Zdraví-AZ Vaše fórum o zdraví

Právě je čtv bře 28, 2024 3:30 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: úte dub 14, 2009 12:18 pm 
Offline

Registrován: úte dub 14, 2009 12:11 pm
Příspěvky: 1
Dobrý den,
začnu dotazem. Co mám dělat, když jsem po lécích začala tloustnout a proces pokračuje i po jejich vysazení. Obvykle jsem poté zhubla. Mě se zřejmě špatný životní styl nejvíce podepsal na nervech, zejména nespavosti. Jiné léky neberu a na nic se neléčím. Nejvíce mi pomáhal pravidelný režim, který nebylo možné kvůli zaměstnání dodržet. Rovněž mi jde někdy se stolicí krev z konečníku. Na vyšetřeních jsem byla a nic nikdo nikdy nezjistil. Také mě někdy poslední dobou pálí žáha a mám už prášky. Asi jím něco nevhodného ?? Mléko už nepomáhá.
Zatím jsem četla příčiny na vašem webu.
Váš přístup se mi líbí a takto jsem i fungovala ještě za atletických tréninků. I tehdy jsme si museli rozepisovat, co sníme. V současné době už začínám mít problém s velikostí oblečení a nejsem na tuto váhu zvyklá, nevím jak se ji přirozeně zbavit. Slyšela jsem něco o věku a genech-moje matka musí zhubnout alespoň polovinu své váhy. Podle tabulek bych měla vážit asi 57 kg, byla jsem na 60.
Děkuji za radu


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte dub 14, 2009 2:34 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
gemma píše:
Dobrý den,
začnu dotazem. Co mám dělat, když jsem po lécích začala tloustnout a proces pokračuje i po jejich vysazení. Obvykle jsem poté zhubla. Mě se zřejmě špatný životní styl nejvíce podepsal na nervech, zejména nespavosti. Jiné léky neberu a na nic se neléčím. Nejvíce mi pomáhal pravidelný režim, který nebylo možné kvůli zaměstnání dodržet. Rovněž mi jde někdy se stolicí krev z konečníku. Na vyšetřeních jsem byla a nic nikdo nikdy nezjistil. Také mě někdy poslední dobou pálí žáha a mám už prášky. Asi jím něco nevhodného ?? Mléko už nepomáhá.
Zatím jsem četla příčiny na vašem webu.
Váš přístup se mi líbí a takto jsem i fungovala ještě za atletických tréninků. I tehdy jsme si museli rozepisovat, co sníme. V současné době už začínám mít problém s velikostí oblečení a nejsem na tuto váhu zvyklá, nevím jak se ji přirozeně zbavit. Slyšela jsem něco o věku a genech-moje matka musí zhubnout alespoň polovinu své váhy. Podle tabulek bych měla vážit asi 57 kg, byla jsem na 60.
Děkuji za radu

Neznám jinou příčinu tloustnutí, než trvalé překyselení a asi nikdy nikdo, žádnou jinou ani nevymyslí. Léky jsou zdroj kyselin a proto tento proces nastartují, dříve jste byla mladší, tělo mělo ještě nějaké rezervy nutné k neutralizaci kyselin a bylo váhu schopno srovnat. Nyní již rezervy prostě nemá a tudíž se děje to, co popisujete. Jediný normální postup je jíst tak, aby nedocházelo k acidóze, tělo si postupně kyseliny vyplaví a srovná váhu na fyziologické hodnoty, což je zhruba Vaše váha z cca 18 let. Samozřejmě se tím upraví i další neduhy, jako nervy i pyróza, zde je ovšem třeba dodat tělu dostatečná množství stavebních látek, nutných na regeneraci tkání. Jde o celé spektrum minerálů, vitamínů a enzymů, které je mnohdy třeba dodat v naprosto neuvěřitelných dávkách, často 10x - 100x více, než jsou běžně doporučovaná množství a teprve, když tyto dávky začne tělo odmítat, protože je není schopno využít, se postupně ubírá. Rozhozené nervy, krev ve stolici a pyróza, svědčí i o namnožených patologických mikroorganizmech v těle, těch se musíte zbavit vnitřní očistou a úpravou kyselosti. Mléko je kyselinotvorný a hlenotvorný sajrajt, který tyto potíže neodstraňuje, ale naopak vyvolává. Webové stránky jste četla špatně, nebo jste z nich málo pochopila, je to tam jasně napsáno, doporučuji to čtení zopakovat a více se soustředit. Genetická dispozice je naprostá hovadina a pokud něco vůbec po našich předcích zdědíme, tak to je špatné nelogické uvažování a špatné stravovací návyky, nic jiného. Logicky by neměl z pohledu genetiky ztloustnout hubený Senegalec, ani po hamburgrové dietě, protože to nemá v genech, ale pokud na Fast foodové stravě nějakou dobu vytrvá, tak nabere tak špičkovou váhu, že mu budou geny prdlačku platné. Je to jenom o kyselinách a logickém uvažování, nic víc není třeba na udržení ideální váhy po celý život. Nejrychlejší a nejúčinnější by bylo, se na mě přijet podívat, já si Vás vyšetřím a poradím Vám, jak to co nejrychleji zdolat. Pokud se budete mít zájem se mnou setkat, tak mi zavolejte na telefon, uvedený na hlavních stránkách vpravo pod mojí fotografií a domluvíme se na termínu Vaší návštěvy. Rozhodně nebudete první, ani poslední člověk s těmito potížemi, se kterým jsem se setkal.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: úte kvě 29, 2012 11:20 am 
Offline

Registrován: pát bře 09, 2012 1:56 pm
Příspěvky: 3
Panečku, opravdu? On totiž manžel má podobné příznaky ale k doktorovi jít nechce. Dost poslední dobou přibral a to vlastně ani nic moc nejí, pořád si stěžuje, že ho bolí žaludek, co sní, to vyzvrací a na velké si našel ve stolici krev. Není to ale pořád, právě, že jen někdy, pár dní a pak má zase dlouho klid. Co to může být?

_________________
Na bolesti zad je nejlepší balanční cvičení.


Nahoru
 Profil  
 
PříspěvekNapsal: sob čer 02, 2012 10:32 pm 
Offline
Administrátor
Administrátor

Registrován: sob kvě 17, 2008 1:53 pm
Příspěvky: 28242
Bydliště: Poděbrady
zdenicka113 píše:
Panečku, opravdu? On totiž manžel má podobné příznaky ale k doktorovi jít nechce. Dost poslední dobou přibral a to vlastně ani nic moc nejí, pořád si stěžuje, že ho bolí žaludek, co sní, to vyzvrací a na velké si našel ve stolici krev. Není to ale pořád, právě, že jen někdy, pár dní a pak má zase dlouho klid. Co to může být?

To může být velká spousta možných příčin, nicméně za vším stejně stojí ta kyselost, čili odkyselit se na hodnotu 7,5-7,8 pH a tam to držet do odeznění potíží. Pochopitelně by měl vyčistit celou trávicí soustavu, od žaludku až po výfuk.


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 4 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz