Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 4:14 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1034 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 65, 66, 67, 68, 69  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: čtv zář 29, 2022 12:10 pm 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
Skvelý dokument Safe and Effective: A Second Opinion (2022)
https://www.youtube.com/watch?v=dIVZ5ssWB-o
https://rumble.com/v1lwbgs-safe-and-eff ... uncut.html

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: sob říj 08, 2022 6:01 pm 
Offline

Registrován: sob srp 22, 2020 1:41 pm
Příspěvky: 777
Žene žijúcej v bloku oproti JEBLO !!!!!!!!!!!!!!!!
Pozorujem to z okna...
Išla sprejovať dezinfekciu (s rúškom na tvári) okolo svojho auta na parkovisku............... sprejuje ako auto (spodnú časť), tak priestor okolo auta (rastliny, tehly, obrubník v okolí auta, auto má totiž v v priestoroch párcentimetrového obrubníku do písmena "U" akoby)..... a manžel ju z okna diriguje "teraz tam, teraz tam"......... Nemohol som to natáčať, jej manžel má okno oproti mne, poznáme sa z videnia, kedysi mal drogériu (ešte v časoch, keď super/hypermarketov bolo málo), nechcel som sa s ním dostať do konfliktu...
Už ste niečo také videli? ...... Aký zmysel pre svet majú takíto ľudia? Veď len škodia ľudstvu......svojou neskonalou tupotou, ktorou ľudstvu len znižujú "skóre"...

_________________
Je čas odtiaľ odísť, posunúť sa z virtuálnej virtuality (internet) do virtuálnej reality (život mimo obrazovku).
Vyhrávam tým, že odtiaľ odchádzam.
NIČ PROTI TOMUTO FÓRU. Ale nie je vhodné, aby som sem prispieval a ukrajoval si z drahocenného času.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: sob říj 08, 2022 6:01 pm 
Offline

Registrován: pát črc 01, 2022 6:29 pm
Příspěvky: 31
Jarda píše:
Jdete na to patrně dobře a pokud to budete dobře snášet vyzkoušejte ještě cca 20-30 g chia semínek a dvě vrchovaté lžičky psyllia rozmixovat v tříštivém kávomlýnku na prášek a přidat do jídla, nebo ještě lépe do ovocného mixu, ono to zhoustne jako ovocný pudink. Začněte ale raději menším množstvím, tato směs může docela silně měnit střevní mikrobiom a vyvolat i určité nepříjemné stavy které ale při pravidelné aplikaci poměrně rychle odezní. Jde o velice dobrou kombinaci která vám dodá protizánětlivé omega 3 mastné kyseliny a množí ve střevě hodně důležitou bakterii Faecalibacterium prausnitzii která silně tlumí zánět a regeneruje střevní stěnu.

Zdravím, jde namlít toto do zásoby, podléhají chia oxidaci stejně jako len?


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: pon říj 10, 2022 9:12 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Xrazovy_nick píše:
Žene žijúcej v bloku oproti JEBLO !!!!!!!!!!!!!!!!
Pozorujem to z okna...
Išla sprejovať dezinfekciu (s rúškom na tvári) okolo svojho auta na parkovisku............... sprejuje ako auto (spodnú časť), tak priestor okolo auta (rastliny, tehly, obrubník v okolí auta, auto má totiž v v priestoroch párcentimetrového obrubníku do písmena "U" akoby)..... a manžel ju z okna diriguje "teraz tam, teraz tam"......... Nemohol som to natáčať, jej manžel má okno oproti mne, poznáme sa z videnia, kedysi mal drogériu (ešte v časoch, keď super/hypermarketov bolo málo), nechcel som sa s ním dostať do konfliktu...
Už ste niečo také videli? ...... Aký zmysel pre svet majú takíto ľudia? Veď len škodia ľudstvu......svojou neskonalou tupotou, ktorou ľudstvu len znižujú "skóre"...

Každý máme toho svého čerta kterého se bojíme tak jí ho neberte, je to sice jednoznačná hovadina, ale podobných hovadin dělají lidi bohužel hodně.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: pon říj 10, 2022 9:17 am 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
pišta hufnagl píše:
Zdravím, jde namlít toto do zásoby, podléhají chia oxidaci stejně jako len?

To bych nedoporučoval v zásadě každé semeno je potřeba považovat za přírodní konzervu plnou živin a konzervu také neotevíráte týden před vlastní konzumací vždy se něco kazit bude. U zdrojů omega 3 mastných kyselin je to ještě horší protože ty se zpravidla kazí extrémně rychle.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: sob lis 26, 2022 10:12 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
Dokument "Died Suddenly":
https://rumble.com/v1wac7i-world-premie ... denly.html

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: ned lis 27, 2022 4:18 pm 
Offline

Registrován: ned bře 22, 2020 2:28 pm
Příspěvky: 191
pišta hufnagl píše:
Zdravím, jde namlít toto do zásoby, podléhají chia oxidaci stejně jako len?

Oxidované omega 3 kyseliny se promění na volné radikály a mohou být dokonce rakovinotvorné.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: ned bře 05, 2023 10:53 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
Mama je Covid pozitívna aj napriek tomu, že je 2x vakcínovaná mRNA inj. - zrejme som to od nej dostal. A poviem vám, že je to hnus - už 2 týždne mám zahnusené priedušky - veľmi kvalitne to v činskom labáku namixovali :cry:.. Dávam 4000 IU vitamínu D, čo trochu pomohlo zlepšiť situáciu..

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: ned bře 05, 2023 4:27 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
neti píše:
Mama je Covid pozitívna aj napriek tomu, že je 2x vakcínovaná mRNA inj. - zrejme som to od nej dostal. A poviem vám, že je to hnus - už 2 týždne mám zahnusené priedušky - veľmi kvalitne to v činskom labáku namixovali :cry:.. Dávam 4000 IU vitamínu D, čo trochu pomohlo zlepšiť situáciu..

Vyzkoušejte dávat humáty máme je na e-schopu jako Humatyl na ty je dostatek studií v problematice virů.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: čtv bře 09, 2023 9:13 am 
Offline
Uživatelský avatar

Registrován: úte pro 29, 2020 12:08 am
Příspěvky: 757
Ďak. za radu, počujem o tom prvý krát. Viete, čo mi nakoniec pomohlo?? Na jeseň inhalujem ideálne Vincentku alebo (keďže má tendenciu rýchlo sa kaziť) Himalajskú soľ (lebo klasická kuchynská je ako dýchať úlomky skla). Vždy mi to zlepší dýchanie, ale teraz to výrazne nepomohlo (iba trochu). A tak som zaexperimentoval a do inhalačného roztoku nakvapkal Lugol - na druhý deň som mal priedušky čisté ako detská duša.

_________________
Fanatici všech zemí, vyližte si prdel!


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: čtv bře 09, 2023 12:00 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
neti píše:
Ďak. za radu, počujem o tom prvý krát. Viete, čo mi nakoniec pomohlo?? Na jeseň inhalujem ideálne Vincentku alebo (keďže má tendenciu rýchlo sa kaziť) Himalajskú soľ (lebo klasická kuchynská je ako dýchať úlomky skla). Vždy mi to zlepší dýchanie, ale teraz to výrazne nepomohlo (iba trochu). A tak som zaexperimentoval a do inhalačného roztoku nakvapkal Lugol - na druhý deň som mal priedušky čisté ako detská duša.

Tak inhalovat jód je jistě super, nakonec proto jezdí lidé s problémy průdušek k moři, ale nejde inhalaci lugolu doporučovat každému někomu by to mohlo vyvolat docela silnou alergickou reakci.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: čtv dub 13, 2023 9:58 am 
Offline

Registrován: sob říj 29, 2011 12:21 am
Příspěvky: 67
Zdravím,
rád bych sem napsal svoji zkušenost a také položil dotaz.
Moje máma se nechala (cca před dvěma roky) naočkovat proti covidu 1 a 2 dávkou. Po 2 měsících se jí rozvinul brutální zánět v kolenou a následně celých nohou provázený velkými bolestmi a téměř neschopností chodit. Rozeslal jsem po netu snad stovky dotazů všude možně, jestli na tento šmejd existuje nějaký "protijed" a bylo mi doporučeno, že se velmi osvědčily infuze vitamínu C ve velkých dávkách. Je to cca rok, co máma infuze dostala (5 infuzí po 7 gramech vitamínu C) a již po druhé infuzi zánět skutečně odezněl a veškeré bolesti ustaly. Tento stav vydržel rok. Po roce se zánět opět objevil tentokrát v ramenou a rukou. Jelikož je velmi nepříjemný a bolestivý, okamžitě jsme zahájili již osvědčenou léčbu infuzemi vit.C a vypadá to, že pozitivní efekt se opět dostavuje.

Moje otázka by byla tato.
Vím, že každý vitamín i prvek se v těle s něčím přetlačuje a tak i brutální dávky céčka mají jistě nějaký dopad.
Na tomto fóru je zmiňován celuroplasmin a následná toxicita mědi. Mohu poprosit o info, jakou následnou léčbu zahájit aby se ceruloplasmin po této "atomovce" zotavil?

Pane Jardo, máte s velkými dávkami céčka zkušenost?

Předem moc děkuji.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: čtv dub 13, 2023 1:02 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
Pontiac07 píše:
Zdravím,
rád bych sem napsal svoji zkušenost a také položil dotaz.
Moje máma se nechala (cca před dvěma roky) naočkovat proti covidu 1 a 2 dávkou. Po 2 měsících se jí rozvinul brutální zánět v kolenou a následně celých nohou provázený velkými bolestmi a téměř neschopností chodit. Rozeslal jsem po netu snad stovky dotazů všude možně, jestli na tento šmejd existuje nějaký "protijed" a bylo mi doporučeno, že se velmi osvědčily infuze vitamínu C ve velkých dávkách. Je to cca rok, co máma infuze dostala (5 infuzí po 7 gramech vitamínu C) a již po druhé infuzi zánět skutečně odezněl a veškeré bolesti ustaly. Tento stav vydržel rok. Po roce se zánět opět objevil tentokrát v ramenou a rukou. Jelikož je velmi nepříjemný a bolestivý, okamžitě jsme zahájili již osvědčenou léčbu infuzemi vit.C a vypadá to, že pozitivní efekt se opět dostavuje.

Moje otázka by byla tato.
Vím, že každý vitamín i prvek se v těle s něčím přetlačuje a tak i brutální dávky céčka mají jistě nějaký dopad.
Na tomto fóru je zmiňován celuroplasmin a následná toxicita mědi. Mohu poprosit o info, jakou následnou léčbu zahájit aby se ceruloplasmin po této "atomovce" zotavil?

Pane Jardo, máte s velkými dávkami céčka zkušenost?

Předem moc děkuji.

No sice je všechno teoreticky možné, ale těch pár dávek zase nemusí znamenat tak zásadní problém. Navíc řešit ten stav až po aplikaci nemá moc cenu protože pokud netušíte jaké hladiny měl klient než se s céčkem začalo a o kolik a zda vůbec to případně kleslo na těch hodnotách mědi a ceruloplazminu je dosti potíž. Pokud nemáte vstupní data je potřeba udělat si kompletní testy které jsem zde již někde popisoval a na základě výsledků nasadit opatření protože ne u každého budou nutná a určitě je nelze aplikovat jen tak od oka pro každého stejná. Každopádně bych spíše než po řešení důsledků šel po řešení příčiny tedy degradovat grafen a spike proteiny na což lze na netu dohledat postupy a céčko si nechat jenom jako východisko z nouze. Grafen například likviduje Ivermectin nebo enzymy obsažené v křenu, ale jsou i mnohé další možnosti.


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: čtv dub 13, 2023 2:05 pm 
Offline

Registrován: úte úno 19, 2013 2:43 am
Příspěvky: 1954
Jarda píše:
No sice je všechno teoreticky možné, ale těch pár dávek zase nemusí znamenat tak zásadní problém. Navíc řešit ten stav až po aplikaci nemá moc cenu protože pokud netušíte jaké hladiny měl klient než se s céčkem začalo a o kolik a zda vůbec to případně kleslo na těch hodnotách mědi a ceruloplazminu je dosti potíž. Pokud nemáte vstupní data je potřeba udělat si kompletní testy které jsem zde již někde popisoval a na základě výsledků nasadit opatření protože ne u každého budou nutná a určitě je nelze aplikovat jen tak od oka pro každého stejná. Každopádně bych spíše než po řešení důsledků šel po řešení příčiny tedy degradovat grafen a spike proteiny na což lze na netu dohledat postupy a céčko si nechat jenom jako východisko z nouze. Grafen například likviduje Ivermectin nebo enzymy obsažené v křenu, ale jsou i mnohé další možnosti.

Ano, to je ten nový adjuvans, který v experimentálních vakcínách potají nahradil příliš známý skvalen a hliník, i když se v souvislosti s toxicitou dost často probírá i konzervant na bázi rtuti. Něco jako když se v potravinářství místo glutamátu používá kvasničný extrakt a sójový hydrolyzát, aby se vlk nažral a koza zůstala celá. Takové kamenné máslo (potažmo křemelina a jíl) je důkaz, že se hlinito-křemičité adjuvanty používají i v lidové medicíně.

Inflammatory mechanisms and oxidative stress in prostatitis: the possible role of antioxidant therapy
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6149977/

_________________
http://www.aeronet.news
https://protiproud.info/
https://www.parlamentnilisty.cz/
https://vk.com/irenaaneri
https://www.naturalnews.com/





Citát: "Nemoc je okem viditelná a elektroakupunkturou měřitelná, i když nemocniční laboratoř mlčí."


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Koronavir
PříspěvekNapsal: čtv dub 13, 2023 2:55 pm 
Offline

Registrován: pát led 31, 2020 11:06 am
Příspěvky: 108
Pontiac07 píše:
Zdravím,
rád bych sem napsal svoji zkušenost a také položil dotaz.
Moje máma se nechala (cca před dvěma roky) naočkovat proti covidu 1 a 2 dávkou. Po 2 měsících se jí rozvinul brutální zánět v kolenou a následně celých nohou provázený velkými bolestmi a téměř neschopností chodit. Rozeslal jsem po netu snad stovky dotazů všude možně, jestli na tento šmejd existuje nějaký "protijed" a bylo mi doporučeno, že se velmi osvědčily infuze vitamínu C ve velkých dávkách. Je to cca rok, co máma infuze dostala (5 infuzí po 7 gramech vitamínu C) a již po druhé infuzi zánět skutečně odezněl a veškeré bolesti ustaly. Tento stav vydržel rok. Po roce se zánět opět objevil tentokrát v ramenou a rukou. Jelikož je velmi nepříjemný a bolestivý, okamžitě jsme zahájili již osvědčenou léčbu infuzemi vit.C a vypadá to, že pozitivní efekt se opět dostavuje.

Předem moc děkuji.

Nazdar.
Nad dávkami 7 gramov C-čka by som sa vôbec ničoho neobával. Prebytočné C-čko sa aj tak z tela ľahko vyplaví.

https://rizikaockovania.sk/wp-content/u ... liecba.pdf

_________________
Keď nehľadíme na veci, ktoré sa vidia, ale na veci ktoré sa nevidia. Lebo veci, ktoré sa vidia, sú dočasné; ale tie, ktoré sa nevidia, sú večné. 2. Korintským 4:18


Ohlásit tento příspěvek
Nahoru
 Profil  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1034 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 65, 66, 67, 68, 69  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 69 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz