svým levnějším testem a vysvětlením laboratorního původu viru zasáhla do předem připravené akce, jejíž výsledkem je konečné řešení důchodové reformy, zastavení výroby a propouštění, celosvětová hospodářská krize a superinflace (očekávaná měna). Už po měsíci karantény budou živí závidět mrtvým a počet sebevražd přesáhne počet zachráněných. Již dávno před začátkem testování koronaviru umírali v USA na toto onemocnění lidé, oficiálně ale skrytém pod hlavičkou chřipky a nic zvláštního se nedělo. Ano, v době epidemie respiračních onemocnění každoročně umírají na pneumonii koncem zimy oslabení lidé (Vitamín D3, Vitamín C) a týká se to hlavně nemocných a starých, kde jsou opatření na místě. Tím chci říct, že pro ohrožené skupiny obyvatel je stejně nebezpečný člověk nakažený angínou, chřipkou nebo koronavirem, právě proto poslali důchodce do zamořených obchodů nakupovat kontaminované zboží a budou za to pochváleni od páníčka.

Tak opravdu se zdá že Dr. Peková šlápla na cizí pískoviště a ještě trochu mimo svoje vymezené pole působení a rozbila velkým klukům nějaké bábovičky. U těch důchodců nedovedu vyhodnotit, ale pokud by z vrchu přišel pokyn dávat povinně dva až tři gramy céčka a 5000 IU D3 denně po dobu jednoho měsíce tak jich zachrání daleko více než na plicních ventilátorech. Navíc by se toto zboží dalo snadno rozdat po předložení občanky zdarma v lékárnách, nebo by jim to donesl pošťák to dnes není problém.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: sob bře 21, 2020 11:41 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28290
Bydliště: Poděbrady
Sikora píše:

Zajímavé kolik různých variant vysvětlení vzniku a šíření tohoto svinstva již dnes existuje. Tím se ovšem pouze potvrzuje že za tím je nějaká špína protože pokud by šlo o přírodního šmejda bude jasné jak stanovisko tak jednotný postup, ale zde si každý kope jenom za sebe a nikdo evidentně neví co má opravdu dělat.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: sob bře 21, 2020 12:23 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28290
Bydliště: Poděbrady
[quote="Návštěvník":o47fgkbr]Ahoj, zdravim vsechny diskutujici z Holandska, kde jiz 5 let ziju a pracuju.
Chtel bych vam vsem poprat pevne zdravi a hlavne abyste zustali mentalne silni a vyrovnani v techto dnech.
Ja sam jsem zde stovky kilometru od rodiny, mam jen par dobrych kolegu z prace... polaci, cesi, rumuni...
Nyni pisu ve stavu podnapilem, a pred par dny jsem mel panicky zachvat, a z tohoto duvodu bych chtel zduraznit dulezitost
mentalniho zdravi. Ono to nakonec nemusi byt koronavir, ale podlomena psychika ktera vas semele. Ja se snazim byt informovany,
ale zaroven nevenovat presprilis casu cteni zprav, a ruznych predpovedi a analyz, protoze to je jako mor. Media se snazi vyzdimat
toto tema do posledni kapky, a kdybychom se tim vsim meli zabyvat, tak se nejeden z nas zblazni.
Ne ze bych se na ten problem chtel divat ruzovyma brylema, ale je treba videt jakesi svetlo na konci tunelu, a take prijit na jine
myslenky, zajit si na prochazku, podivat se na film, pohovorit s kamarady, proste nepropadat v totalni negativitu.
Sam se preventivne dopuju cesnekem, beru vitamin c v davkach 2-6g/den, dnes jsem si k tomu dokoupil koenzym q10
ale musim se priznat, ze obcas jedine vychodisko je alkohol.
Myslite si, ze je to az takovy problem, dat si 3,4 piva (ne kazdy den) ? Opravdu je to jedna z mala veci, ktera dokaze uvolnit jakousi
krec, ve ktere se ted obcas nachazim. Vim ze to neni optimalni, ale holt kazdy delame co muzeme. Jinak pokud mate nejakou radu, at uz jde o posileni imunity nebo psychiky, velmi to ocenim.
Zdar a silu![/quote:o47fgkbr]
Tak celkem i dovedu pochopit důvody které vedou lidi k chlastu nicméně je to právě neznalost problematiky která je vede právě jenom k tomu chlastu nebo drogám i když existují bylinné preparáty, nebo přímo byliny které tlumí psychiku minimálně stejně dobře, nebo ještě lépe. Navíc z mnoha směrů podporují imunitu a orgány hlavně

Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: sob bře 21, 2020 12:29 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1964
Jarda píše:
Tak opravdu se zdá že Dr. Peková šlápla na cizí pískoviště a ještě trochu mimo svoje vymezené pole působení a rozbila velkým klukům nějaké bábovičky. U těch důchodců nedovedu vyhodnotit, ale pokud by z vrchu přišel pokyn dávat povinně dva až tři gramy céčka a 5000 IU D3 denně po dobu jednoho měsíce tak jich zachrání daleko více než na plicních ventilátorech. Navíc by se toto zboží dalo snadno rozdat po předložení občanky zdarma v lékárnách, nebo by jim to donesl pošťák to dnes není problém.

Ano, přesně tyto suroviny jsem už minulou zimu koupil tetě 70+, ale vypadá to, že ani současná hrozba ji nedonutí užívat uměle vyrobené doplňky, pokud je nedostala od bílého pláště.

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1034 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 69  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 124 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz